https://telegram.me/empireoflies

تمسخر شعار سال توسط وبسایت وابسته به CIA

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: از زمانی که امام خامنه‌ای در پیام نوروزی‌شان شعار «حمایت از کالای ایرانی» را به‌عنوان شعار سال ۱۳۹۷ برگزیدند، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب که در ظاهر با ریختن اشک تماح خود را طرفدار مردم ایران و نگران وضعیت اقتصادی کشور معرفی می‌کنند، به شیوه‌های مختلف سعی کردند تا در خلاف جهت این شعار اقدام کنند و با ترفندهای مختلف آن را به‌سوی شکست سوق دهند.

زیرسوال بردن و تمسخر تولید ملی، یکی از شیوه‌هایی است که رسانه‌های وابسته به دولت‌های استعمارگر، از طریق آن می‌کوشند تا حس اعتماد مخاطبین ایرانی به محصولات وطنی را تخریب کرده و آنها را نسبت به تولیدات ایرانی بدبین کنند.

در این راستا، وبسایت ضدانقلاب «ایران وایر» که با بودجه و توسط عوامل وابسته به سرویس جاسوسی آمریکا فعالیت می‌کند، در خبری با تیتر «تجلیل سپاه از ۴۰۰ گله‌دار سیستان و بلوچستان» سعی کرد به خیال خودش این اقدام را به تمسخر بگیرد و در ادامه با همان رویکرد خصمانه همیشگی‌اش نوشت: “سپاه پاسداران قصد دارد با برگزاری همایشی از ۴۰۰ گله‌دار در استان سیستان و بلوچستان تجلیل کند. این خبر را مهدی جهان‌زاده٬ مسئول سازمان بسیج عشایری سپاه «سلمان» استان سیستان و بلوچستان اعلام کرده است. جهان‌زاده افزوده این همایش با هدف «حمایت از کالای ایرانی» و با عنوان «شبانان گله‌داران» برگزار خواهد شد. «ترویج سبک زندگی دینی اسلامی» و «الگو پذیری جوانان و نوجوانان از زندگی ساده و بی آلایش و بی‌دغدغه عشایر» از دیگر اهداف این همایش است.”

این وبسایت ضدانقلاب به توهین به عشایر و روستایی‌های ایران و چوپانان، سعی کرد به قول خودش و برای تمسخر، زندگی چوپانی را الگوی مورد تایید حکومت ایران برای ترویج سبک زندگی دینی و اسلامی معرفی کند.

«ایران وایر» که همواره مانند دیگر رسانه‌های ضدانقلاب سعی می‌کند فعالیت‌های سازندگی و عمرانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سراسر کشور را «فعالیت‌های اقتصادی» معرفی کند در ادامه در ادعاهای متناقضی نوشت: “سپاه پاسداران سال‌هاست که فعالیت‌های اقتصادی زیادی در مناطق دور دست و استان‌های محروم آغاز کرده است. هدف از اجرای این طرح‌های اقتصاد، ترمیم چهره مخدوش شده جمهوری اسلامی و بازیابی مشروعیت از دست رفته این نظام در میان طبقه محروم است. پرداخت وام‌ بلاعوض، خانه، زمین، ساخت و ساز‌های مختلف و ایجاد شغل برای گروهی از ساکنان این مناطق محروم از مهم‌ترین فعالیت‌‌های سپاه و بسیج است.”

این تریبون ضدانقلاب از سویی سپاه را به فعالیت اقتصادی متهم می‌کند و از سویی دیگر اعتراف می‌نماید که این فعالیت‌های سپاه در راستای محرومیت‌زدایی و ایجاد اشتغال در مناطق محروم کشور است!

انتهای متن/

از زمانی که امام خامنه‌ای در پیام نوروزی‌شان شعار «حمایت از کالای ایرانی» را به‌عنوان شعار سال ۱۳۹۷ برگزیدند، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب که در ظاهر با ریختن اشک تماح خود را طرفدار مردم ایران و نگران وضعیت اقتصادی کشور معرفی می‌کنند، به شیوه‌های مختلف سعی کردند تا در خلاف جهت این شعار اقدام کنند و با ترفندهای مختلف آن را به‌سوی شکست سوق دهند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme