https://telegram.me/empireoflies

توطئه نوری‌زاده برای تجزیه ایران !

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیونِ مقیم لندن است که در سالهای اخیر به‌سبب ارتباط با دولت‌های غربی و حکومت‌های مرتجع عربی در بین افکار عمومی ملت ایران بسیار منفور شده و به‌طور قطع یکی از بدنام‌ترین عناصر اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی ایران است.

نوری‌زاده علاوه بر مدیریت و مجری‌گری در شبکه سعودی «ایران فردا»، رئیس «مرکز مطالعات عربی-ایرانی» در لندن نیز است. او که خود را از سران معترضان به نتایج انتخابات سال ۸۸ می‌داند، در روزهای پیش از انتخابات اخیر ایران، به دنبال آسیب‌شناسی نتایج انتخابات بود تا بتواند دلایل شکست این اغتشاشات را بررسی، پیدا و رفع کند. نوری‌زاد در روزهای پیش از انتخابات درباره آسیب‌شناسی شکست فتنه ۸۸ گفت: “… الان که نشستیم و بعد از هشت سال نگاه می‌کنیم، چرا جنبش سبز شکست خورد؟ …”

البته این پرسشگری نوری‌زاده به پیش از انتخابات ریاست جمهوری ایران بازمی‌گردد. او در روزهای پایانی سال گذشته، در مصاحبه با «مصطفی هجری» سرکرده گروهک تجزیه‌طلب «حزب دموکرات کردستان»، این سوال را مطرح و جواب قابل تأملی شنیده بود. هجری در پاسخ به سوال نوری‌زاده درباره نقش کردستان ایران در حوادث سال ۸۸، گفت: “من فکر می‌کنم که مردم کُرد در هیچ مبارزه سراسری شرکت نمی‌کنند، مگر اینکه خواسته آنها برآورده شود. مثلا در جنبش سبز، بسیاری ایراد می‌گرفتند که چرا در کردستان اتفاقی نمی‌افتد؟ دلیلش روشن بود، زیرا این جنبش هیچ کدام از خواسته‌های مردم کرد را در برنامه‌هایش نداشت …”

«مطفی هجری» در مصاحبه با نوری‌زاده با اذعان به محدود بودن فتنه ۸۸ به تهران و چند شهر بزرگ، تاکید می‌کند که گروه‌هایی مانند «حزب دموکرات کردستان» تنها در جنبش‌ها و خیزش‌هایی مشارکت می‌کند که به خواسته‌هایشان توجه شده باشد؛ خواسته‌هایی که جز خودمختاری برای کردستان در نهایت تجزیه از ایران نیست.

اکنون «علیرضا نوری‌زاده» با کمک رسانه‌های سعودی، در پی آن است که اگر جنبشی قرار باشد در آینده در ایران شکل بگیرد، آن جنبش باید بتواند خواسته‌های افرادی مانند «مصطفی هجری» و گروهک تجزیه‌طلبش را براورده کند. نوری‌زاده چندی پیش در سخنانش با «محسن سازگارا» هم به این نکته اشاره و گفته بود: “… جنبش سبز در سال ۸۸ نتواست گسترش جعرافیایی پیدا کند و کردها و بلوچ‌ها نیامدند … در خیزش بعدی باید به این نکته توجه کرد …”

افراد بسیاری از عناصر اپوزیسیون مانند نوری‌زاده وجود دارند که حاضر هستند برای رسیدن به اهداف شومشان و جلب رضایت دولت‌های استکباری غربی و ارتجاع عربی، هر کاری بکنند؛ حتی اگر آن کار به تجزیه و تضعیف ایران منجر شود.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیونِ مقیم لندن است که در سالهای اخیر به‌سبب ارتباط با دولت‌های غربی و حکومت‌های مرتجع عربی در بین افکار عمومی ملت ایران بسیار منفور شده و به‌طور قطع یکی از بدنام‌ترین عناصر اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی ایران است. نوری‌زاده علاوه بر مدیریت …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme