https://telegram.me/empireoflies

تمسخر نوری زاد توسط یکی از اعضای سابق منافقین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش در شبکه های اجتماعی خبری منتشر شد، مبنی بر اینکه «ابوذر نوری‌زاد» پسر «محمد نوری‌زاد» از ضد انقلابیون داخل کشور با صدور بیانیه‌ای از پیوستن به گروهک تروریستی منافقین خبر داده و اعلام کرده که در همایش اخیر این گروهک در پاریس که با حضور و حمایت سعودی‌ها و برخی سران دسته چندم کشورهای غربی انجام شد، حضور داشته است.

در همین زمینه یکی از جدا شدگان از فرقه منافقین که سال ها از عمر خود را در پادگان اشرف سپری نموده است در فیس بوک خود می نویسد :”یکی از افتخارات نوریزاد پیوستن پسرش به فرقه تروریستی رجوی است. البته با این بهانه که مجاهدین سلاح را کنار گذاشته و به مبارزه مسالمت آمیز روی آورده اند.!!!
دومین افتخار نوریزاد این است که سایت العربیه به ایشان عرض ادب دارد.البته رجوی با فشار آمریکا سلاح را تحویل داد و از دوسال قبل هم رسما خواهان مسلح شدن نیروهایش بوده است.با این تبصره که این فرقه تروریستی طی ۱۵ سال گذشته مدام از تروریستهای مختلف در خاورمیانه دفاع کرده است. در عین حال به خیانت علیه ملت ایران و فروش اطلاعات به سیا، موساد و استخبارات عربستان مشغول بوده است که خود گناهی بزرگ و نابخشودنی است و باعث شهادت بسیاری از نظامیان ایران طی چند سال گذشته شده و در ترور اساتید هسته ای ایران هم نقش داشته است.”

اباذر نوری زاد در گردهمایی منافقین در پاریس

وی در قسمتی از نوشته خود محمد نوری زاد را که را رفته آنها را بعد از سی سال طی می کند خطاب قرار داده و از وی در خصوص بی اشکال بودن همکاری با منافقین می پرسد:”حال ایشان بر چه مبنایی می گوید همکاری با چنین فرقه تروریستی ایرادی ندارد واضح است که چشم به عربستان دوخته است. سال گذشته هم کشته شدن صدها ایرانی در منا را به گردن ایران انداخت تا آل سعود را مبرا کند. چندسال قبل هم ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران توسط آمریکا را توجیه کرد و مقصر را ایران جلوه داد. در همین مدت یک کاریکاتور تولید کرده بود که در آن ایران یک فاضلاب به نمایش درآمده بود که مشغول ارسال سوسک به منطقه است!!!”

صرافپور که از زمان جدایی از منافقین به دلیل فجایعی که در ارودگاه اشرف بر سرش آمده است در حال افشاگری در خصوص این فرقه ضاله است در انتهای مطلب خود نوری زاد را عنصری دروغ گو می داند که تفاوتی با منافقین ندارد و ادعا دفاع وی از حقوق ملت ایران به اندازه ادعای سران منافقین قابل باور نیست و می گوید این گروه ها و حامیانشان از طرفی داعیه دفاع از حقوق ملت را دارند و از طرفی دیگر بر روی همین مردم اگر بتوانند اسلحه می کشند و خونشان را بر زمین می ریزند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme