https://telegram.me/empireoflies

تودهنی ابولحسن بنی‎صدر به فخرآور پس از دیدار نوروزی!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» از عناصر اپوزیسیون است که پس از فرار به آمریکا در سال‌های ابتدایی دهه هشتاد، به طور دربست در خدمت دشمنان ملت ایران قرار گرفت. وی که در سالهای گذشته از حامیان تحریم ملت ایران بود، حتی سابقه حمایت از حمله نظامی به ایران را هم دارد و خود را عاشق آمریکا می‌داند. او حتی صراحتاً اذعان نمونه که منافع ملی آمریکا برایش مهمتر از مردم ایران است.

فخرآور در راه خدمت به آمریکایی‌ها، حتی کتابی سراسر دروغ درباره نقش شوروی در وقوع انقلاب اسلامی نوشته و بدون ارائه هیچ سند روشن و استدلال منطقی، مقامات ارشد ایران را به جاسوسی برای سرویس‌های جاسوسی شوروی متهم نموده است. وی که پس از انتخاب «دونالد ترامپ» به‌عنوان رئیس‌جمهور آمریکا، حضورش در کاخ‌سفید افزایش یافته و در این مدت با انتشار عکس‌های سلفی با مقامات آمریکایی سعی کرده خود را مهمترین فعال اپوزیسیون حکومت ایران معرفی کند، جز آن دسته از عناصر اپوزیسیونی است که ننگ دستبوسی مقامات رژیم صهیونیستی را پذیرفته و در ایام فتنه ۸۸ با سفر به سرزمین‌های اشغالی فلسطین با مسئولان اسرائیلی دیدار کرد.

وی همچنین در ماه های اخیر حمایت و نزدیکی خود را از جانب اپوزیسیون سلطنت طلب قطع نموده و در درگیری لفظی که برخی از سران سلطنت طلب مثل رضا و فرح پهلوی داشته آنها را تخطئه کرده و اکنون سعی می کند با دیگر اعضای اپوزیسیون که سالهاست فعالیت نداشته اند پالوده بخورد و از آنها برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود استفاده کند.

اخیرا این ضد انقلاب سلطنت طلب دیداری با ابوالحسن بنی صدر داشته که در این دیدار ظاهرا با بنی صدر در خصوص همکاری هایی که قرار است در خصوص مبارزه با نظام اسلامی و ملت ایران داشته باشد رایزنی هایی را انجام داده. ابواحسن بنی صدر هم در این دیدار از استقلال و آزادی مبارزین گفته!!!

اما بعد از دیدار که شرح آن در شبکه های اجتماعی وجود دارد برخی از طرفداران بنی صدر برای جلوگیری از سو استفاده امیرفخر آور از این دیدار بیانیه ای صادر کرده اند.

در این بیانیه آمده است:”نظر به اینکه در روزهای اخیر فیلمی در فضای مجازی از دیدار امیرعباس فخرآور با ابوالحسن بنی صدر منتشر شده و این ظن و گمان را پدیدار نموده است که بنی صدر با میهمان این همانی یافته اند از این روی لازم دیده شد تنی چند از نزدیکان به بنی صدر و نویسنگان سایت “انقلاب اسلامی در هجرت” که مسئولیت آن با شخص بنی صدر است در بیانیه مذکور جهت رهایی از ابهام توضیحاتی خدمت هموطنان عزیز ارائه شود تا جلوی هر گونه سوء ظن و سوء استفاده گرفته شود.

دیدار مذکور در نوروز انجام گرفته و بنا بر سنت ملی بنی صدر تمامی مراجعه کنندگان را پذیرا میباشند. نام برده نیز به رسم عرض ادب خدمت ایشان رسیده . اما این دیدار فی نفسه دخیل در تأیید و رد دیدگاه های فخرآور نبوده است. البته در دیدار نوروزی مذکور مطالبی عنوان شده است که بنی صدر بر مبنای تکالیف ملی سعی نموده اند به تصحیح ایرادات بپردازند. من جمله مطالبی از کتاب “رفیق آیت الله” که آقای بنی صدر غیر واقعی بودن و نتیجه معکوس آنها را به نویسنده کتاب یادآور شده اند. همچنین مباحثی پیرامون مداخله یا کمک قدرت خارجی طرح شده که از سوی بنی صدر با توضیحات مفصل رد و بر اصل استقلال و آزادی ایران تأکید شده است. از دیگر مطالب بیان شده در دیدار مذکور طرح تدوین قانون اساسی از سوی میهمان برای آینده ایران بوده که با توضیحات آقای بنی صدر معلوم شده است آنچه میهمان به آن اشاره مینماید فاقد شاخصه های یک قانون اساسی را در ظاهر و محتوا میباشد.”

این بیانیه که توسط چند نفر از نزدیکان بنی صدر تنظیم شده نشان می دهد که درگیری و اختلاف بسیار زیادی مابین بنی صدر و فخرآور وجود دارد و این ویدئو تنها یک ظاهر سازی برای جلب توجه از طرف فخر آور بوده و یک بار دیگر نشان داده که اپوزیسیون نظام اسلامی هیچگاه نمی تواند قدمی در مخالفت با ملت ایران بردارد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. نمی یابی مردمی را که به خدا و روز قیامت ایمان آورده باشند، ولی با کسانی که با خدا و پیامبرش مخالفت می ورزند دوستی کنند، هر چند آن مخالفان ، پدران یا فرزندان یا برادران و یا قبیله آنها باشند خدا بر دلشان رقم ایمان زده و به روحی از خود یاریشان کرده است و آنها را به بهشتهایی که در آن نهرها جاری است در آورد در آنجا جاودانه باشند خدا از آنها خشنود است و آنان نیز از خدا خشنودند اینان حزب خدایند ، آگاه باش که حزب خدا رستگارانند
    سوره مجادله ۲۲

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme