https://telegram.me/empireoflies
تعدادی از شیعیان در ایالت کنتاکی آمریکا با حضور در یکی از محله‌های فقیرنشین، اقدام به توزیع ۱۰۰ وعده غذایی گرم در میان ساکنان و عابران پیاده کردند.

توزیع غذا توسط شیعیان در محله‌‌های فقیرنشین آمریکا+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تعدادی از شیعیان در ایالت کنتاکی آمریکا با حضور در یکی از محله‌های فقیرنشین، اقدام به توزیع ۱۰۰ وعده غذایی گرم در میان ساکنان و عابران پیاده کردند.

سازمان خیریه اسلامی – شیعی “حسین کیست؟” در روزهای ماه مبارک رمضان در اقدامی تحسین برانگیز، با حضور در یکی از محله های فقیرنشین شهر “لوییویل” ایالت “کنتاکی” آمریکا، اقدام به توزیع غذا در میان ساکنان این محله کردند.

این سازمان خیریه شیعه، با حضور در این محله فقیرنشین، حدود  ۱۰۰ وعده غذایی گرم به همراه میوه و آب معدنی در میان ساکنان و رهگذران توزیع کردند.

در بسته غذایی سازمان خیریه “حسین کیست؟”، مقداری برنج، مرغ، سالاد، آب معدنی و پرتقال برای هر نفر در نظر گرفته شده بود و با احترام به عابران سواره و پیاده و نیز برخی از ساکنان تقدیم شد.

بسیاری از دریافت کنندگان این بسته کامل غذایی، از توزیع کنندگان قدردانی و تشکر کردند و این اقدام خیرخواهانه را موجب ایجاد سرور و شادی در قلب خود دانستند.

شایان ذکر است، سازمان مردم‌نهاد “حسین کیست؟” به همت تعدادی از جوانان لندنی در سال ۲۰۱۲ میلادی آغاز به کار کرد؛ اما خیلی زود به سازمانی جهانی تبدیل شد.

اکنون گروههایی که با این سازمان مرتبط هستند یا از آن الگو گرفته اند، در بسیاری از کشورهای جهان از جمله “آمریکا”، “کانادا”، “انگلیس”، “فرانسه”، “آلمان”، “نروژ”، “استرالیا”، “نیجریه”، “کویت”، “لبنان”، “هند” و “پاکستان” در حال فعالیت هستند.

فعالان و اعضای این گروه در کشور های مختلف، مسئولیت خود را معرفی چهره انسانی و والای امام حسین (ع) با شیوه هایی نوین و جالب، می دانند و با اهدای خون، توزیع گل، توزیع وعده غذایی و … به این وظیفه والای خود می پردازند.

 

انتهای پیام/ابنا

تعدادی از شیعیان در ایالت کنتاکی آمریکا با حضور در یکی از محله‌های فقیرنشین، اقدام به توزیع ۱۰۰ وعده غذایی گرم در میان ساکنان و عابران پیاده کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme