https://telegram.me/empireoflies

توطئه بهائیت برای حذف نام های مذهبی در ایران

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در چند ماه اخیر اقدام جدیدی توسط پیروان فرقه ضاله بهائیت در دستور کار قرار گرفته تا نام های مذهبی در جمهوری اسلامی ایران و در میان مردم حذف شود.

در این اقدام جدید که تقریبا به طور گسترده هم در حال رواج یافتن است، به افراد و خانواده های مختلفی که قصد دارند برای فرزندان خود نام های مذهبی انتخاب کنند، می گویند “این نام از نظر علم ابجدی، باعث بد بیاری، بد بختی، فقر، ناتوانی و غیره می شود”.

بدین ترتیب بسیاری از خانواده ها که از ماهیت این توطئه اطلاع ندارند، این شایعه را باور کرده و از انتخاب نام های مذهبی برای فرزندان خود اجتناب می ورزند.

بررسی های انجام شده نشان می دهد که این اقدام توطئه آمیز از چند ماه پیش آغاز شده و به قدری گسترده شده که شایعه های ساخته شده در این زمینه، حتی توسط برخی افراد غیر بهائی که از واقعیت امر اطلاع ندارند در حال انتشار است.

لازم به ذکر است، بیشترین نام هایی که در حال حاضر توسط پیروان فرقه منحرف بهائیت با آن مبارزه می شود و آن را باعث به وجود آمدن بد بیاری، بد بختی، فقر، ناتوانی می دانند، نام های محمد، علی، مهدی و رضا است.

دقیقا علت اصلی مخالفت بهائیون با این نام ها مشخص نیست اما به نظر می رسد یکی از علل این مسأله آن است که شهروندان ایرانی به دلیل علاقه بسیار زیادی که به پیامبر اکرم اسلام، حضرت محمد مصطفی (ص)، مولای متقیان حضرت أمیرالمؤمنین علی (ع)، منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) و امام رئوف علی بن موسی الرضا (ع) دارند، این نام ها را بیش از دیگر نام ها برای فرزندان پسر خود انتخاب می کنند.

البته ناگفته نماند در توطئه جدید فرقه انحرافی بهائیت، بسیاری از نام های دخترانه مانند فاطمه، زهرا، بتول، حوری، انسیه، زینب و غیره که از نام ها و صفات مبارک حضرت زهرای مرضیه (س) و عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری (س)، نیز در دستور کار قرار گرفته و چنین نام هایی را نیز شوم دانسته اند و در مورد آن شایعاتی را بین افکار عمومی منتشر کرده اند.

در پایان لازم به یادآوری است، فرقه ضاله بهائیت از فرق های انحرافی ساخته شده توسط بریتانیا برای ایجاد شکاف در جهان اسلام بوده است. از دیگر فرقه های ساخته شده توسط بریتانیا، وهابیت و قادیانیه هستند.

انتهای پیام/جام نیوز

بیشترین نام هایی که در حال حاضر توسط پیروان فرقه منحرف بهائیت با آن مبارزه می شود و آن را باعث به وجود آمدن بد بیاری، بد بختی، فقر، ناتوانی می دانند، نام های محمد، علی، مهدی و رضا است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.45 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme