https://telegram.me/empireoflies

تنها راه مقابله با جنگ نرم چیست؟

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سیدمهدی امینی ظهر چهارشنبه در کارگاه آموزشی طرح طلایه داران امر به معروف و نهی از منکرکه در محل مجتمع فرهنگی ولایت سمنان برگزار شد ضمن بیان اینکه جامعه از فریضه امر به معروف و نهی از منکر بهره مند می شود، اظهار داشت: در قرآن از امر به معروف و نهی از منکر نام برده شده است.

تشکیل شش حوزه سازمانی برای پیگیری فعالیت های امر به معروف و نهی از منکر

معاون تشکلهای مردمی ستاد مرکزی امر به معروف و نهی از منکر کشور با تاکید بر اینکه شورای امر به معروف و نهی از منکر برای احیاء این فریضه راه اندازی شده است، اظهار داشت: باید مقدمات این کار مهم را فراهم کنیم.

امینی، ستاد امر به معروف و نهی از منکر را متولی این امر مهم دانست و گفت: جایگاه ستاد امر به معروف و نهی از منکر را قانون مشخص کرده و قانون نیز لازم الاجرا است.

وی از وجود شش حوزه سازمانی در معاونت تشکل های مردمی که پیگیر کارهای امر به معروف و نهی از منکر هستند خبر داد و بیان داشت: این شش حوزه شامل مساجد، هیئات مذهبی، اصناف، احزاب فعال و سازمانهای مردم نهاد در استان و شهرستان است.

مردم نقش بسزایی در نهادینه کردن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر دارند

معاون تشکلهای مردمی ستاد مرکزی امر به معروف و نهی از منکر کشور، معاونت تشکل های مردمی را متولی اجرای طرح طلایه داران در شش حوزه سازمانی دانست و گفت: هر جا که شورای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده باید تقویت شود و در جاهایی که این شورا راه اندازی نشده است باید راه اندازی شود.

وی اطلاع رسانی، شناسایی، جذب، گزینش، سازماندهی، آموزش و به کارگیری نیروهای امر به معروف و نهی از منکر را از جمله وظایف معاونت تشکل های مردمی خواند و گفت: در طرح طلایه داران قوانین به صورت منظم ذکر شده است و فقط باید به این نکته توجه داشت که در این طرح باید گروه های ۱۰نفره تشکیل شود.

امینی نقش مردم را در نهادینه کردن این فرضیه بسیار مهم دانست و گفت: باید برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر بین افراد جامعه تلاش شود.

ایجاد ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر از سال ۷۲ در کشور

معاون تشکلهای مردمی ستاد مرکزی امر به معروف و نهی تاکید کرد: اگر خواسته باشیم یک توسعه جدید را در این مسیر برای اجرای امر به معروف و نهی از منکر داشته باشیم بایدمردم را مخاطب قرار دهیم.

امینی از ایجاد ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر از سال ۷۲ در کشور خبر داد و گفت: امروز قانون از آمران معروف حمایت می کند.

وی با تاکید بر اینکه فریضه امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده است، گفت: دشمنان می خواهند مردم را نسبت به ارزشها بی تفاوت و ارزشهای دینی را منهدم کنند.

معاون تشکلهای مردمی ستاد مرکزی امر به معروف و نهی از منکر کشور با تاکید بر اینکه متاسفانه غفلت های داخلی در اجرای این فرضیه وجود داشته است، اظهار داشت: وجود ماهواره در خانه ها و تولید برنامه در ۱۸۰ شبکه از توطئه های دشمن است.

۵۰ شورای امر به معروف و نهی از منکر در استان سمنان وجود دارد

معاون تشکلهای مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان هم در این نشست با اشاره به این مطلب که در حال حاضر ۵۰ شورای امر به معروف در حوزه های مقاومت این استان وجود دارد، افزود: طرح طلایه داران امر به معروف منطبق کننده مسیر اجرایی لسانی، کتبی و … امر به معروف و نهی از منکر در بین اقشار مختلف و تعیین وظایف آنها است.

محمد سمندی، آشنایی اصناف، معاونان تشکل های مردمی، مساجد و هیئت های مذهبی و … با طرح طلایه داران را از بزرگترین اهداف این کارگاه برشمرد و بیان داشت: باید برای نهادینه کردن این فریضه تلاش شود.

وی ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر را یک وظیفه همگانی دانست و گفت: با اجرای این فریضه جلوی بسیاری از آسیب ها و گناه ها گرفته می شود.

عمومی شدن فرهنگ امر به معروف نیازمند مشارکت همه آحاد مردم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان نیز در خلالی این جلسه، با تاکید بر اینکه همه اعضاء ستاد امر به معروف و نهی از منکر دغدغه نهادینه و ترویج این فریضه را دارند، اظهار داشت: افراد این ستاد تمام تلاش خود را برای هرچه بهتر اجرا شدن طرح طلایه داران خواهند کرد.

حجت الاسلام غلامرضا زاهدی تصریح کرد: خوشبختانه فعالیت های خوبی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر در استان و شهرستان سمنان از سوی دستگاه های متولی انجام شده است.

وی عمومی شدن فرهنگ امر به معروف در جامعه را نیازمند مشارکت همه آحاد مردم دانست و تصریح کرد: آمر به معروف باید آگاه به انجام کار خود و همچنین علم به مسائل دینی داشته باشد.

ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر از برکات این نظام است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان یکی از ویژگی های فریضه امربه معروف ونهی از منکر را سالم سازی محیط اجتماعی و به حداقل رسیدن منکر در جامعه دانست که همه افراد باید در مسیر این امر مهم گام بردارند.

زاهدی با بیان اینکه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است، گفت: برای عمومی شدن فرهنگ امر به معروف نیازمند مشارکت آحاد مردم هستیم.

وی در خاتمه، امر به معروف و نهی از منکر را باعث اصلاح بسیاری از ناهنجاری ها در جامعه دانست و تصریح کرد: باید به این مقوله با نگاه ارزشی و دینی بنگریم.

انتهای پیام/جهان نیوز

معاون تشکلهای مردمی ستاد مرکزی امر به معروف و نهی از منکر کشور، این فریضه الهی را تنها راه مقابله با جنگ نرم دانست و گفت: اگر ما یک گام عقب بنشینیم دشمن ۱۰قدم جلوتر می آید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme