https://telegram.me/empireoflies

توهین خبرنگار BBC به شعرای بزرگ ایرانی!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تخریب و زیرسوال بردن تاریخ، فرهنگ و مفاخر ایرانی یکی از روش‌های رسانه‌های بیگانه و عواملشان برای تحریف و نابودی هویت و ارزش‌های دینی و ملی کشورمان است.

در سالهای اخیر رسانه‌های غربی می‌کوشند از طریق برچسب زدن به شخصیت‌های بزرگی علمی و ادبی تاریخ ایران، آنها را دارای گرایش‌هایی مانند همجنسگرایی معرفی کنند و از این طریق به مخاطبین القا نمایند که اینگونه فسادها در جامعه ایرانی امری طبیعی و ریشه در تاریخ کشورمان دارد!

چند سال پیش بود که به بهانه ساخت فیلمی هالیوودی درباره زندگی «مولوی» شاعر بزرگ ایرانی، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه بدون ارائه دلیل و مستنداتی، از همجنسباز بودن او سخن گفتند.

چند روز پیش، «سیاوش اردلان» مجری بدنام و مشهور به فساد اخلاقی که سابقه سفر و حمایت از رژیم صهیونیستی را دارد، در صفحه فیسبوک خود به بهانه انتشار خبری در رسانه‌های غربی درباره احتمال همجنسگرا بودن «ویلیام شکسپیر» نویسنده معروف انگلیسی، «سعدی» و «مولوی» دو شاعر بزرگ ایران را به همجنسگرا بودن متهم کرد و نوشت: “معلومه شکسپیر هم در گرایش به همجنس دستکمی از سعدی و شاید هم مولوی خودمون نداشت …”

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا»، «رادیو فردا» و … و کارمندانشان که قبح‌زدایی از اعمالی منافی عفت و شرم‌آور مانند همجنسبازی را زمینه ترویج فرهنگ الحادی غربی و مبارزه با فرهنگ ناب اسلامی می‌دانند، از هر شیوه و بهانه‌ای برای انتشار ارزش‌های غربی استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/

تخریب و زیرسوال بردن تاریخ، فرهنگ و مفاخر ایرانی یکی از روش‌های رسانه‌های بیگانه و عواملشان برای تحریف و نابودی هویت و ارزش‌های دینی و ملی کشورمان است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme