https://telegram.me/empireoflies

توطئه شوم آمریکائی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمتن یادداشت هادی ایمانی مدرس دانشگاه با عنوان ” توطئه شوم آمریکائی” به شرح ذیل می باشد:

از آنروزی که دختر زیباروی اسرائیلی بنام حیفا ماموریت یافت که از درون زندان ابوغریب رئیس تشکیلات مخوف و منحرف داعش راتعیین نماید، و در نقش یک زن مسلمان کاملا محجبه با روپوش عربی با ظاهر عوام فریبانه به زندان افتاد، توطئه شومی بر ضد پابرهنه­‌گان جهان سوم در حال شکل­‌گیری بود.

این زن با هنری غیر قابل توصیف چنان توانست از عهده این ماموریت برآید که در اثنای کار خود درخواست نمود که اجداد ابوبکر البغدادی را هم با عالمان نسب­‌شناس کاملا تحقیق کنند و آنها اعلام کردند که نسبت این فرد به جعفر کذاب می‌­رسد بنابراین او بسیار از انتخاب خود خشنود شد و تائیدیه کامل را به سازمان ضد جاسوسی موساد برای راه­‌اندازی گروهک داعش به ریاست وی را داد.

آشوب به دنبال توطئه شوم آمریکایی با پشتیبانی شاهان کشورهای مسلمان منطقه آغاز شد و آسیای غربی به آتش و خون کشیده شد.

انسان­های بیگناه سربریده شدند، ۱۱ میلیون نفر فقط از کشور سوریه آواره کشور های دیگر شدند، خانه­‌ها و شهرها و آبادی‌ها یکی پس از دیگری ویران شد که آمار خسارت فقط از یک کشور بالغ بر یک‌هزار میلیارد دلار تخمین زده شد.

زیرساختهای کشورهای خاورمیانه مرکز ثروت و ذخایر جهانی بهم ریخت، قاچاق اعضای بدن انسان تا آثار باستانی نفیس در معرض تاراج قرار گرفت.

مهمتر از همه اینکه دین اسلام با چهره کریه داعشی- اسرائیلی به معرض نمایش جهانیان قرار گرفت و اسلام به عنوان یک دین خشونت و قتل و غارت معرفی گردید و با این سیاست سیل هجوم اسلام­‌خواهی غرب را متوقف کردند و سیاست غرب در هجمه اسلام‌­خواهی آمریکا و اروپا مهار شد.

جبهه مبارزه با داعش به رهبری آمریکا با حضور چهل کشور از اذناب خود شکل گرفت و در لوای این مبارزه دروغین آنچه توانستند پول و سلاح و ابزار و تجهیزات نظامی و اعزام نیرو با آموزش های تکفیری و وهابی برای داعش فراهم کردند.

در کنار این جریان قوی جهانی نیروهای مقاومت منطقه مبارزه واقعی با داعش را رهبری کردند و برحسب یک معادلات سیاسی روسیه نیز به جمع نیروهای مقاومت پیوست.

اراده الهی با حرکت معجزه آسا موفق شد معادله جنگ را به نفع مسلمانان تغییر دهد، ان تنصروالله ینصرکم، و بالاخره منطقه حلب آزاد شد و مناطق بزرگی از لوث وجود داعشیان پاکسازی شد.

سیاست غرب مات شد، پس از مدتی ناگهان با چرخش عجیب و غریب سیاست غرب، آمریکا تصمیم گرفت مستقیما به سوریه حمله کند.

روسیه، ایران، سوریه، عراق، لبنان و یمن در خط مقاومت قرار گرفتند، صدالبته باید همه کشورهای اسلامی به حکم نص صریح قرآن که می‌­فرماید «اگر کشوری از دنیای اسلام مورد تجاوز قرار گیرد، برهمه کشور های اسلامی واجب است که متجاوز را به جای خود بنشانند» (سوره حجرات آیه۹ تفسیر المیزان)

بایستی به این خط مقاومت بپیوندند و همه مبلغان و نویسندگان و فرهیختگان و هنرمندان مفاهیم این دستور را با اشکال مختلف به گوش دنیای اسلام برسانند.

جهاد و مبارزه با ظلم و ستم و تجاوز از اصلی‌­ترین ارکان دین با این جریان قوی باید زنده شود تا اساس دین حفظ شود و انسان متعالی زمینه رشد یابد و بهترین مخلوق راه کمال را بیابد و جامعه عاری از ظلم که وعده الهی است محقق شود.

سوال حساس امروز این است که آیا در مقابل این تجاوز چه باید کرد؟!

چه مسئولیتی متوجه ما است؟

برنامه‌­ریزی دنیای اسلام برای دفع این ظلم چیست؟

انتهای پیام/تسنیم

باید همه کشورهای اسلامی به حکم نص صریح قرآن عمل کنند که می‌­فرماید «اگر کشوری از دنیای اسلام مورد تجاوز قرار گیرد، برهمه کشور های اسلامی واجب است که متجاوز را به جای خود بنشانند» (سوره حجرات آیه۹ تفسیر المیزان)

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme