https://telegram.me/empireoflies

توافق پشت پرده یاسمین و رضا پهلوی پس از جدایی

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از رسانه ایران، خبر جدایی یاسمین پهلوی از رضا پهلوی، یکی‌ از خبر هایی بود که واکنش‌های بسیاری را به همراه داشت. اکنون خبرها از یک توافق پشت پرده میان این دو زوج جدا
شده حکایت دارد.

به گزارش رسانه ایران یک پایگاه خبری در این باره نوشته که شدت گسترش این خبر به حدی بوده که رضا پهلوی بعد از یک ماه سکوت سنگین، مجبور شده برای اولین بار همسر سابق خود (یاسمین اعتماد امینی) را به بهانه تبریک سال نو جلوی دوربین بنشاند. ناظران حضور یاسمین در کنار رضا پهلوی تلاشی نافرجام در جهت تکذیب خبر جدایی شان تلقی‌ کردند.

پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر در این باره نوشته که یاسمین پهلوی پس از جدایی با رضا پهلوی به توافق رسیده است تا با اخذ مبالغی به صورت ماهیانه، از علنی کردن این خبر خودداری کند.

در توضیح این اتفاق آمده که زوج های بسیاری بعد از جدایی به دلیل داشتن فرزندان مشترک و برخی‌ منافع مشترک ناگزیر به حفظ ارتباط با یکدیگر می باشند که رضا پهلوی نیز از این قاعده کلی‌ مستثنا نمی باشد.

این سایت تاکید دارد که خبر جدایی یاسمین از رضا پهلوی به صورت رسمی‌ از سوی خانواده پهلوی تکذیب نشده است. بنابراین این خبر موصوف همچنان به قوت خود باقی است.

نویسنده در توضیح یکی از مهمترین دلایل تلاش برای عدم انتشار این خبر در رسانه های حامی سلطنت طلبان ابراز می دارد: طرفداران رضا پهلوی نیز که در طول سالیان متمادی تلاش داشته اند تا خانواده رضا پهلوی را به عنوان یک الگوی بی‌ عیب و نقص در جامعه مطرح سازند، منافع سیاسی خود را در پنهان نگاه داشتن این جدایی می‌بیند زیرا بر این باورند که تایید خبر جدایی یاسمین از رضا پهلوی، هواداران رضا پهلوی را در مقابل یک سوال ساده و در عین حال بنیادین قرار خواهد داد: کسی‌ که از اداره خانواده خود عاجز و ناتوان می باشد چگونه داعیه رهبری را در اپوزیسیون دارد؟

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme