https://telegram.me/empireoflies

تناقض در موضع‌گیری و افشای دروغگویی زوج اپوزیسیون

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدریا صفایی دندانپزشک مقیم بلژیک و همان کسی که  در سال‌های گذشته در مسابقات والیبال و فوتبال تیم های ملی ایران در دیگر کشورها حاضرشده و با ایجاد اغتشاش در این مسابقات برای کمپین خود تبلیغ می‌کرد و از این ابزار برای سیاه نمایی وایجاد جو تبلیغی بر علیه تیم ملی و زنان ایرانی استفاده کرده بود، چند هفته پیش در انتخابات پارلمانی بلژیک به عنوان نماینده یکی از شهرها انتخاب شد و رسانه های فارسی زبان برای این پیروزی وی سنگ تمام گذاشتند.

از جمله بی بی سی فارسی یک مصاحبه اختصاصی از وی پخش نمود و وی را فردی حامی حقوق زنان که در خارج کشور به موفقیت های بی نظیری دست یافته معرفی کرد.

البته ناگفته نماند که صفایی به دلیل اعمال خشونت آمیز و به هم ریختن جو ورزشگاه در مسابقات والیبال در آمریکا  به دلیل این که از طرف وزارت امور خارجه این کشور یک آشوبگر خطرناک خوانده‌شده بود تا پای بازداشت و اخراج از آمریکا هم پیش رفت ولی در تبلیغات انتخاباتی در رسانه ها هیچ گاه به این موضوع پرداخته نشد.

و اما بعد از پخش مصاحبه بی بی سیدر خصوص وی، دریا صفایی با انتشار بیانیه ای از سانسور های بی بی سی در برنامه ای که برایش تدارک دیده شده بود به شدت شکایت کرد.

وی در متنی که منتشر کرد در خصوص این رفتار غیر حرفه ای بی بی سی به شدت اعتراض نمود گزارش بی بی سی را سراسر مغرضانه که حاوی اشتباهات و دروغ‌های شگفت‌آوری است و هدفی جز تخریب چهره وی ندارد دانست و در نامه ای به رئیس بخش فارسی بی‌بی‌سی گفت از رسانه دروغ پراکنی انگلیس شکایت خواهد کرد.

وی هم چنین در نامه خود به رزیتا لطفی رئیس بی بی سی گفت که مصاحبه با این رسانه را در صورتی پذیرفته بودم که این مصاحبه بدون سانسور پخش شود ولی از ۱۵ دقیقه مصاحبه تنها چند ثانیه از آن پخش شده است که ظاهرا در آن هم به جدایی طلب بودن حزب متبوع وی پرداخته شده. دریا صفایی در حالی که ظاهرا از طرف حزب خود مورد فشار قرار گرفته بود تا از حیثیت اش دفاع کند نوشته بود که در گزارش بی بی سی آمده که حزب آن. و. آ (NVA)سابقه استقلال طلبی داشته و خواهان جدایی از بلژیک است در حالی که سردمداران این حزب این سیاست ها را تائید نمی کنند.

وی در نامه خود از طرح ممنوعیت حجاب برای کودکان خردسال در مدارس هم دفاع کرد و تایید نمود در حالی که از این طرح خشونت بر علیه مسلمانان برداشت می شود این برداشت را رد کرد و گفت این شبکه درصدد بوده وی را مسبب حملات نژادپرستانه به زنان در هلند و دیگر بخش‌های اروپا نشان دهد.

اما نکته جالب در این فقره این است که برخلاف دریا صفایی که گفته حزب متبوع وی برای ممنوعیت حجاب برای کودکان مسلمان در مدارس بلژیک به شدت تلاش می کند، سعید بشیرتاش از تحلیلگران تلویزیون من وتو در متنی که در فیس بوک خود منتشر کرده نوشته حزب (nva) هیچ گاه از ممنوعیت حجاب کودکان در مدارس بلژیک حمایت نکرده و دریا صفایی به تنهایی پیگیر این قانون بوده است!!!

این تناقض در سخنان این زوج از آنجایی نشأت میگیرد که فردی مثل بشیرتاش بنابر سیاست های رسانه ای تلویزیون من و تو همواره قصد دارد واقعیت را برخلاف آنچه در جهان هستی وجود دارد منعکس کند ولی از آنجایی که همسر ایشان هنوز به این پختگی در عوام فریبی و استفاده از رسانه ها با هدف سیاه نمایی بر علیه وطنش نرسیده بنابراین در سخنان و توجیهاتی که این زوج برای رفتارهای سیاسی شان منتشر می کنند همواره تناقضات آشکاری دیده می شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme