https://telegram.me/empireoflies

تهدید طرفداران رضا‌پهلوی به سرنگونی دولت‌ در‌ تبعید شهرام‌همایون

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند ماهی است که شهرام همایون مدیر کانال یک که تا چندی پیش خودش را طرفدار و البته منتقد رضا پهلوی می دانست فتیله طرفداری از فرزند شاه مخلوع را پایین کشیده و شروع به حملات ظاهرا خوش خیم به وی نموده است.

امیر حمید همایون مشهور به شهرام همایون چندی پیش پیشنهادی را مطرح نمود مبنی بر این که در خارج کشور دولت در تبعید تشکیل دهد تا پس از براندازی نظام این دولت در ایران بر سر کار بیاید و زمام امور را در دست بگیرد که البته خودش هم در این دولت در تبعید نقش رئیس جمهور یا نخست وزیر را خواهد داشت.

همایون در دوران بحران کرونا در آمریکا که همه نهاد های دولتی و خصوصی تقریبا تعطیل هستند به صورت روزانه پخش تلویزیون یک نفره خودش را ادامه می دهد و تا کنون هیچ وقفه ای هم نداشته !! وی چندی پیش در خصوص دولت در تبعید گفته بود :” تا کنون حدود ۱۱۵ ایرانی در سراسر دنیا شناسایی شده اند که در گروههای هر ۱۵ نفر با حضور کنگرلو با آنها جلسه گذاشته شد، و از میان آنهابا ۳۰ نفر صحبت شده است که در واقع منتخبین این ۱۱۵ نفر هستند این ۳۰ نفر مسئولیت تشکیل و انتخاب افرادی هستند که میتوانند در این دولت قرار بگیرند.”

وی همچنین در ادعایی گفته بود که کمیته امنیتی ما سوابق این ۳۰ نفر را با یکی از سازمانهای امنیتی که می‌تواند به ما کمک نماید، بررسی می کند تا متوجه بشویم هیچ نفوذی در این مجموعه نیست!!

در ادامه این رایزنی ها که با انتقادات موجی از سلطنت طلبان همراه شده شهرام همایون در ادعایی دیگر گفته شخصا به  پارلمان آمریکا رفته و با نمایندگان هم سو با خودش این موضوع را در میان گذاشته و نظر موافق آنها را جلب نموده است.

اخیرا وی در یکی از برنامه هایش گفته رضا پهلوی به بهانه‌های واهی با وی و دولت در تبعید مخالفت می کند. و هنوز دلیل آن مشخص نیست همایون می گوید  در قضیه گروه ققنوس هم کارها خوب پیش می رفت ولی یکدفعه با کارها که شاهزاده کرد همه چیز خراب شد. وی تاکید کرده که رضا پهلوی جرات انجام کاری را ندارد و اگر هم کار خوبی شروع شود وی فقط خرابش می کند. همایون که در سال های اخیر از بیماری های زیادی رنج می برد در آخر آن برنامه با افسردگی گفته بود  من کاملا نا امید شده ام و فقط تنها آرزویم این است که قبل مرگ ایران رو ببینم!!!

اما یکی از رسانه های طرفدار رضا پهلوی در ادامه انتقادات طیف سلطنت طلب به این دولت در تبعید آن را محصول یک رسانه فکسنی لس آنجلسی دانسته.

رسانه امروز نما در مطلبی نوشته:”«ستاد هماهنگی تعیین دولت در تبعید» تشکیل شده و رسما دو عضو این ستاد رسانه ای شده اند:

۱) رخسان گنجی، که در شهریور ۱۳۹۵/ آگوست ۲۰۱۶، مسئول جمع آوری امضا برای بیانیه «آخرین هشدار به آخرین ولیعهد» در لس آنجلس بود. بیانیه ای که او به همراه امید دانا و عده ای دیگر علیه رضا پهلوی منتشر کردند. رخسان گنجی هم چنین از چهره های تلویزیون امیر حمید (شهرام) همایون است.

۲) سیروس کنگرلو، که زیر سایه برادرش، الهیار کنگرلو شناخته می شود. الهیار هم فیزیکدانی است که پیشینه سیاسی ندارد، او که به علت سرپرستی «پروژه ققنوس ایران » رضا پهلوی، در اسفند ۱۳۹۷/ فوریه ۲۰۱۹ شناخته شد، کم تر از ۱ سال بعد، در شهریور ۱۳۹۸/ سپتامبر ۲۰۱۹، بدون دستاوردی از «ققنوس» اخراج شد. شایان ذکر است، که تلویزیون امیر حمید (شهرام) همایون، ناشر اصلی روزمرگی برادران کنگرلو در پسا ققنوس بوده است.

سایت امروز نما به مدیریت وفا آذر بهاری که دشمنی دیرینه با شهرام همایون دارد و چندی پیش وی را از اعضای سازمان مجاهدین خلق نامید و پروندهایی از وی که با منافقین همکاری داشته را منتشر کرد در ادامه این مطلب با حمله به تلویزیون کانال یک می نویسد:”موضوع «دولت در تبعید»، که پخشش از «کانال یک»، از دی ۱۳۹۸/ ژانویه ۲۰۲۰ آغاز شده ؛ به مدیریت امیر حمید (شهرام) همایون، تبدیل به کلیشه ای نخ نما شده است، که هر چه قدر از این سریال تکراری می گذرد، ابتذال سیاسی جامعه ایران، رکورد دیگری می زند!

در این میان، آیا امیر حمید (شهرام) همایون،در به وجود آوردن ابتذال سیاسی، که حالا در «دولت در تبعید» شکوفا شده، تنها بوده و یا شرکای هم داشته است؟ سهم آنها از این ابتذال چیست؟ و آیا این افراد و احزابی که تا دیروز در تلویزیون امیر حمید (شهرام) همایون،لحاف و تشک پهن کرده بوده اند، حاضرند بگویند اشتباه کرده اند و در ابتذال موجود سهیم اند؟آیا «دولت در تبعید» امیر حمید (شهرام) همایون،موجب سقوط رژیم بر آمده از انقلاب می شود؟ یا تنها جلوی سقوط تلویزیون خودش را می گیرد؟”

در این مطلب آذر بهاری با تهدید همایون که قرار است در آینده پشت پرده این دولت در تبعید را افشا نماید از همراهان شهرام همایون هم خواسته روزه سکوت خود را بشکنند و در این خصوص به افشاگری بپردازند والا آنا نیز در این ابتذال سیاسی با شهرام همایون شریک و همدست هستند.

به نظر می آید از آنجایی که رضا ربع پهلوی اخیرا در یکی از صفحات اینستاگرامی اش دولت در تبعید را مایه ذلت اپوزیسیون دانسته بود بنابراین رسانه هایی مثل امروز نما سعی می کنند اوامر رضا پهلوی

را در حمله به شهرام همایون و دولت در تبعیدش اجرایی کنند تا دیگر طیف های اپوزیسیون در خارج کشور بدانند که قبل از اجرای هر پروژه ای در خارج کشور ابتدا باید رهبری رضا پهلوی را بدون قید و شرط متقبل شوند و پس از آن سیبیل وی را چرب نمایند والا هیچ پروژه مبارزاتی ولو کوچکدر خارج کشور قابلیت اجرایی ندارد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme