https://telegram.me/empireoflies

توهین‌های مستهجن حامیان رضا پهلوی به فخر آور

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: درگیری ها میان طیف شکست خورده سلطنت طلبان که خود را گروه مرجع در بین اپوزیسیون می دانند و درگیری هایی که با دیگر جبهه های ضد انقلاب مثل کمونیست ها و منافقین در خارج کشور دارند باعث شده هر روز یک نفر از یک جایی در اروپا یا آمریکا خود را رهبر جدید این طیف از ضد انقلاب بداند یک بار امید دانا از سوئد ادعای رهبری دارد و روز دیگر شهرام همایون و اخیرا هم که امیر عباس فخر آور ادعاهایی را در خصوص به دست گرفتن رهبری این طیف مفلوک ضد انقلاب مطرح کرده است.

برخی از شبکه های وابسته به ضدانقلاب مثل اندیشه و افق ایران در آستانه تعطیلی هستند از طرفی انتشارات شرکت کتاب با قدمتی قریب به ۳۰ سال چندی پیش اعلام ورشکستگی کرد و چند وقت دیگر بخشی از آن تعطیل خواهد شد.

برخی از سلطنت طلبان مخالف با رضا پهلوی بر این اعتقادند که انتشار کتاب رفیق آیت الله که امیر عباس فخر آور مولف آن است توسط این انتشارات باعث شده که حمایت مالی شازده پهلوی از این انتشارات برداشته شود و این انتشارات در سراشیبی سقوط قرار بگیرد.

اخیرا هم امیر عباس فخر آور در برنامه زنده شبکه پارس فرح پهلوی را عامل اصلی عدم تبلیغ کتاب خود در شبکه های فارسی زبان دانست که موجی از تهاجم سلطنت طلبان به وی را در بر داشت. وی چند روز بعد در جواب ساطنت طلبان طیف رضا پهلوی که وی را فردی گستاخ و بی ادب تلقی کرده بودند در ویدئوی فیس بوکی خود حملات زیادی را متوجه ملکه مادر و فرزندش کرد و در بخشی از سخنان خود به رضا پهلوی گفت دست مادرت را بگیر برو و عکست رو بگیر و به اپوزیسیون کاری نداشته باش.

ولی یکی از حامیان رضا پهلوی که قبلا هم حملاتی را به امید دانا داشته و وی را رسوا کرده بود در صفحه فیس بوک خود خطاب به امیر عباس فخر آور و با اشاره به داستانی که فخر آور در خصوص آخرین نطق شاه در رادیو در پاییز سال ۵۷ ایراد می کند و آن را حاصل توطئه فرح و رضا قطبی می داند می گویدداستانی که شما درست کردید اصلا با عقل جور نمی آید و مثل فیلم نامه ای می ماند که کسی آن را باور نمی کند و عقل جنابعالی فقط در حد تلویزیونهای در پیتی لس آنجلسی کار میکنه فیلمنامت هم بدرد اونا میخورد.

این حامی رضا پهلوی که صفحه ای به نام “دهه پنجاهی ها” را مدیریت می کند در بخش دیگری از نوشته های خود با توهین های مستهجن به فخر آور خطاب به وی می نویسد:”واقعیت چیز دیگری است. مشکل عقدهء جنابعالی از شاهزاده است که نسبت فامیلی تو را با خودشون تکذیب کردن و این ادعا که رضاشاه دایی پدربزرگت بوده را رد کردن .این ضرب المثل رو شنیدی که میگویند : هرکسی سیبیل داره بابای تو نیست!!؟؟ پدر بزرگ گرامیت گویا این ضرب المثل رو نشنیده بوده ، آقا سیبیلو رو تو خانه خودشون دیده از مامانش پرسیده این کیه؟ مامانش گفته پسرم این آقا رضا داییته و …..

این داستان سرایی های مبتذل بعد از این که فخر آور چند هفته پیش در مقابل رضا پهلوی موضع رسمی گرفت و خواهان کنار رفتن وی از قدرت و راس شورای ملی شد بیشتر شده و این روز ها که یو فرح پهلوی را هم خائن به شاه می داند بیشتر هم شده و هم اکنون تمام جبهه سلطنت طلبان در دو گروه در مقابل هم قرار گرفته اند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme