https://telegram.me/empireoflies

توهین بی‌شرمانه لیدر سلطنت‌طلبان به پیامبر اسلام(ص)

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امید شریفی دانا» از سران سلطنت‌طلب‌های خارج‌نشین است که به‌سبب لمپنی و حمله به دیگر عناصر اپوزیسیون، به “سگ گیرنده” معروف شده است.

وی که یکی از شرکت‌کنندگان در اغتشاشات عاشورای سال ۸۸ بود، پس از دستگیری و رفتن به زندان، مدتی بعد مورد رأفت اسلامی قرار گرفت و آزاد شد، اما پس از مدتی از فرصت سوءاستفاده نمود و به خارج کشور گریخت و در نهایت به‌بهانه همجنس‌باز بودن و فعالیت‌های ضداسلامی، از کشور سوئد پناهندگی گرفت.

«امید شریفی دانا» پس از حضور در سوئد، برای مدتی در مشروب‌فروشی به عنوان گارسون کار کرد، تا اینکه به خدمت موسسه‌ای صهیونیستی در شهر استکهلم سوئد درآمد. به اذعان خود او، با حمایت لابی‌های صهیونیستی، دولت سوئد تا زمانی به «امید دانا» اجازه اقامت سیاسی داده که به فعالیت‌های ضد اسلامی ادامه دهد.

امید-دانا---ضداسلام-2

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

در این راستا، «امید دانا» که این روزها با افول و تضعیف «ربع پهلوی» به یکی از مهمترین لیدرهای سلطنت‌طلب‌های خارج‌نشین تبدیل شده، برای تمدید مجوز اقامتش در کشور سوئد، بار دیگر به دین مبین اسلام حمله کرد.

این سلطنت‌طلب، حتی برای تخریب و دروغ‌پراکنی درباره دین اسلام و مسلمانان، به تعریف و تمجید از اعراب جاهلی پرداخت و ادعا کرد: “عرب‌های پیش از اسلامی جاهل نبودند و این دروغ مسلمانان است. آنها در حال پیشرفت فرهنگی بودند …”

«امید دانا» که گویا شیفته فرهنگ اعراب جاهلی شده، زنده به‌گور کردن دختران توسط اعراب پیش از اسلامی را دروغ دانست و همچون همیشه، طی سخنان مضحکی گفت: “عرب‌های پیش از اسلام قوانین انسانی و پیشرویی داشتند …”

این اپوزیسیون ضداسلامی و کافر، با توهین بی‌شرمانه به حضرت محمد (ص)، قرآن کریم و همه مسلمانان، مدعی شد که قرآن ساخته پیامبر اسلام برای رسیدن به اهدافش است.

«امید دانا» (بخوانید نادان)، با مقایسه ابلهانه وضعیت زنان و مردان در دوران پیش و پس از ظهور اسلام، ادعا کرد که پیش از اسلام زنان و مردان برابر بودند و اسلام به حقوق زنان ظلم کرده است!

این روزها اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی و بخصوص سلطنت‌طلب‌ها در وضعیت بسیار بدی قرار دارد و روز به روز بر میزان اختلافات بین آنها افزوده می‌شود، به‌صورتی که افرادی حضیضی مانند «امید دانا» در بین اپوزیسیون به جایگاهی می‌رسند.

انتهای پیام/

«امید شریفی دانا» از سران سلطنت‌طلب‌های خارج‌نشین است که به‌سبب لمپنی و حمله به دیگر عناصر اپوزیسیون، به “سگ گیرنده” معروف شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.53 ( 6 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۷ دیدگاه

 1. با سلام
  بهتر بود شما به جای حتاکی و تهمت وناروا به شخصیتش برنامه ای که ساخته است را مورد بررسی قرار میدادید

  • متأسفانه این فرد شأن و شخصیتی نداره که اصلاً جای احترام داشته باشه، به یاری امام زمان به زودی رسوا میشه، این فرد اصلاً سواد خوندن یک آیه قرآن یا یک روایت رو به عربی و تجزیه و تحلیل اون رو نداره، چطوری به پیامبر اسلام ، ائمه و اعراب داره توهین میکنه؟ خیلی جالب بود پایگاه شبهه جواب قشنگی به این فرد داده، کاملاً تجزیه تحلیل احادیث و متون عربی رو انجام داده بود ولی این فرد توانایی مقابله رو نداره، و برای همین نتونست جوابی بده

 2. این فرد در سوئد وضعیت خوبی نداره و هر آن امکان داره ویزاش تموم بشه و بیرونش بکنند،برای همین داره تلاش میکنه که بواسطه توهینهای علنی به اسلام یا مورد سوءقصد قرار بگیره یا توسط مراجع شیعه و یا مفتی های اهل سنت حکم ارتدادش صادر بشه و به همین دلیل تا آخر عمرش پناهندگی ساسی با محافظ شخصی و حقوق بالاداشته باشه، برای همین فقط به مقدسات اسلام توهین میکنه، از شما خواهش میکنم اصلاً این مردک رو بولدش نکنید و باید در محاق خبری قرارش داد تا از سوئد بیرونش کنند و آواره بشه

 3. رأفت اسلامی نه رفعت!

 4. ببینید همیشه تو جنگ و دعوا بین دو نفر، اگه ببینی یکی داره از دروغ و حرف های بیربط استفاده میکنه، این یعنی پس حق با نفر دیگره!! حالا اینجا هم تو مقاله و هم در کامنت قبلی به دروغ میگین ویزاش تمام داره میشه و مجبوره اقامتشو تمدید کنه!!!! اخه این که سیستم کشور سوئد نیست!!!! امید دانا یا هر شخص دیگری با گرفتن پناهندگی مستقیما اقامت داعم سوئد رو میگیره!!! پناهنده سیاسی حتی زود تر از پناهندگان اجتماعی و اکونومی بعد از سه سال حق تابعیت سوئد را دارند!! آخه لااقل میخواهید یکیو بکوبید، برین اول چهار خط اطلاعات جمع کنید تا اینکه اینجوری خودتونو ضایع نکنید. من اصلاً حقیقتاً از این شخص خوشم نمیاد، ولی حالا با این وضعیت حملات احمقانه شما بهش، نظرم یه خورده بهش عوض شد!

 5. ایشون حتی توانایی نیم ساعت بحث منطقی از هر فازی(منطق.فلسفه.تاریخ و…) رو نداره
  منتها بالاخره درکش میشه کرد
  خرج زیاده اقا
  اونم توی سوئد
  باید از یه جایی در بیاری بالاخره

  اگر عذاب را تا مدتی از کافران به تاخیر افکنیم، حتماً خواهند گفت: چه چیز آن را باز می‌دارد؟ آگاه باش روزی که [عذاب] به آنان برسد، از آنان بازگشتی نیست و آنچه را به تمسخر می‌گرفتند، آنان را فرا می‌گیرد (هود/۸).

 6. امید دانا یک پان ایرانیست سلطنت طلب و ضد اسلام است و بارها به اسلام و مسلمانان فحاشی کرده است و حتی به تحقیر اعراب و سایر غیر ایرانیان می‌پردازد و با دروغ پردازی سعی میکند نشان دهد ایرانیان با زور و شمشیر توسط عربها مسلمان شده‌اند واقعا سرچشمه این حجم گسترده عرب ستیزی از کجاست؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme