https://telegram.me/empireoflies

توهین ضدانقلاب به سردار سلیمانی در حالت بدمستی!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از پاسخ کوبنده اخیر «سردار قاسم سلیمانی» به یاوه‌گویی‌های رئیس‌جمهور آمریکا و تهدید کشورمان، بسیاری از عناصر اپوزیسیون بخصوص افرادی که مواجب‌بگیر دولت جمهوری‌خواه آمریکا هستند، ذات پلید و ضدایرانی خود را نشان دادند و ضمن حمایت از سخنان بی‌ادبانه ترامپ، به سردار سلیمانی حمله کردند.

عناصر ضدانقلاب که سالهاست با مزدوری و جاسوسی برای دشمنان ملت ایران امرار معاش می‌کنند و به زندگی ننگ‌آور خود ادامه می‌دهند، با آنکه همواره خود را فردی وطن‌پرست و ایران‌دوست معرفی می‌کنند، اما با حمایت از تشدید تحریم‌ها ضدایران و حتی حمله نظامی به ایران، دشمنی و عداوت خود را با مردم ایران نشان دادند؛ در آخرین مورد هم پس از سخنان اخیر سردار سلیمانی علیه یاوه‌گویی‌های رئیس‌جمهور آمریکا، با حمایت خود از ترامپ و حتی تهدید سردار سلیمانی، نشان دادند که دُم خروس کاملاً بیرون زده و وطن‌فروشی خود را ثابت کردند.

یکی از این افراد بدنام و مزدبگیر دولت آمریکا که از شرگت‌کنندگان نشست اخیر وزیر امور خارجه آمریکا با جمعی از عناصر اپوزیسیون بود، «نازیلا گلستان» از اعضای اصلی گروهک موسوم به «شورای ملی ایران» است که در سالهای اخیر افکار ضداسلامی و غربزده خود را نشان داده است. او که سالهاست تحت حمایت دولت آمریکا در ینگه دنیا زندگی می‌کند، با حمله به سردار سلیمانی ادعا کرد که جمهوری‌اسلامی میلیاردها دلار را صرف در سوریه و عراق ولبنان هزینه می‌کند و هزاران نفر را به کشتن می‌دهد!

این ضدانقلابِ معلوم‌الحال که پیشتر برای جلب نظر مقامات آمریکایی، آمریکا را پیروز جنگ سوریه و نابود کننده گروهک تروریستی داعش دانسته بود، این‌بار گویا پیش از انتشار پستی در صفحه فیسبوکش در مصرف مشروبات الکلی زیاده روی کرد و مدعی شد: “آخرش هم همین آمریکا و متحدینش در منطقه دمت را گرفتند از سوریه و عراق پرت کردنت به بغل رهبر، حالا هم ملت می گویند دیگه تمام ماجرا و ای سرباز ای رانده شده از سرزمین حرمین شرمتان باد”

البته گویا انسانی از مخاطبین این اپوزیسیون مفلوک نبود که به او بگوید اگر ایران در سوریه شکست خورد و به ادعای او آمریکا ایران را از سوریه بیرون انداخت، پس از حرص و جوش خوردن مقامات آمریکایی و اعترافشان به پیروزی ایران در منطقه غرب آسیا برای چه است؟

او که از نزدیکان و مشاوران «ربع پهلوی» نیز است، ضمنا با توهین به شهدای مدافع حرم آنها را «کشته» نامید. البته از یک ضدانقلاب بی‌دین و غربزده انتظاری نیست تا مفهوم شهید و شهادت را درک کند، بلکه زندگی برای امثال خود در حد خوردن، خوابیدن، شهوترانی و هرزه‌گویی و در یک کلمه زندگی حیوانی معنی دارد و نه چیزی بیشتر.

 

انتهای متن/

پس از پاسخ کوبنده اخیر «سردار قاسم سلیمانی» به یاوه‌گویی‌های رئیس‌جمهور آمریکا و تهدید کشورمان، بسیاری از عناصر اپوزیسیون بخصوص افرادی که مواجب‌بگیر دولت جمهوری‌خواه آمریکا هستند، ذات پلید و ضدایرانی خود را نشان دادند و ضمن حمایت از سخنان بی‌ادبانه ترامپ، به سردار سلیمانی حمله کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.28 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme