https://telegram.me/empireoflies

توهین «رادیو فردا» به امام زمان(عج)

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «رادیو فردا» که به طور رسمی بودجه‌اش را از کنگره آمریکا دریافت و زیر نظر سروریس اطلاعاتی آمریکا فعالیت می‌کند، پس از کاهش شدید مخاطبینش در سالهای اخیر، در راستای افزایش مخاطبین خود دست به هر کاری زده است. از جمله آنکه این رادیوی آمریکایی، در ماه‌های گذشته به تولید و پخش برنامه‌هایی سعی کرده تا افراد ضدایرانی، ضددین و ضدشیعه را هم جذب خود کند.

یکی از برنامه‌های جدید «رادیو فردا» برنامه‌ای به نام «تابو» است. همانطور که از اسم این برنامه مشخص است، قرار است در این برنامه با به چالش کشیدن برخی مباحث و ارزش‌ها و اعتقادات دینی و ملی، به تابوکشنی دست زنده شود. تاکنون در برنامه‌هایی با عناوینی مانند «آیا نهاد روحانیت بقای خود را مدیون سوگ و عزاست؟» ، «تن‌فروشی زنان؛ شغل یا آسیب اجتماعی؟» ، «آیا حکومت اسلامی بهایی‌ستیز است؟» ، «عرب‌ستیزی ایرانی یا اعراب ایران‌ستیز؟» ، «آیا زنان «عشق» و مردان «سکس» می‌خواهند؟» ، «امام زمان؛ باور مذهبی یا واقعیت تاریخی؟» ، «معجزات پیامبران چه فرقی با شعبده‌بازی دارد؟» ، «جامعه ایرانی و تابوی بکارت» ، «اسلام و مداخله در سبک زندگی؛ حلال و حرام اسلام چگونه شکل گرفته است؟» ، «آیا می‌توان حق جدایی‌ از ایران را برای جدایی‌طلبان به رسمیت شناخت؟» ، «زن در اسلام؛ آراسته به کرامت یا پیچیده در محدودیت»، «آیا خدا وجود دارد؟» و «آیا خیانت در روابط عاطفی و زناشویی امری غیراخلاقی است؟» ، سعی شده به مفاهیمی مانند اعتقادات، ارزش‌های اجتماعی و دینی و اخلاقی و حتی تمامیت ارضی ایران حمله شود و این مفاهیم زیرسوال برده و مورد تمسخر قرار بگیرد.

«فهیمه خضر حیدری» مجری برنامه «تابو» است. وی که سابقه فساد و روابط غیر اخلاقی با برخی از  کارمندان «رادیو فردا» داشت، برای مدتی به «صدای آمریکا» فرستاده شد، اما پس از بازگشت به «رادیو فردا»، برنامه «تابو» را تولید و اجرا نمود.

وی صراحتا هدف از برنامه مذکور را تابوشکنی عنوان نموده و اذعان کرده که از نظر او و دولت‌های استکباری، مبارزه و مقابله با اعتقادات ملی و دینی ملت ایران، سد راه استحاله فرهنگی ایرانیان است. البته «تابوشکنی» همواره یکی از اهداف رسانه‌های فارسی زبان بیگانه بوده است، اما برنامه «تابو» به صراحت نشان داده که دولت‌های استکباری و عوامل آنان در رسانه‌های بیگانه، چه کینه‌ای از باورها و ارزش‌های ملت ایران دارند.

«تابو» در جدیدترین برنامه خود که مصادف به عید نیمه شعبان میلاد مبارک امام مهدی (عج) است، همچون همه دشمنان اسلام و شیعه در طول تاریخ، بدون ذکر سند و دلیلی، اصل مهدویت و وجود امام زمان (عج) را زیر سوال برد و وجود منجی را امری غیرعلمی، غیرمستند و افسانه نامید.

تصویر از وبسایت «رادیو فردا»

روال برنامه «تابو» معمولاً اینگونه است که یک کارشناس آماده را برای حمله به موضوع مورد بحث می‌آورد و از طرف دیگر برای جایگاه مدافع از یک کارشناس کم‌سواد و گمنام استفاده می‌کند. بر این اساس، «رادیو فردا» در این برنامه از «مجید محمدی» اپوزیسیون فراری و فعال ضددین به عنوان کارشناس استفاده کرد و از «سجاد نیک‌آیین» از عناصر اپوزیسیون مقیم کالیفرنیای آمریکا به‌عنوان کارشناس مذهبی و حامی مهدویت!

در این برنامه «مجید محمدی» که بارها به اعتقادات اسلامی و شیعی حمله کرده بود، همچون کفار در طول ۱۴۰۰ سال گذشته به شبهه‌افکنی دست زد و با بیان اینکه سند و استدلالی قوی درباره وجود امام دوازدهم شیعیان وجود ندارد و اگر هم وجود داشت باشد تواتر ندارد، مدعی شد: “درباره امام زمان از کانال‌های مختلف و افراد معتقد و غیرمعتقد خبر نرسیده است. اصلا هیچ کدام از احادیث مورد اطمینان نیستند، نه کسی او را دیده و نه کسی رشدش را مشاهده کرد است … امام زمان وجودی خیالی است مانند رستم و سوپرمن …”

«مجید محمدی» که از دین اسلام خارک شده و حامی رژیم صهیونیستی است، در پایان دلیل ترس خود از مهدویت و مقابله با زورگویان جهانی را نشان داد و گفت: “امام زمان ابزاری برای گسترش امپریالیسم شیعه است …”

این اپوزیسیون فراری در حالی به دروغ ادعا کرد که هیچ سند و روایتی درباره وجود امام زمان(عج) وجود ندارد که با بررسی روایات از ائمه اطهار (ع) حداقل ۵۱ حدیث از امیرالمومنین علی (ع)، ۵ حدیث از امام حسن(ع)، ۱۴ حدیث از امام حسین(ع)، ۱۱ حدیث از امام سجاد(ع)، ۶۳ حدیث از امام باقر(ع)، ۱۲۴ حدیث از امام صادق(ع)، ۶ حدیث از امام کاظم(ع)، ۱۹ حدیث از امام رضا(ع)، ۶ حدیث از امام جواد(ع)، ۶ حدیث از امام هادی(ع) و ۲۲ حدیث از امام حسن عسگری(ع) درباره امام زمان (عج) با اسناد قطعی وجود دارد، امام دشمنان اسلام و اهل‌بیت(ع) به راحتی دروغ می‌گویند و وجود امام زمان(عج) را زیر سوال می‌برند.

رسانه‌ههای فارسی‌زبان بیگانه همه تلاش خود را برای زیرسوال بردن باورهای دینی ملت ایران صرف می‌کنند و از این راه در پی آنند تا با استهاله فرهنگی و اعتقادی ملت ایران، جامعه ایرانی را از نظر فرهنگی به استعمار و استحمار دولت‌های استکباری در بیاورند.

 

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «رادیو فردا» که به طور رسمی بودجه‌اش را از کنگره آمریکا دریافت و زیر نظر سروریس اطلاعاتی آمریکا فعالیت می‌کند، پس از کاهش شدید مخاطبینش در سالهای اخیر، در راستای افزایش مخاطبین خود دست به هر کاری زده است. از جمله آنکه این رادیوی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 1.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme