https://telegram.me/empireoflies

توهمات یک عنصر کج اندیش در صدای آمریکا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: صدای آمریکا سال هاست که به مامن افرادی تبدیل شده تا توهمات و خیالپردازی های شبانه خود را در یک تلویزیونی که با مالیات مردم آمریکا که بیش از ۴۸ درصد شان زیر خط فقر زندگی می کنند به سمع مخاطبان ناآگاه خود برسانند.

از سال های گذشته این روند همواره در این تلویزیون ادامه داشته است و امروزه به مدد هوشیاری ملت ایران و شکست پیاپی طرح های خصمانه آمریکا و نظام سلطه در به انحراف کشاندن افکار ایرانیان این تلویزیون وابسته به وزارت خارجه آمریکا سعی می کند روز به روز افراد رادیکال تری را در برنامه های خود دعوت کند.البته اراجیفی که میهمانان این شبکه در آنتن زنده این تلویزیون می بافند همواره موجب تضعیف این شبکه در نزد مخاطبان شده ولی ظاهرا مدیران این شبکه راهی جز این برایشان باقی نمانده است و جبر روزگار آنان را در باتلاق تباهی فرو می برد.

برنامه صفحه آخر با اجرای مهدی فلاحتی که از جمله این برنامه های صدای آمریکاست که در سال های اخیر باعث شده بیشترین ریزش مخاطب را برای این شبکه به ارمغان بیاورد. تحلیل های بسیار آبکی ، مصاحبه با افرادی که در بین اپوزیسیون از وزن سیاسی بسیار نازلی برخوردارند، استفاده از اسناد صوتی و تصویری بسیار قدیمی و غیر موثق برای زیر سوال بردن سوژه مورد نظر و … همگی باعث شده که میزان بینندگان این شبکه و مخصوصا این برنامه در سال های اخیر بسیار پایین بیاید.

در روز های اخیر میهمان این برنامه محمد نوری زاد بود وی که از میهمانان همیشگی برنامه صفحه آخر است در ادامه لجن پراکنی های یکی از جاسوسان هسته ای که سال ها در ایران به دلیل خیانت به وطن در زندان بوده و چندی پیش نیز در این برنامه حاضر شده بود،به نشر توهمات از پیش ساخته خود همت گماشت.

maxresdefault

وی در این برنامه در ابتدا با گفتن مشتی اباطیل در خصوص حکومت داری در جمهوری اسلامی که همواره در ابتدای مصاحبه های خود تکرار می کند در خصوص مذاکرات هسته ای در دولت پیشین و ترور دانشمندان هسته ای گفت:”در داستان مذاکرات هسته‌ای، آقای جلیلی به بن بست رسیده بود و تحریم‌ها کارد به استخوان بیت رهبری رسانده بود. اینجا بود که روس‌ها ایده کشتن دانشمندان هسته‌ای را روی میز سپاه و بیت رهبری گذاشتند؛ چند نفر را به اسم دانشمند کشتند تا  مگر در بن بست هسته‌ای گذرگاهی باز کنند.”

گفتن این سخنان که مرغ پخده وسط سفره را نیز به خنده وادار می کند در همین جا تمام نشد ظاهرا وی این بار قصد داشت شدت عناد و قساوت خود را نسبت به سپاه بیشتر نمایان کند و در ادامه مصاحبه خود گفت:” قتل دانشمندان هسته ای یک ایده کاملاً روسی بود و این عمل به دلیل تاثیر گزاری بر مذاکرات هسته ای توسط سپاه انجام شده!!!”

جالب اینکه در این مصاحبه مجری به نوعی در قالب سوال جواب مورد نظر را به مصاحبه شوند گوشزد می کند و از وی می خواهد که مطالب شنیده شده را در قالب جواب خود دوباره برای مجری باز گو کند این روند در بسیاری از مصاحبه های مهدی فلاحتی با میهمانان خود دیده میشود و مخاطبین از اینکه این شبکه آنها را مشتی افراد احمق فرض می کنند به شدت ناراحت می شوند و باعث فرار مخاطبان از این گونه برنامه ها می شود.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. اشتباه کردید اصلاح کنید این برنامه برنامه صفحه آخر با اجرای مهدی فلاحتی هست نه برنامه روی خط برنامه روی خط برنامه گفتگومحور بین مجری صدای آمریکا vos هست با مخاطبین شبکه

  2. شاهین دادخواه چرا گنده گوی میکنی بی سواد احمق ماری بالاچ۳۰ابان سال۸۶شمسی کشته شد ریگی اسفند سال ۸۸دستگیر شد اقای دیپلمات بیسواد خائن وطن فروش چگونه ماری مرده ریگی دستگیر کرده

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme