https://telegram.me/empireoflies

تور نوری‌زاده بر دامن فرح پهلوی !!

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، علیرضا نوری‌زاده دروغ‌پرداز معروف اما باهوش در سرکیسه‌کردن سرویس‌های جاسوسی و توطئه خارجی‌ و نیز کسانی‌ که از جیب ملت ایران دزدیده و در خارج پناه گرفته‌اند، اینبار دام خود را بر دامن پیر زنی عجوزه و فاسد اما ثروتمند پهن کرده است.

نوری‌زاده که در میان حتی ضدانقلاب خارج‌نشین به قصه‌پردازی و فساد اخلاقی شهرت دارد، پس از اینکه قصه‌هایش برای رسانه‌هایی‌ مانند صدای آمریکا و رادیو فردا تکراری شد با کمک دلار‌های عربستان سعودی به تاسیس تلوزیونی اقدام کرد که این تلوزیون نیز در کسب درآمد برای وی به بن‌بست خورد.

نوری‌زاده که مدتهاست طعمه چرب و نرمی برای سوء استفاده مالی‌ به تور نزده است، پس از نامیدی از رضا ربع پهلوی و درک به موقع این مطلب که ربع پهلوی دیگر اینقدر نادان نیست که پولی‌ به وی بدهد، از خیر سرکیسه کردن وی گذشته و خود می‌داند که برای دزدی از یک دزد دیگر مانند ربع پهلوی باید شاه دزد باشد، چرا که خود ربع پهلوی با وجود در اختیار داشتن میلیونها دلار پول دزدیده شده از ملت ایران هنوز به فکر سر کیسه کردن دیگران و دزدی بیشتر با توسل به شعبده و شارلاتان بازی‌های سیاسی است که آخرین مورد آن در شورای به اصطلاح ملی‌ مجعول و مجهول وی دیده شد که به آن‌ وسیله صد‌ها هزار دلار از مردم با کمک تلوزیونهای لس‌انجلسی فاسد و دزد به جیب زد و رفت، به طوریکه نه از شورای به اصطلاح ملی او خبری شد و نه از خودش و نه از اعضای تخیلی‌ آن‌!

اکنون علیرضا نوری‌زاده با درک این موضوع که از اجاق ربع پهلوی آبی برای وی گرم نخواهد شد ، ناگهان به فکر سوء استفاده از مادر پیر و فاسد او افتاده تا به نوعی عشق پیری وی را بجنباند، حتی اگر سر به رسوایی بیشتر بکشد. چرا که یک رسوای فاسد پیر نه چیزی برای از دست دادن دارد و نه ترسی‌ از رسوایی بیشتر.

بر همین اساس با نوشتن مقاله بلند بالایی‌ در سایت ضدانقلاب “گویا” آنچنان در وصف منقار و پر و بال عجوزه سیاهکارِ پیر و از کار افتاده زیاده‌روی کرده که آدم را یاد دستان روباه و کلاغ می‌اندازد !

گویا

نام این مقاله “جایگاه فرح پهلوی در مبارزه ملت ایران برای آزادی و دموکراسی” است! اما انگار یادشان رفته که همین فرح پهلوی که در فساد و دزدی گوی از شوهر فاسد خود ربوده بود، با تودهنی محکمِ همین ملت ایران به زباله‌دان تاریخ روان شد. البته اگر منظور دروغ‌پرداز معروف از دموکراسی و آزادی همان آزادی سکس و فساد و دزدی می‌باشد که در سایه آن امثال نوری‌زاده برای ارضای خود مجبور به سکس‌چت با کسی‌ نشوند، البته و صد البته این پیرزن فرتوت و فاسده می‌تواند نقش مهمی‌ در اعطای چنین نوع آزادی به امثال نوری‌زاده ایفا کند.

با تمام این تفاسیر این مقاله “علیرضا چاخان” پیش از هر چیز بیانگر عمق ورشکستگی اخلاقی‌ و حرفه‌ای او است که برای ارضای خود دست به دامان پیرزن فاسد و ثروتمندی زده است. البته مطمئناً نوری‌زاده پیش پرداختی برای اینکار دریافت کرده است و فرح پهلوی نیز که آخر عمری چاره‌ای جز این کار نداشته و ندارد و بهتر از نوری‌زاده را نیافته است که کمی‌ بیشتر ارضاء شود.

نویسنده مطلب ارسالی: م.س – دوست سابق علیرضا نوری‌زاده

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme