https://telegram.me/empireoflies

توهین به سردار مقاومت

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:مشاور سابق یکی از سران فتنه که بعد از وقایع سال ۸۸ از ایران فراری شده و اینک زیر بیرق سازمان های جاسوسی غربی روزگار می گذراند در صفحه فیس بوک خود توهین های گستاخانه ای را به سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران نموده و وی را به دلیل مواضع شجاعانه اش در خصوص فلسطین مورد انتقاد قرار داده .

مجتبی واحدی که مدتی سردبیری روزنامه آفتاب یزد را از لندن به عهده داشت در متنی که در صفحه فیس بوک خود قرار داده نوشته :”سایت های خبری نزدیک به (آیت الله )علی خامنه ای از قول قاسم سلیمانی نوشته اند که “اگر تحریم ها علیه ایران ده برابر هم بشود دست از حمایت از فلسطین بر نمی داریم “. البته او که شکم خود و اطرافیانش سیر است باید چنین شکر خوری های بکند. یک عده خوش نشین در واشنگتن و لندن و نیویورک و پاریس هم حق دارند برای او غش و ضعف بروند. اما من به سهم خودم می گویم قاسم سلیمانی غلط کرده چنین حرفی زده است. در کشوری که ارمغان نوروز برای بسیاری از پدران و مادران ،شرمندگی و سفره خالی برای فرزاندانشان است قاسم سلیمانی و بزرگترها و شیفته های حقیر او بیجا می کنند از تحریم استقبال کنند”

وی بیشتر از اینکه دلش برای مردم ایران بسوزد به نظر می آید نگران نابودی اسرائیل است زیرا وی میداند که اراده نابودی اسرائیل هیچ گاه در بین نیروهای انقلابی از میان نمی رود و با شروع انتفاضه سوم  در سرزمین های اشغالی کابوس نابودی اسرائیل روز به روز نزدیکتر می شود و مجتبی واحدی از آنجایی که حیات خود را در نوکری به سرویس های جاسوسی و صهیونیست ها می داند با نزدیکتر شدن نابودی اسرائیل مرگ خود را به چشم می بیند و از این اتفاق وحشت دارد .

لازم به یاد آوریست واحدی بیش از هر چیز دیگری به عنوان مقاله‌نویس، روزنامه‌نگار و مشاور ارشد مهدی کروبی شناخته می‌شود ولی در کارنامه کاری خود  معاونت وزارت امور اقتصادی و دارایی را نیز دارد.وی پس از فتنه ۸۸ از کشور گریخت و از لندن سردبیری آفتاب یزد را ادامه داد.

واحدی در حال حاضر در آمریکا به عنوان سخنگوی ارشد مهدی کروبی با فتنه‌گران فراری و همچنین اپوزیسیون برانداز و محافل اطلاعاتی و صهیونیست علیه جمهوری اسلامی فعالیت می‌کند.
انتهای پیام/
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme