https://telegram.me/empireoflies

توهین «رادیو فردا» به زوار اربعین!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تاکنون دشمنان ملت ایران برای زیرسوال بردن و تخریب ارزش‌های اسلامی از هیچ اقدامی فروگذار نمی‌کنند.

دولت‌های استکباری با استفاده از ابزار رسانه‌ای به دنبال مقابله با آرمان‌های انقلابی و اعتقادات اسلامی ملت بزرگ ایران هستند.

در این میان، راهپیمایی عظیم اربعین که در سالهای اخیر با حضور ده‌ها میلیون عاشق اهل‌بیت(ع) به خار چشم دشمنان اسلام ناب محمدی(ص) و ایران‌اسلامی تبدیل شده، بار دیگر به سوژه‌ای جدید برای ادامه اقدامات ضداسلامی رسانه‌های بیگانه تبدیل شده است.

«رادیو فردا» رسانه زیرمجموعه دستگاه امنیتی و جاسوسی آمریکا، در گزارشی با سوءاستفاده از سخنان یکی از مسئولان، نوشت: “… مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان ایران خبر داد که به دانشجویان شرکت‌کننده در مراسم پیاده‌روی اربعین یک میلیون تومان وام خارج از نوبت پرداخت می‌شود. غلامعلی نیستانی روز دوشنبه ۱۰ آبان گفت که صندوق قرض‌الحسنه با پرداخت وام دانشجویی خارج از نوبت، شرایط حضور دانشجویان را در مراسم پیاده روی اربعین فراهم می‌کند. وی اعلام کرد که دانشجویان می‌توانند برای دریافت این وام ضامن یکدیگر شوند.”

رادیوی وابسته به دولت آمریکا، در توهین به زوار حسینیِ اربعین، در دروغی بزرگ، سعی کرد اینگونه القا کند که بسیاری از مردم ایران و بخصوص دانشجویانی که در راهپیمایی اربعین شرکت می‌کنند، با هدف و نیت بدست‌آوردن وام یک میلیون تومانی در این بزرگترین تجمع بزرگ انسانی شرکت می‌کنند!

این رسانه آمریکایی به نقل از تحلیل‌گرانی که نامی از آنها نبرد، سعی نمود همایش بزرگ اربعین را رویدادی حکومتی معرفی کند و ادعا نمود: “برخی از تحلیلگران سیاسی از مراسم اربعین با عنوان «مانور قدرت» جمهوری اسلامی نام برده‌اند. در هفته‌های گذشته برخی از سازمانها از ارائه امکانات به زائران مراسم اربعین خبر داده‌اند. به گفته مقامات شهرداری تهران،ارسال سه هزار مخزن زباله به عراق، انتقال ۲هزار نفر از پرسنل شهرداری برای کار در شهرهای زیارتی درعراق ،احداث حدود ۲۰۰ توالت در شهرهای مرزی ایران و انتقال زائران با ۷۰۰ اتوبوس، از جمله اقدامات این نهاد در اربعین امسال خواهد بود.”

تصویر از وبسایت «رادیو فردا»

تصویر از وبسایت «رادیو فردا»

اینگونه اقدامات رسانه های بیگانه تازگی ندارد و آنها در طول سالهای اخیر بارها به ارزشها و باورهای ملت ایران توهین کرده و دشمنی خود را با اعتقادات اسلامی را نشان داده اند.

انتهای پیام/

دشمنان ملت ایران برای زیرسوال بردن و تخریب ارزش‌های اسلامی از هیچ اقدامی فروگذار نمی‌کنند. دولت‌های استکباری با استفاده از ابزار رسانه‌ای به دنبال مقابله با آرمان‌های انقلابی و اعتقادات اسلامی ملت ایران هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. تا کور شود هر آنکه نتواند دید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme