https://telegram.me/empireoflies

توهمات دایی‌جان ناپلئونی فخرآور !

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» از عنصر اپوزیسیون و همکار سرویس‌های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی است که پس از روی کار آمدن دولت جمهوری‌خواه در آمریکا، در سودای تبدیل شدن به مهمترین اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی روزگار می‌گذراند.

فخرآور که در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از سوی دولت‌های اروپایی و آمریکایی، یکی از حامیان تحریم‌ها بود، همواره مقامات آمریکایی را به افزایش تحریم علیه مردم ایران تشویق می‌کند و معتقد است که باید کمر مردم ایران را به دلیل حمایت از جمهوری‌اسلامی شکست.

پس از روی کار آمدن «دونالد ترامپ» و قدرت‌گرفتن دوباره جمهوری‌خواهان در آمریکا، فخرآور هم در بین دیگر عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا از وضعیت مناسب‌تری برخوردار است و توانسته به نان و نوایی برسد. او که در دوران دولت ترامپ برنامه زیادی برای مطرح کردن و کسب قدرت دارد، از این فرصت استفاده کرده و در دیدار با برخی مقامات دولتی و سناتورهای آمریکایی، پشت درهای بسته با آنها درباره شبکه‌های «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» به‌عنوان دو رسانه دولتی دولت آمریکا ، لابی کرده و خوستار خانه‌تکانی اساسی در این دو شبکه و تغییر مدیریت آنها شده است و حتی به «بی‌بی‌سی فارسی» هم چشم دارد.

فخرآور در روزهای نخست سال جدید شمسی، با شبکه سعودی «کلمه» که از حامیان گروه‌های تروریستی منطقه بخصوص داعش و القاعده است، مصاحبه کرد و از تریبون این شبکه به دروغ‌پراکنی و ایران‌هراسی پرداخت. وی در بخش‌هایی از سخنانش، در ادامه دروغ‌پراکنی‌های اخیرش درباره مقامات جمهوری‌اسلامی، برای جلب رضایت و خشنودی مقامات جمهوری‌خواه آمریکا، پا را فراتر گذاشته و «باراک اوباما» رئیس جمهور سابق و حتی پدر و عموی اوباما را هم به‌عنوان جاسوس‌های شوروی و روسیه معرفی کرد!

این اپوزیسیون کلاه‌بردار که تخصص بالایی در فریب و کلاه‌برداری از مقامات ساده‌لوح آمریکایی دارد، در کتاب سراسر دروغی که سال گذشته با بودجه سازمان جاسوسی آمریکا تولید و به‌طور رایگان در فضای مجازی منتشر کرد هم ادعا کرده بود که برخی از مقامات ارشد جمهوری‌اسلامی جاسوس و عامل سازمان جاسوسی شوروی بودند و هستند! البته او برای ادعاهای دراز و طویل خود سند محکمی ارائه نکرد و تنها به برخی احتمالات و توهمات بسنده کرده است.

گویا فخرآور فیلم «دایی جان ناپلئون» را دیده و افکار دایی جان ناپلئونی به او سرایت است!

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» از عنصر اپوزیسیون و همکار سرویس‌های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی است که پس از روی کار آمدن دولت جمهوری‌خواه در آمریکا، در سودای تبدیل شدن به مهمترین اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی روزگار می‌گذراند. فخرآور که در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از سوی دولت‌های …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme