https://telegram.me/empireoflies

تهمینه‎میلانی از داعش حمایت می‎کند و خواننده لس‎آنجلسی از مدافعان‎حرم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: لیلا حاتمی بازیگر سینما چندی پیش اظهاراتی در خصوص دراویش داعشی ساکن در خیابان پاسداران تهران داشتند و از آنان تلویحا به خاطر کشتن ۵ نفر از سربازان حافظ امنیت تشکر و حمایت نمودند.

گفته‌های وی واکنش‌ها و انتقادات تندی را از سوی کاربران و مردم انقلابی در فضای مجازی را در پی داشت. در همین خصوص مادر یکی از شهدای مدافع حرم به‌نام شهید حسن قاسمی دانا، پس از اطلاع از گفته‌های لیلا حاتمی در مقابل رسانه‌های خارجی و بی‌اعتنایی او نسبت به خون جوانانی که برای دفاع از حریم حرم بانوی استقامت زینب (س) و نیز پاسداری از این مرز و بوم جان خود را فدا کرده‌اند، ابراز نارضایتی کرد و ضمن تنظیم دادخواستی علیه لیلا حاتمی، از مادران شهدای دیگر نیز دعوت کرد تا او را حمایت کنند.

 در پی دادخواست این مادر شهید مدافع حرم بسیاری دیگر زا خانواده هیا شهدای مدافع حرم به این دادخواست پیوستند و لیلا حاتمی را به واسطه این توهین مواخذه نمودند و هجمه ها روز به روز بر علیه این فرد هتاک در داخل کشور بیشتر می شود.
برای کم کردن فشار از این بازیگر نه چندان خوش نام سینمای ایران همپیالگی های وی به کمکش شتافتند و راه وی را ادامه دادند.
به عنوان مثال تهمینه میلانی که مدت‌هاست هیچ اثر قابل توجهی در حوزه سینما تولید نکرده در صفحه اینستاگرام خود با زیر سؤال بردن شهدای مدافع حرم از آشوبگران و خشونت‌طلبان داخلی حمایت کرد.
گفته شده تهمینه میلانی در دوران جوانی خود از هوادران سازمان تروریستی منافقین بوده و سابقه حمایت از گروهک تروریستی کومله را نیز در کارنامه خود دارد.
او در دهه ۷۰ نیز مدتی به جرم اقدام علیه امنیت ملی بازداشت شد. وی که با سابقه چپ‌گرایی در فیلم‌هایش به تطهیر این جریان می‌پرداخت اکنون سال‌هاست که به زندگی سرمایه‌داری رو آورده و ضمن سکونت در مناطق شمالی تهران از سفرهای تفریحی خارج کشور نیز خود را محروم نمی‌کند تا نشان دهد آن زمان هم که شعار حمایت از طبقه ضعیف می‌داد یک ژست توخالی بیش نبود.
میلانی در آخرین اقدام خود در حمایت از گروه‌های تروریستی این بار به سراغ داعش رفته و دفاع جانانه شهدای مدافع حرم را «مورد بحث و اعتراض بسیاری از ایرانیان» دانسته است تا با این اظهار نظر خدمت تبلیغاتی خود به گروه‌های تروریستی و این بار گروه وحشی داعش را کامل کند. وی در ادامه اغتشاشگران دی ماه سال جاری را که با حملات مسلحانه خیابانی باعث جان باختن تعدادی از شهروندان شدند به گروهی معترض تنزل داد! و از لیلا حاتمی نیز به واسطه سخنان گزافی که در جشنواره برلین گفته حمایت کرد.
اما حمایت وی از این داعشیان در عرصه هنر بی پاسخ نماند و یکی از خوانندگان لس آنجلسی که سال هاست در خارج کشور سکونت دارد در حمایت از مدافعان حرم آنها را جان برکفان ملت دانسته و در پاسخ به سوالی در خصوص این مدافعان با نقل قول جمله یا از ناپلئون گفته که هیچ گاه در اتاق خوابت با دشمنت نجنگ!.
این جمله قیصر خواننده لس آنجلسی که دو سال پیش در گفتگویی مطرح کرده این روز ها به نمادی از غیرت در جامعه هنری بدل شده و در فضای مجازی بسیاری آن را آبروی جامعه هنری می دانند و از طرفی تهمینه میلانی را کارگردانی بی غیرت و حامی داعشیان داخلی و خارجی می دانند.
انتهای پیام/
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme