https://telegram.me/empireoflies

تهدید به ترور «سردار سلیمانی» از طرف ماشین ترور اپوزیسیون/اعتراف فخرآور به وجود اختلافات میان ضدانقلاب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«امیرعباس فخرآور» از عوامل اپوزیسیون است که بسیار دوست دارد دشمنی خود با جمهوری‌اسلامی و ارزش‌های ملت ایران را به هر شیوه ممکن بروز دهد.

وی اخیرا در مصاحبه با ابراهیم احراری مجری شبکه وهابی کلمه (وابسته به آل‌سعود) در صحبت‌هایی بار دیگر به وجود اختلاف میان عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین اعتراف کرد و از آن‌ها خواست این اختلافات گسترده میان خود را کنار بگذارند.

وی ادامه داد: امروز (اپوزیسیون) باید بچه‌بازی‌ها و کینه‌ها را به خاطر مردم! کنار بگذاریم و از لجبازی‌ها دست برداریم.

این صحبت‌ها در حالی مطرح می‌شود که رفتارهای نامعقول از سوی فردی مانند فخرآور به حدی مفتضح بوده است که دیگر عناصر اپوزیسیون نیز در این سال‌ها چندان روی خوشی به وی نشان نداده و همواره با دیگر گروه‌های سلطنت‌طلب و ضدانقلاب به بحث و جدل و اختلاف‌نظر مشغول بوده است.

همچنین وی در یکی از پست‌های صفحه شخصی خود با انتشار پستی که در تصویر همراه با یک اسلحه مشاهده می‌شود به صحبت‌های قاطعانه و کوبنده چند روز اخیر سردار قاسم سلیمانی در پاسخ به یاوه‌گویی‌های رئیس‌جمهور آمریکا حمله کرد.

وی در این پست ضمن تهدید به ترور سردار سلیمانی، نوشت: “یک هدیه ویژه برای مشت قاسم سلیمانی … البته خود اسلحه هدیه نیست، یه گلوله توش هست که تا چند هفته آینده تقدیم خواهد شد”

 

بدین ترتیب با انتشار چنین اراجیفی باید از وی به دلیل چنین خوی وحشی‌گری به عنوان ماشین ترور اپوزیسیون خارج‌نشین یاد کنیم.

البته اقدامات خائنانه از سوی این عنصر خودفروخته در این سال‌ها کم نبوده، به طوری که وی که از عوامل حوادث ۱۸ تیر ۷۸ بود، پس از فرار به آمریکا به طور کامل در خدمت سرویس‌های امنیتی و جاسوسی آمریکایی و صهیونیستی قرار گرفت و در این سال‌ها به صراحت از تحریم و حتی حمله نظامی به ایران حمایت کرده است.

انتهای پیام/

«امیرعباس فخرآور» از عوامل اپوزیسیون است که بسیار دوست دارد دشمنی خود با جمهوری‌اسلامی و ارزش‌های ملت ایران را به هر شیوه ممکن بروز دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme