https://telegram.me/empireoflies

تودهنی پرفسور سمیعی به BBC فارسی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پروفسور مجید سمیعی جراح  ایرانی تراز اول مغز و  اعصاب جهان طی ارتباط تلفنی با شبکه بی‌بی‌سی، در خصوص اعتراض هایی که به درمان آیت الله شاهرودی شده پاسخی دندان شکن به این شبکه داد.

پرفسور سمیعی که دیشب در مصاحبه ای با بی بی سی فارسی برای وی ترتیب داده شده بود در پاسخ به مجری بی بی سی که از وی در خصوص اعتراضات در مقابل این بیمارستان برای بستری شدن آیت الله هاشمی شاهرودی سوال شد گفت که در علم پزشکی اساسا به گذشته افراد توجهی نمی شود و اطبا بدون در نظر گرفتن سابقه و موضع گیری سیاسی افراد به درمان آنها می پردازند و افرادی که از پزشکان انتظار دارند که در بدو شروع معالجه گذشته سیاسی و قضایی آنها را بررسی کنند باید در مواضع و افکارشان تجدید نظر کنند و این کار از نظر انسانی به هیچ وجه قابل قبول نیست.

وی هم چنین در پاسخ به دیگر پرسش های مجری بی بی سی که نمی خواست از وی جوابی مورد پسند این شبکه بگیرد گفت که این درست  نیست که پزشکان وارد مسائل سیاسی افراد شوند چرا که این کار منجر به تغییر فرهنگ و تفکر آنها می‌شود.

بی‌بی‌سی فارسی با اینکه همواره ادعا می‌کند که در سیاست‌های خبری خود کاملا حرفه‌ای و در اوج بی‌طرفی عمل می کند ولی بارها دیده شده که بی بی سی فارسی در مواردی که به نفع خود نمی بیند تمام اصول حرفه ای یک رسانه خبری را زیر پا گذاشته و کینه و عداوت خود را از افرادی که در مقابل سیاست های وی می ایستند را نشان می دهد.

این سیاست های دوگانه بنگاه خبرپراکنی بی بی سی در حالی است که در مواردی مثل انصراف بازیکنان ایرانی از مسابقه با نمایندگان رژیم صهیونیستی این شبکه به شدت از سیاسی کردن ورزش انتقاد نمود و این سیاست های ورزشی نظام جمهوری اسلامی را در تضاد با روح ورزش دانست و در گزارشات و برنامه های خود تلاش می کرد ورزش ایران را در مجامع جهانی تحریم کند.

لازم به یاد آوریست عنایت فانی، مجری بی‌بی‌سی،چند سال پیش در مصاحبه با پروفسور سمیعی، از ایشان پرسید که با توجه به زندگی و فعالیت‌های شما در آلمان، آیا خود را ایرانی می‌دانید یا آلمانی؟ که در آن موقع نیز با جواب دندان‌شکن پروفسور روبرو شد.
و ایشان به مجری BBC فارسی گفته بود: این را شما باید بدانید که من برای افرادی که ملیت خودشان را فراموش می‌کنند تأسف می‌خورم، چون آن‌ها ریشه خود را از بین می‌برند. من ایرانی هستم و همیشه ایرانی خواهم ماند.
انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme