https://telegram.me/empireoflies

توهین به رهبری توسط یک مردک + عکس

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از ما هستیم، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز دوشنبه در دیدار تعدادی از مسئولین جمعیت مامایی ایران همزمان با روز جهانی ماما، نقش این قشر در تأمین سلامت جامعه و همچنین در بقای نسل بشر را بسیار مهم و ارزشمند دانستند و با تأکید بر اهمیت فرهنگ سازی در اقبال عمومی به استفاده از خدمات مامایی بمنظور اجرایی شدن سیاست اساسی افزایش جمعیت کشور، خاطرنشان کردند: «مسئله تکثیر نسل و جلوگیری از کاهش جمعیت جوان کشور، یک مسئله حیاتی است و باید بطور جدی دنبال شود.»

مهدی خزعلی بیانات رهبر معظم انقلاب را، ابزاری برای خالی کردن عقده های درونی خویش قرار داد و در کامنتی که در فیس بوک اش منتشر کرد فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران را به بازی گرفت. این در حالی است که در کشورهای داعیه دار دموکراسی نیز خطوط قرمزی وجود دارد که حتی اظهار نظر درباره آنها جایز نیست، پس در نظام اسلامی هم تسامح نسبت به ارزشها و تساهل در این زمینه و میدان دادن به برخی افراد معاند که اقدام عملی برای براندازی نظام اسلامی داشته اند، پذیرفته نیست و باید با آنان برخورد شود، مهدی خزعلی نیز در دایره همین افراد قرار داد!

مهدی خزعلی به جهت اقدامات ضدانقلابی ش از سوی پدر طرد شد؛ وی در این باره می نویسد: ««می‌فرمایند: اگر پدر راضی نباشد روزه مستحبی حرام است»می‌گویم «بلی؛ اما جهاد واجب را می‌شود به امر پدر ترک کرد؟ مسئله رفع ظلم است و بر همگان واجب و اذن پدر شرط نیست!!!.»

گفتنی است مهدی خزعلی تا کنون به جهت نگارش مطالب توهین آمیز خطاب به مقامات دولتی چندین بار بازداشت شده که در اغلب موارد به قید وثیقه آزاد شده است. مهدی خزعلی به غیر از حضور در رسانه های معاند و نگارش مطالب توهین آمیز سلسله نشست هایی تحت عنوان «سرای اهل قلم» برگزار کرده است. مهدی خزعلی همچنین رابطه صمیمانه ای با محمد نوری زاد دارد. اقدام علیه امنیت ملی و تشویش اذهان عمومی وجه مشترک عملکرد این دو می باشد.

نامبرده با محمد نوری زاد (با آن کارنامه کذایی) رابطه صمیمانه ای دارد، نقطه اشتراک آنها روش خاص مقابله با نظام ج.ا.ا است

یکی از مهمترین مباحثی که در سرای اهل قلم دنبال می شود بررسی وضعیت رسانه ای کشور و برنامه ریزی برای توسعه فضای رسانه ای جریان اصلاحات و باقی مانده های فتنه ۸۸ بود که بر این اساس مقرر گردیده که رسانه های مختلفی در حوزه های مطبوعات، سایت های خبری و تلویزیون اینترنتی راه اندازی گردد.این جلسات با حضور برخی از تئوریسین های اطلاحات و همچنین برخی از اعضای مجمع غیرقانونی محققین و مدرسین حوزه و ملی تهران و همچنین چهره های چون علیرضا بهشتی و… در تهران در حال برگزاری است.بر همین اساس، چند روز پیش نیز مراسمی در سرای قلم برگزار شد و مهدی خزعلی که گویا برای پر رنگ جلوه کردن فعالیت خود، حتی حاضر است از پیرزن غیر سیاسی چون مادر مرحوم ستار بهشتی هم سوءاستفاده کند، از او دعوت کرد تا در این مراسم بیاید و به او لوح تقدیر بدهد. در این مراسم تعداد زیادی از مجرمان امنیتی و قضایی نیز وجود داشتند و بار دیگر سخنانی علیه نظام بر زبان ها رانده شد.

بدیهی است که جسارت مهدی خزعلی به رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران بایستی توسط قوه قضائیه بررسی و پیگیری شود. باید گفت که توهین به رهبر انقلاب نشان از خواری و حقارت شخص است و این اقدام نشان از پایان کار اوست.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. آقای خزعلی. من بصیری ام تو رو ولت نمیکنم. میدونی که من حروفچین بودم . کتاب مبانی جراحی سابیستون را یادت بیار! دکتر عامری به عنوان نماینده شما متن دست نویس را میآورد و من حروفچینی میکردم . اون موقع یه اطاق از انتشارات کانون نشر علوم (سیدعلی میرابوالقاسمی) تو یوسف آباد را اجاره کرده بودم و برای امرار معاش و تأمین زندگی اونجا حروفچینی میکردم فقط یه کامپیوتر داشتم و هیچ چیز دیگری نداشتم. آقای دکتر عامری کار را آورد و به من داد من تمام من کتاب جراحی سابیستون (که خیلی خیلی زیاد بود) را تایپ و تصحیح کردم و روز آخر که متن را دادم به دکتر عامری به من گفت که باید با تو تسویه کنم. و تو هم گفتی من با این قیمت کار را نمیپذیرم. و از حدود ٣٠٠ هزار تومان حق تایپ کتاب مبانی جراحی سابیستون با زرنگی و هوچی گری و حمایتهای موقعیتی پدرت فقط ٧٠ تومان به من دادی و من بدبخت هم به همان قناعت کردم ولی هیچ وقت راضی نشدم. من نه به سیاست کار دارم و نه هیچ جیز دیگر و تا زمانی که حق خودم را ازت نگیرم ولت نمیکنم. اگه هم ندهی ، مهم نیست. اون دنیا خرت رو میگیرم و یقه پدر خدا بیامرزت هم میگیرم. مرگ پدر شاید برایت عبرت نشده باشد. پدر من هم مرده . اون یه کارگر بود نه آیت ا………………………….. او نجار بود و اره برقی بارها و بارها دستش را بریده بود. آقای خزعلی من در تمام سایتها این مطالب را تایپ میکنم و سرعت تایپم هم زیاد است و برایم هیچ دردسری نداره . خودت بیا چه مستقیم و چه با واسطه ٨ یا ٩ میلیون به قیمت امروز به من بده و رضایت مرا جلب کن. وگرنه تو میمانی و من و خداوند قهار که مو را از ماست میکشه. این سختیهایی که این چند ساله کشیدی و الکی الکی زندانی بودی که هیچ فایده ای نه برای خودت داشت نه دیگران (فقط شازم بازی بوده) بخاطر نفرینهای اشخاصی مثل منه. من دست از سرت برنمیدارم چون به خاطر تایپ اون کتاب در سال ١٣٧۵ پدرم در اومد. من فقط پولم را میخواهم فقط پولم رو و نه چیز دیگه. مبانی جراحی سابیستون را یادت باشه آقای خزعلی! بترس از روز قیامت، پدرت را ببین الان کجاست؟ پدر من کجاست؟ مادرم کجاست؟ عبرت بگیر و حق مردم را بده ! حق من را بده! ٧٠ تومان کجا و ٣٠٠ هزار تومان کجا! فقط ٢٠٠ هزار تومان بابت خرید تونر و پرینت صفحات اون کتاب من پول دادم آقای خوش تیپ اونوقت تو با هوچی گری و زرنگی اونسال به من ٧٠ تومان دادی؟ از خودت نپرسیدی که حق کیرو میخوری! بیا پولم و بده وگرنه هر روز ده صفحه متن برات تایپ میکنم. پول پول پول! فقط پولمو میخوام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme