https://telegram.me/empireoflies

توهین بی‌شرمانه «محمد نوری‌زاد» به نمایندگان مردم ایران + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، محمد نوری‌زاد انقلابی‌نمای سابق و اپوزسیون امروز طی مطلبی به بهانه استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به طور بی‌شرمانه‌ای به نمایندگان مردم در مجلس توهین کرد.

نوری‌زاد که در ماه‌ها و روزهای اخیر با بیان برخی سخنان شاذ و عجیب خود مانند «ادای احترم به شیطان‌پرستان» ، «تبرعه منافقین» ، «تشکر از خاندان منحوس پهلوی» ، «نفی شهادت حضرت زهرا (س)» و … سبب خوشحالی دشمنان جمهوری اسلامی و ضدانقلاب شده، در مطلب جدید صفحه فیسبوک خود به بهانه حمایت از وزیر علوم با الفاظی زشت و توهین‌آمیز به نمایندگان ملت ایران در مجلس شورای اسلامی حمله کرد و خانه ملت را «اصطبل»  و نمایندگان مجلس را «لکه ننگی بر قاموس بشریت» نامید.

نامه-محمد-نوری‌زاد-به-فرجی-دانا

توهین محمد نوری‌زاد به نمایندگان مردم در مجلس.

محمد نوری‌زاد که به نظر می‌رسد در روزهای اخیر به سبب موفق نبودن پروژه تحصن برابر لانه جاسوسی سابق آمریکا که به گفته خودش جهت پس گرفتن اموالش از سپاه موفق نبوده و عصبانی است در مطلبی دیگر در صفحه فیسبوکش پا را فراتر گذاشت و وضعیت خانه ملت را بدتر از اصطبل دانسته است و مدعی شده به غیر از چند نفر، انسانی در مجلس وجود ندارد و همه حیوان هستند!

این اپوزسیون که از سوی ضدانقلاب نیز مورد بی‌مهری قرار می‌گیرد، به منتخبین ملت ایران در مجلس با کلماتی مانند «آدم‌نما» ، «زبون» ، «ذلیل» ، «چاپلوس» ، «اصطبل‌نشین» و «ویژه‌خوار» توهین کرد و به آنها تهمت زد. وی همچنین در توهینی دیگر گفت: … فتحعلی شاهی که با بلاهت‌ها و بی‌خردی‌ها و نکبت‌های فردی‌اش، بخش وسیعی از کشور را به باد داد و سرمایه‌ها و آبروی ملی ما را به خاک مالید. معتقدم، اصطبل نشینان بهارستان، هزار برابر از فتحعلی شاه قاجار پلیدتر و ضایعه آفرین ترند …

نوری‌زاد که سعی دارد خود را فردی اخلاقی و مؤدب جلوه دهد در جسارتی دیگر به نمایندگان ملت در مجلس گفت: … هشت سال حریصانه احمدی نژاد را در شلتاق‌های ویرانگرش همراهی کردند. با آنکه احمدی نژاد هرازگاه پاهایش را می گشود و برسرِ این آدم نمایانِ اصطبل‌نشین فضاحت می‌بارید و بی‌آنکه مفرّی برای آدم بودنِ آنان قائل شود، مفتضحشان می‌کرد …

محمد نوری‌زاد همچنین در سخنان عجیب دیگری با وجود آنکه حتی برخی نهادهای امنیتی آمریکا و کشورهای غربی جمهوری اسلامی ایران را به دنبال ساخت سلاح هسته‌ای نمی‌دانند، مدعی شد ایران برای ترساندن آمریکا و محو اسرائیل به دنبال ساخت بمب اتمی است!

نامه-محمد-نوری‌زاد-توهین

توهین محمد نوری‌زاد به نمایندگان ملت در مجلس.

این ادبیات و الفاظ محمد نوری‌زاد که خود را فردی اخلاقی می‌داند بیشتر شبیه برخی ضدانقلاب‌های لس‌آنجلس‌نشین مانند سعید سکویی و بهروز صوراسرافیل است و او گویا قصد دارد مسیر ضدانقلاب‌های خارج‌نشین را به سرعت طی کند و سطح واقعی ادب و شعور خود را به نمایش بگذارد.

محمد نوری‌زاد که تلاش می‌کند فحاشی‌هایش را پشت کلمات زیبا مخفی کند، گویا نمی‌داند که نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رای مستقیم مردم انتخاب می‌شوند و عملکرد آنها آینه تمام نمای ملت و برخواسته از خواست مردم است؛ پس توهین نوری‌زاد و امثال او به نمایندگان مردم در مجلس در واقع توهین به ملتی است که این نمایندگان را برگزیده‌اند.

به نظر می‌رسد مجلس شورای اسلامی به عنوان نمایندگان مردم نباید در برابر اینگونه توهین‌ها و جسارت‌ها سکوت کنند و باید با افرادی مانند نوری‌زاد از طریق مجاری قانونی برخورد شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۴ دیدگاه

  1. راست گفته… نظارت استصوابی یعنی همین….

  2. دمش گرم
    همه حرفاش درسته

  3. ما که نفهمیدیم موضوع چیه فقط اینو فهمیدم افراط و تفریط داره محلش ندین خسته میشه……خخخخخخخخخخخخخخ

  4. بنظرمن حرفاش درباره مجلس درسته

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme