https://telegram.me/empireoflies

توهین دوباره نوری‌زاد به حضرت فاطمه (س)

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سابق و از حامیان فتنه ۸۸ ، در سالهای اخیر تمام تلاش خود را کرده و به هر دری زده تا خود را به‌عنوان یک ضدانقلاب به گروه‌های اپوزیسیون خارج‌نشین کند.

نوری‌زاد در راه رسیدن به این هدف ، هیچ حد و مرزی برای خود قائل نبوده و بارها به مقدسات و باورهای ملت ایران توهین کرده است، مانند ادای احترم به شیطان‌پرستان، تبرئه جنایات گروهک تروریستی منافقین، حمایت از فرقه ضاله بهائیت، تحسین خاندان منحوس پهلوی، نفی شهادت حضرت زهرا (س)، توهین به پیامبر اسلام(ع)، امام علی(ع)، امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) و جسارت دیگر اولیای الهی ، تا جایی که او را تا مرز خروج از دین و ارتداد پیش برده است.

با آنکه اقدامات نوری‌زاد با انتقاد بسیاری همراه بوده، اما او در راه رسیدن به اهدافش حتی خطوط قرمز امنیتی کشور را هم رد کرده و در سالهای اخیر چندین بار فراخوان برگزاری تجمع و تحصل در نقاط مختلف کشور بخصوص شهر تهران داده است. این عنصر اپوزیسیون، در راه رسیده به منافعش حتی بسیاری را قربانی کرده است، به‌طوری که با فریب جوانان و برخی افراد معتاد و سابقه‌دار، آنها را به حضور در تجمعات غیرقانونی و دست زدن به اقدامات خلاف قانون ترقیب کرده و انجام جرم توسط آنان و زندانی‌شدنشان دست داشته و به سرعت آن افراد را فراموش کرده و به سراغ افرادی بعدی رفته است.

«محمد نوری‌زاد» که در سایه امنیت و سوءاستفاده از آزادی موجود در کشور، به راحتی بسیاری از خطوط قانونی را رد می‌کند، در جدیدترین اقدام خود برای خودشیرینی برای دشمنان ایران و اسلام، در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، با کناره در پیامی، سالروز «وفات» این حضرت را تسلیت گفت. وی پیشتر هم در رد شهادت حضرت زهرا (س) گفته بود: ” … من همه داستان‌های تفرقه‌انگیز و داستان اختلاف امام علی با خلفا و پهلو شکستن حضرت فاطمه را دروغ محض می‌دانم و ساخته و پرداخته علمای شیعه و دستگاه صفوی …” این ادهای نوری‌زاد در حالی مطرح شده که علاوه بر منابع تاریخی شیعی، در بسیاری از کتب تایید شده اهل‌سنت هم ماجرای مجروح‌شدن و شهادت حضرت فاطمه(س) ذکر شده است.

نوری‌زاد در ادامه کج‌دهنی و جسارت به مقدسات و باورهای ملت ایران، بر خلاف همه‌جا، در روز تعطیل رسمی و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، نمایشگاه و فروشگاه آثار نقاشی خود را با تخفیف ویژه برگزار و به شادی پرداختند تا مخالفت خود با اعتقادات ملت ایران را هویدا سازد.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سابق و از حامیان فتنه ۸۸ ، در سالهای اخیر تمام تلاش خود را کرده و به هر دری زده تا خود را به‌عنوان یک ضدانقلاب به گروه‌های اپوزیسیون خارج‌نشین کند. نوری‌زاد در راه رسیدن به این هدف ، هیچ حد و …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme