https://telegram.me/empireoflies

تهدید «ربع پهلوی»: در برابرت کوتاه نمی‌آییم!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در چند سال اخیر به‌دلیل ناتوانی «ربع پهلوی» در رهبری و هدایت اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی، انتقادات به او روز به روز افزایش پیدا کرده است.

بخصوص پس از آنکه «شورای ملی ایران» تحت امر شاهزاده ورشکسته پهلوی، نتوانست به اهدافش برسد و اکنون تنها اسمی از آن باقی مانده، بسیاری از حامیان دیروز «ربع پهلوی» نیز به جمع منتقدان او پیوسته‌اند.

«ربع پهلوی» در ماه‌های اخیر آنقدر از سوی سلطنت‌طلبان با بی‌توجهی مواجه شد که برای افزایش حامیانش و به گمان خود افزایش قدرت سیاسی‌اش، علاوه بر درخواست کمک از صهیونیست‌ها، آل‌سعود و آمریکا، به‌طرف گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب هم دست دراز کرد. وی در چند سخنرانی با حضور در بین عناصر تجزیه‌طلب به طور تلویحی از تجزیه ایران حمایت کرد و گفت که اگر روزی در ایران به قدرت برسد، نظام فدرالیسم را در کشور اجرا خواهد کرد!

«ربع پهلوی» در جمع اعضای گروهک فدائیان خلق

سخن فوق باعث شد برخی از عناصر سلطنت‌طلب و حامیان رژیم پهلوی، از فرصت استفاده کرد و «ربع پهلوی» را به‌سبب سخنان ضدملی مورد انتقاد قرار دهند که در این میان بیانیه ۵۴ فعال سلطنت‌طلب و بیانیه ۱۰ گروه سلطنت‌طلب بازتاب بسیاری در بین سلطنت‌طلبان و اپوزیسیون داشت و فشارها یه «ربع پهلوی» را بیشتر کرد.

هرچند که چند روز بعد از انتشار این بیانیه‌ها، اطرافیان «ربع پهلوی» با انتشار بیانیه‌ای مصاحبه ضدملی شاهزاده ورشکسته پهلوی با رسانه‌های سعودی و عدم‌دفاع از حاکمیت ایران بر جزایر سه‌گانه خلیج فارس را تکذیب و حتی ادعا کردند فیلم سخنرانی شاهزاده ساختگی و صداگذاری شده است، اما این پاسخ برای سلطنت‌طلبانی که از سالهای گذشته منتقد «ربع پهلوی» بودند کافی نبود.

بخصوص پس از آنکه ویسایت «ربع پهلوی» مصاحبه پرحاشیه او با روزنامه «الوطن» را حذف کرد، فشارها و انتقادات به وی بیشتر شد. پس از آن، هرچند اطرافیان «ربع پهلوی» برخی از منتقدان را با تهدید و تطمیع ساکت کردند، اما بعضی از عناصر سلطنت‌طلب که خود را رقیب جدی شاهزاده پهلوی می‌دانند، کوتاه نیامند و بر او تازیدند.

یکی از این افراد «امید دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد بود که به‌سبب فعالیت‌هایش، بسیاری از سلطنت‌طلبان مقیم اروپا، او را شایسته‌تر از «ربع پهلوی» می‌دانند! «امید دانا» هم که از این موضوع مطلع شده، تمام توان خود را برای از صحنه خارج کرد «ربع پهلوی» بکار بسته است؛ از این رو چند روز پیش با افتخار اعلام کرد که نخستین کسی بود که علیه «شورای ملی ایران» سخنرانی کرده است.

«امید دانا» همچنین با اعلام اینکه برای شش ماه آینده می‌تواند هر چند روز اسناد و فیلم‌های جدیدی علیه شاهزاده پهلوی منتشر کند، فیلمی منتشر کرد که در آن «ربع پهلوی» در جمع سیاست‌مداران آمریکایی، برخی سلطنت‌طلبان تندرو را مورد تمسخر قرار می‌دهد.

این سلطنت‌طلب ساکن سوئد، به «ربع پهلوی» هشدار داد اگر از روال کنونی بازنگردد، فیلمی را منتشر می‌کند که در آن شاهزاده پهلوی‌ها، پدرش یعنی «محمدرضا پهلوی» را هم تمسخر می‌کند و در برابر او کوتاه نخواهند آمد.

با آنکه حکومت ایران ده‌ها هزار کیلومتر با سلطنت‌طلبان فاصله دارد، اما هنوز بر سر نوع حکومت با یکدیگر دعوا دارند. به‌طوری که «امید دانا» خطاب به «ربع پهلوی» گفت که حکومت‌هایی مانند جمهوری یا فدرالیسم بدرد ایران نمی‌خورد و باید حکومت پادشاهی را دوباره تجدید بنا کرد! …

این حال روز اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی ایران است …

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در چند سال اخیر به‌دلیل ناتوانی «ربع پهلوی» در رهبری و هدایت اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی، انتقادات به او روز به روز افزایش پیدا کرده است. بخصوص پس از آنکه «شورای ملی ایران» تحت امر شاهزاده ورشکسته پهلوی، نتوانست به اهدافش برسد و اکنون تنها اسمی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme