https://telegram.me/empireoflies

توافق رضا پهلوی با گروهکهای تروریستی کومله و دموکرات برای حمله به ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دو هفته پیش کنفرانس نیروهای ضد انقلاب در دانشگاه جورج واشنگتن آمریکا با هدف بحث درباره مسائل پیش روی ایران، از جمله مسائل حقوق بشر و تشکیل حاکمیت جایگزین جمهوری اسلامی برگزار شد.در این نشست که شنبه ۱۹ خرداد برگزار شد، علیرضا نوری زاده از برگزارکنندگان کنفرانس اهداف آن و انگیزه های شرکت کنندگان را تشریح کرد.

در همان ایام مطلبی نوشتیم که ظاهرا نوری زاده توانسته برای جمع کردن تعداد انگشت شمار از ضد انقلاب در واشنگتن پول هنگفتی از عربستان سعودی بگیرد. در بخشی از این کنفرانس چند نفره نوری زاده گفته بود که شرکت کنندگان به دنبال آزادی ایران از چنگ روحانیون هستند و ما دوستدار همه مذاهب و اقوام هستیم و به دنبال آزادی بیان. دراین جمع کسی به دنبال تجزیه طلبی نیست. در این جلسه پیامی از رضا پهلوی هم خوانده شد و بسیاری از شرکت کنندگان که عمدتا از میان افراد تجزیه طلب انتخاب شده بودند در پایان این نشست با فحش های رکیک یکدیگر را بدرقه کردند.

چند هفته قبلتر نیز سیزده سازمان جدایی طلب زیر نظر شهریار آهی، مامور بازنشسته سیاه و از اعضای دفتر ربع پهلوی جلسه ای در استکهلم سوئد تشکیل دادند. ظاهرا در این نشست نقشه جغرافیایی تازه ایران طراحی شد. همان زمان گفته شدبرگزاری کنگره ملیت های ایران فدرال(جدایی طلبان)در استکهلم زیر نظر سازمان CIA بوده که جمعی از تجزیه طلبان متمایل به اپوزیسیون در آن شرکت داشتند.
برخی از منابع مطلع از محتویات این جلسه بعد ها گفتند در این جلسه درباره مرز های آینده مناطق جدایی طلب توافقاتی انجام شد و قرار شد زیر نظر آمریکا نقشه تازه جغرافیایی برای ایران آینده ترسیم شود!!!
اما در جدیدترین اظهارات در این زمینه دیروز ویدئویی از علیرضا نوری زاده مدیر همایش واشنگتن منتشر شد که وی در این ویدئو اعتراف می کند که چند وقت پیش در گفتگویی که بین رضا پهلوی و عبدالله مهتدی و مصطفی هجری یعنی دو تن از سرکردگان گروهک های تروریستی کومله و دموکرات صورت گرفته این دو تن به رضا پهلوی قول داده اند که درصورت همراهی وی با این گروهک حاضرند به ایران حمله مسلحانه کنند و تا مناطقی مثل پاوه رضا پهلوی را همراهی کنند.

این اعتراف از طرف نزدیکان رضا پهلوی را در کنار مواضع تجزیه طلبانه و میهن ستیزانه این شازده در تبعید بگذاریم به روشنی به دشمنی و وحشی بودن این خانواده پی خواهیم برد که چقدر این خانواده به خون مردم و جوانان و زنان اش تشنه است که حتی حاضر است برای مناسبی که ۴۰ سال پیش مردم ایران از وی و پدرانش گرفتند با تروریست ها هم پیمان شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme