https://telegram.me/empireoflies

توهین به پیامبر اسلام (ص) در مسابقه کاریکاتور هلند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغگیرت ویلدرز رهبر حزب آزادی‌خواه هلند که جزء احزاب راست‌گرای افراطی است خبر داد قرار است به زودی مسابقه کاریکاتوری با موضوع پیامبر اسلام (ص) برگزار شود.

این‌گونه مسابقه و نمایشگاه‌ها در اروپا همواره با موجی از اهانت به پیامبر اکرم (ص)، اسلام و مسلمانان همراه بوده است. این حزب برای افرادی که بتوانند بهترین کاریکاتور را در توهین به ساحت پیامبر اسلام طراحی کنند ۱۰ هزار دلار جایزه تعیین کرده است.

اقدام حزب آزادی‌خواه هلند با موجی از محکومیت‌ها در جهان اسلام مواجه شده است. مجلس سنای پاکستان با انتشار بیانیه‌ای برگزاری مسابقه کاریکاتور در توهین به پیامبر اسلام را محکوم کرد و خواستار جلوگیری از افتتاح نمایشگاه آن در آغاز سال نوی میلادی شد.

عمران‌خان نخست‌وزیر جدید پاکستان نیز گفت: «اسلام‌آباد قصد دارد این موضوع را در ماه جاری در مجمع عمومی سازمان ملل متحد مطرح و آن را محکوم کند.»

وی تأکید کرد تعداد کمی از کشورهای غربی هستند که حساسیت مسلمانان را نسبت به این‌گونه موضوعات درک می‌کنند. طبعاً کشورهای انگشت‌شماری که دست به چنین اقداماتی می‌زنند، با اتحاد مسلمانان و محکومیت قاطع آنها در اجرای نقشه‌هایشان با شکست مواجه می‌شوند.»

العالم/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme