https://telegram.me/empireoflies

توانمندی‌های حزب‌الله از نگاه کارشناسان صهیونیست

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبر خلاف عربده کشی های سیاستمداران رژیم صهیونیستی و لهجه تهدیدی که چندی است در پیش گرفته اند، فرماندهان و رهبران ساختارهای امنیتی و نظامی این رژیم بر این باورند که ورود به جنگ با هر یک از اضلاع محور مقاومت ریسکی بسیار بزرگ است و با توجه به تجاربی که این ساختار در جنگ علیه تکفیری ها پیدا کرده مقابله با آن دشواری بیشتری پیدا کرده است.

حزب الله تجاربی دارد که اکثر فرماندهان نظامی اسرائیل در اختیار ندارند 

صهیونیستها همزمان با کوبیدن بر طبل جنگ و سر دادن تهدیدهای توخالی خود که از سوی سیاستمداران این رژیم اعلام می شود، بخش های امنیتی این رژیم همواره نگرانی خود را از چنین تقابلی و به ویژه نتایج جنگ زمینی را ابراز داشته و حتی در مانورهای نظامی خود نحوه تعامل با شکست در جنگ های پیش رو را هم تمرین کردند.

شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونستی که توسط «آلن بن دیوید» تحلیلگر ارشد نظامی این شبکه در رابطه با یکی از تمرین های نظامی لشکر جفعاتی و تیپ زرهی ۴۰۱ رژیم صهیونیستی در بلندی های اشغالی جولان تهیه شده آمده است: در جنگ بعدی مسایل هرگز سهل و آسان نخواهند بود، درست است که حزب الله تلفاتی در سوریه داشته است اما فرماندهان و نظامیان این سازمان تجارب ذی قیمتی را فرا گرفته اند، اکنون نظامیان حزب الله تجاربی دارند که حتی فرماندهان نظامی ارتش اسرائیل از آن بهره مند نیستند.

به گفته بن دیوید: مبارزان حزب الله توانمندی جنگ های زمینی را پیدا کرده اند و ارتش اسرائیل باید این احتمال که جنگ آتی در خاک اسرائیل انجام شود را هم مد نظر داشته باشد.

گفتنی است در همین حال روزنامه صهیونیستی «یسرائیل هیوم» هم به نقل از فرمانده لشکر کماندوی رژیم صهیونیستی هم نوشت: فقط باید امیدوار باشیم که در جنگ آتی همچنان ابتکار عمل را در اختیار داشته باشیم و هرگز غافلگیر نشویم.

انتهای متن/فارس

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

فرماندهان و رهبران ساختارهای امنیتی و نظامی این رژیم بر این باورند که ورود به جنگ با هر یک از اضلاع محور مقاومت ریسکی بسیار بزرگ است و با توجه به تجاربی که این محور در جنگ علیه تکفیری ها پیدا کرده مقابله با آن دشوارتر شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme