https://telegram.me/empireoflies

توهین حامی منافقین به نوه حضرت امام(ره)

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در پی اظهارات سید علی خمینی نوه پسری حضرت امام در خصوص برخی از وقایع دهه اول انقلاب اسلامی برخی از اعضای اپوزیسیون به وی حمله ور شده اند.

حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی خمینی، چند روز پیش در مراسم بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(س) که در مدرسه فیضیه قم برگزار شد، در بخشی از سخنان خود گفته بود:”امروز یک عده ای برای منافقین دل می سوزانند که چرا اعدام کردید؟ آن ها کسانی بودند که در مقابل حکومت ایستادند و جنایاتی کردند که داعش آن ها را نمی کرد؛ آنان رئیس جمهور، نخست وزیر و بسیاری از بزرگان کشور را ترور کردند؛ اگر بنا بود که امام خمینی(ره) همواره در مقابل این جنایات نرمش از خود نشان می داد که کشور پس از ۳۰ سال هم رنگ آرامش به خود نمی دید.”

این سخنان به حق برخی از اصحاب ضد انقلاب را نگران کرده چرا که آنان همیشه از برخی از اعضای خانواده امام حاشیه ها و ساختار شکنی هایی را دیده اند و در بهترین حالت نوه های امام راحل را در موضع سکوت و بی تفاوتی در خصوص مهمترین مسائل انقلاب اسلامی که میراث خمینی کبیر بود دیده اند بنابراین از این سخنان انقلابی و دفاع از تصمیمات انقلابی حضرت امام برآشفته اند.

۲۰۱۶-۰۶-۰۲_۱۵-۳۵-۳۱

علی افشاری از اعضای سابق دفتر تحکیم وحدت و ساکن آمریکا که سابقه ننگینی در خدمت به دشمنان ایران دارد در این خصوص بر آشفت و در فیس بوک خود نوشت:”این سخنان سید علی خمینی که تعریضی آشکار به همه مخالفان ومنتقدان برخورد های اقتدار گرایانه و فجایع ضد حقوق بشری در دوران رهبری آیت الله خمینی است، هشدار خوبی است که چرا بشدت باید مراقب خانواده آیت الله خمینی بود. قدرت گرفتن این جمع که در جغرافیای سیاسی کنونی قدرت در موقعیت حاشیه ای قرار گرفته و در مقایسه با جناح مسلط به طور نسبی میانه رو تر است، برای آینده ایران خطرناک است.”

وی در ادامه نوشته خود با دفاع از جنایت های منافقین که تنها در یک فقره چند تن از پاسداران انقلاب را ابتدا اعضا جوارح بدنشان اعم از چشم ،بینی و ناخن هایشان را کشیده و سپس زنده به گور کرده بودند نوشته است:”رفتار مجاهدین تا زمانی که در ایران بودند، علی رغم انتقاداتی که به آنان وارد است،هیچ تناسبی با داعش نداشت!!! بلکه حامیان امام و نیرو های خط امام وبرخی از مسئولان قضایی و امنیتی وقت رفتاری مشابه و یا نزدیک به داعش داشتند. این حجم از دروغ گویی و وارونه سازی مسائل نشانگر شدت بی انصافی و عدم اعتقاد به عدالت و آزادی است”.

البته در ذیل این نوشته نیز برخی از مخاطبان علی افشاری وی را مورد عتاب قرار داده اند و سخنان وی را بر خلاف حق و عدالت دانسته و حمایت وی  را از منافقین در تضاد با شاخصه های حقوق بشری می داند که خود وی مدعی رعایت آن است.

۲۰۱۶-۰۶-۰۲_۱۵-۱۸-۳۸

علی افشاری از اعضای شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت در دوران اصلاحات بود وی چند دوره عضو هیئت امنای جامعه فارغ التحصیلان دانشگاه امیرکبیر بوده‌است. علی افشاری به عنوان دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت، به همراه افرادی چون اکبر گنجی، محمود دولت آبادی و عزت‏الله سحابی در کنفرانس برلین شرکت کرد و پس از بازگشت، بازداشت شد.

همسر علی افشاری، دختر فریبا داوودی مهاجر است. افشاری از طریق سازگارا با خانواده داوودی مهاجر آشنا شد و دچار عشق آتشینی نسبت به دختر وی گردید.علی افشاری در سال ۸۴ به همراه تعدادی دیگر از عناصر نفوذی سازمان سیا در ایران  به بهانه ادامه تحصیل جمهوری اسلامی را ترک و راهی آمریکا شد.وی اکنون بیش از ده سال است که در آمریکا مشغول خدمت به سازمان سیا است و هرچند وقت یک بار نیز به واسطه دیدار هایی که با خوانندگان مرتدی مثل شاهین نجفی دارد بر سر زبان ها می افتد.

وی همچنین چند سال پیش با حمایت تلویحی از اقدام سلمان رشدی در توهین به پیامبر اسلام از وی نیز حمایت کرده بود .برگی دیگر از خیانت های وی به موضوع تحریم ایران بر می گردد تا آنجا که که وی در سال ۲۰۱۱ در کنگره آمریکا حاضر شد و رسماً از مقامات آمریکایی خواست کشورش را مورد تحریم های فلج کننده قرار دهند.

البته به نظر می رسد که ریشه اصلی انتقادات و توهین های این ضد انقلاب به نوه حضرت امام به کج فهمی وی از معانی کلمات بر می گردد.وی که اکنون حقوق بگیر رسمی سازمان سیا و سرویس های اطلاعاتی اروپایی نظیر سرویس هلند است و از طریق مقاله نویسی در رسانه هایی مانند رادیو فردا و روز آنلاین ،گویا نیوز و …روزگار می گذراند، در مقاله ای در سایت روز آنلاین همه روحانیون ایران را سکولار خوانده بود!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme