https://telegram.me/empireoflies

توهین ترامپ به مردم ایران پیش از سخنرانی جمعه شب+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پس از ماه‌ها انتظار بالاخره راهبرد جدید خود درباره ایران را طی یک سخنرانی در کاخ سفید اعلام کرد و همانگونه که انتظار می‌رفت یکی از بخش‌های این راهبرد، تلاش برای ایجاد شکاف میان مردم و دولت ایران بود.

وی در سخنرانی شب گذشته خود در کاخ سفید در راستای یک سیاست کلی که تاکنون از سوی تمامی روسای جمهور آمریکا دنبال شده است،‌ سعی کرد در انتقادات خود از ایران، بین مردم و دولت ایران تفاوت قائل شده و خود را طرفدار مردم ایران و حامی حقوق آنها (!) نشان دهد؛ همانگونه که در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل نیز چنین قصدی داشت.

اما ویدئویی که روز گذشته از رئیس‌جمهور آمریکا منتشر شد نشان می‌دهد او ساعاتی پیش از سخنرانی خود در کاخ سفید در یک سخنرانی دیگر در جمع سیاستمداران محافظه‌کار، ملت ایران را “تروریست” خطاب می‌کند تا ثابت کند آنچه در اظهارات فریبکارانه خود بر زبان می‌آورد متفاوت از آنچیزی است که به آن اعتقاد دارد.

ترامپ در این سخنرانی خطاب به افراد حاضر می‌گوید: امروز بعدازظهر (۸ شب به وقت تهران) درباره ایران سخنرانی خواهم کرد؛ یک “ملت تروریست” مانند چند ملت معدود (تروریست) دیگر. فکر می‌کنم شنیدنش برای شما جالب باشد.

دانلود

ترامپ همچنین در سخنرانی جمعه شب خود هنگام صحبت درباره اقدامات ایران در منطقه، برای اشاره به خلیج فارس، از اصطلاح جعلی خلیج ع.ر.ب.ی استفاده کرد تا یکبار دیگر در همدردی دروغین خود با مردم ایران با شکست مواجه شود.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

رئیس جمهور آمریکا در حالی سعی کرد خود را در سخنرانی جمعه شب، طرفدار مردم ایران نشان دهد که ساعاتی قبل از آن در یک سخنرانی دیگر، به ملت ایران توهین کرده بود!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme