https://telegram.me/empireoflies

توهمات دایی‌جان ناپلئونی محمد نوری‌زاد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» که در سالهای پیش از فتنه ۸۸ خود را به‌عنوان فردی انقلابی معرفی می‌کرد، پس از تغییر ۱۸۰ درجه در اعتقادات و افکارش خود را به‌عنوان اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی معرفی نمود.

او در سالهای اخیر سعی کرده با سخنان و اقدامات ناهنجار و غیرقانونی و شاذ ، جای خود را در دل عناصر اپوزیسیونِ داخلی و خارجی باز کند، اما این اقدامات تاکنون بی‌نتیجه مانده و وی به اعتراف خودش در وضعیت خوبی به‌سر نمی‌برد و حتی مخاطبینش مطالب او را به‌عنوان تفریح می‌خوانند!

نوری‌زاد که سابقه توهین به اعتقادات مسلمانان و ائمه اطهار (س) را دارد، چند روز پیش به سیم آخر زد و به تعریف و تشکر از «رضا میرپنج» موسس رژیم پهلوی پرداخت و او را بهترین شاه همه تاریخ ایران نامید!

وی که در سالهای گذشته همواره سعی در تبلیغ علیه جمهوری‌اسلامی دارد و در این راه از هر ابزاری استفاده می‌کند، بخصوص در سالهای اخیر به افکار دائی‌جان ناپلئونی مبتلا شده و با تمسک به هر بهانه‌ای همه مشکلات ایران، منطقه و حتی آن سوی دنیا را زیر سر حکومت ایران می‌داند!

محمد نوری زاد اخیرا در یک فایل صوتی که از خودش منتشر کرده در خصوص برخی از مسئولین رده بالای نظام اسلامی تهمت هایی را روا داشته و گفته این افراد همگی دچار مفاسد مالی هستند و دلیل این مفاسد را این گونه ذکر کرده که این افراد در زمان تولد والدینشان در عراق بوده اند و از آنجایی که در آن کشور متولد شده اند و چه بسا با داشتن تابعیت ایرانی نمی توانند به ایرانی جماعت خدومت کنند!!

وی هم چنین در ادامه سخنان بودن سند و مدرک خود و از آنجایی که وی همواره توهم توطئه دارد و دستگاه ها و نهاد های انقلابی را که بارها توسط آنها به دلیل اقدامات ضد امنیت ملی دستگیر شده است متهم به سناریو سازی برای دریافت بودجه از مجلس می کند.

وی ادعا دارد که یکی از نهاد های انقلابی حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی را برنامه ریزی نمود تا بتواند از این طریق این نمایندگان مجلس مصوبه را بگیرد که طی آن حدود ۱۰۰۰میلیارد تومان برای مبارزه با عملیات های تروریستی در جهان از مجلس دریافت کند.

این نوع توهمات نوری زاد در سال های اخیر بسیار بالا بوده و در پی هر حادثه ای وی از آن جعبه سیاهی کشف کرده که فقط خود می تواند آن را باز کند و اسرار مگوی آن را برای عوام الناس شرح دهد البته این گونه توهمات بیش از آن که وی را در نزد جماعت مخالف نظام بالا ببرد وی را پایین کشیده تا جایی که حتی منتقدین رادیکال نظام اسلامی از وی هزر می کنند و گفته هایش را من باب تفنن و خنده گاه گاهی می خوانند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies
theme