https://telegram.me/empireoflies

توهمات مضحک بنی صدر و همراهی صدای آمریکا

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ابولحسن بنی صدر اولین رئیس جمهور ایران که چندی بعد از ریاست جمهوری اش با منافقین همراه شد و از ایران فرار کرد از ابتدای فرارش از کشور به صورت مداوم بر علیه نظام اسلام مشغول یاوه گویی است و به دلیل این که هیچ کدام از سخنانی که می گوید سندیت و منطق حداقلی را ندارد حتی دوستان سلبق وی یعنی مجاهدین خلق نیز از گرد وی دور شده اند و آنقدر ناپاک بوده که همه از ارتباط گیر ی با وی اکراه دارند .

وی روز گذشته در برنامه صفحه آخر صدای آمریکا حاضر شد و نظرات شاذ خود را در خصوص انتخابات اخیر مجلس ایران به خورد بینندگان این رسانه داد .وی در جواب سوال مجری برنامه که خود سابقه ای از دروغ گویی های شاخدار در آنتن زنده برنامه دارد در خصوص انتخابات اخیر گفت که در ایران همه انتخابات ها از قبل طراحی شده است و ارگان های خاص مردم را دسته دسته با اتوبوس از محلات جمع آوری می کنند و به پای صندوق های رای می برند و اجبار می کنند که به کاندیدای مورد نظر آنان رای بدهند وی حتی پارا فراتر از این گذاشت و ادعا کرد که نمایندگان به دستور رهبری انتخاب می شوند و هیچ گاه انتخابات ها از این قاعده خارج نبوده است.

بنی صدر

این گفته های بنی صدر آنقدر خنده دار مضحک بود که برخی از حامیان سابق بنی صدر نیز به وی حمله نموده اند و به حرف های او انتقاد وارد کرده اند.به عنوان مثال یکی از جدا شدگان فرقه رجوی در خطاب به وی نوشته است:”خشم و کینه و لمپن بازی های حمید فلاحتی علیه ایرانیان در صدای آمریکا قابل فهم است اما متعجبم که چرا آقای بنی صدر هنوز در چهل سال قبل زندگی می کند…
آقای بنی صدر عزیز!
انتخابات در ایران به شیوه های عهد عتیق نیست و برای رای دادن باید مراحل مختلفی را عبور کرد و اینطور نیست که بشود چند اتوبوس آدم از روستا جمع کرد و از این حوزه به حوزه دیگر رفت و رای در صندوق انداخت. لطفاً کمی دانش خود را افزون کنید. مردم در انتخابات شرکت کردند و موفق شدند نمایندگان مورد نظر خود را به مجلس بفرستند اینطور نیست که نمایندگان از قبل توسط رهبر ایران انتخاب شده باشند. تا کی می خواهید در صدر نشسته بر مردم نگاه عاقل اندر سفیه داشته باشید و به آنان درس بدهید که چکار باید بکنند؟”

البته در این پر گویی ها مجر ی برنامه نیز همراهی می کرد .مهدی فلاحتی که همواره از طرف مخاطبان صدای آمریکا مورد انتقاد است که در خصوص موضوعات مورد بحث مطالعه ای نداشته و از سواد حداقلی خبرنگاری نیز بی بهره است سابقه زیادی نیز در آزار  واذیت مجریان زن این شبکه داشته . قابل ذکر است که این تجاوز ها نیز به محاکم آمریکایی نیز کشیده شد ولی با تهدید ستاره درخشش مجریان مربوطه موظف شدند که شکایات خود را از این مجری متجاوز پس بگیرند.

انتهای پیام/

 

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme