https://telegram.me/empireoflies

تمسخر شاعر ترانه‌های «شاهین نجفی»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزی به شب نمی‌رسد که خبری از درگیری و اختلاف بین عناصر و گروه‌های مختلف اپوزسیون جمهوری اسلامی در رسانه‌ها منتشر نشود. 

«امید شریفی دانا» از لیدرهای سلطنت‌طلب‌های مقیم سوئد، این‌بار به «یغما گلرویی» شاعر معلوم‌الحال و ترانه‌سران آهنگ‌های «شاهین نجفی»، حمله کرد. «یغما گلرویی» و «شاهین نجفی» از سالها پیش با یکدیگر همکاری داشتند و ارتباط ایندو هنوز در حدی‌ست که هر یک دیگری را “برادر” خطاب می‌کند.

پس از آنکه «شاهین نجفی» در سالهای اخیر توهین‌های متعددی به ارزش‌های اسلامی و ائمه اطهار (ع) انجام داده، اما «یغما گلرویی» هنوز به همکاری با این خواننده هتاک ادامه می‌دهد.

«امید شریفی دانا» که به گفته خودش کلمه “شریفی” را به دلیل عربی بودن از نام‌خانوادگی‌اش حذف کرده!، گفته که «یغما گلرویی» در یکی از اشعارش به تاریخ باستانی ایران توهین کرده است.

این سلطنت‌طلب تازه‌کار که در خلاء رهبری سلطنت‌طلبان، به دنبال تبدیل شدن به یکی از لیدرهای اصلی اپوزسیون پادشاهی‌خواه است، در صفحه فیسبوکش با حمله به شاعر آهنگ‌های «شاهین نجفی» و شاگرد «احمد شاملو» نوشت: “به خیال خودش غارت می‌کند به یغما می‌برد، اما نمی‌داند فرهنگ و تاریخ ایران به قدری بزرگ است که اجداد حقیرش را در خویش ذوب نمود … حقیرتر از این حرفهاست … وقتی که استادش احمد شاملو باشد که به خدای سخن پارسی فردوسی بزرگ توهین کرد، وقتی اشعار دزدیش را اوباشانی مانند شاهین نجفی با صدای گوش‌خراششان بخوانند و این غارتگر شاهین را مانند برادر خویش بداند، جای تعجب ندارد …

«امید شریفی دانا»، «یغما گلرویی» را “حقیرزاده” و “انگل” و “بی‌هویت” نامید و نوشت: “ما به مادر تو درود می‌فرستیم! زیرا خوب نامی برایت انتخاب نمود، یغما، چپاول‍گر، غارتگر …”

این سلطنت‌طلب، شاهر ترانه‌های خواننده‌هایی مانند «شاهین نجفی» را “سمبل شعرهای دوزاری و سخیف” خواند و نوشت: “یغما خان! آدم تو آتلیه عکس شاعر نمیشه یک لحظه آتلیه عکس را رها کن و بشین چرندیاتی که به عنوان شعر تو خورد هوادارای شیرین عقلت دادی خودت بخون ببین روت میشه نام این شعرو ورها را اشعار بزاری …”

«امید شریفی دانا» در ادامه حمله به «یغما گلرویی»، با لحنی تحقیرآمیز نوشت: “همین مانده بود سارقان ادبی که به انواع و اقسام مواد مخدر اعتیاد دارند و ضعف هنریشان را در آتلیه‌های عکس با زدن ریمل و کرم پودر و ژست‌های «وای بیا منو بگیر» می‌خواهند جبران کنند در باب تاریخ و فرهنگ کهن ایران اظهار فضل نمایند…”

سخنان «امید شریفی دانا» با واکنش هواداران «یغما گلرویی» مواجه شد و بین طرفداران این دو درگیری لفظی شدیدی ایجاد شده است.

انتهای پیام/

روزی به شب نمی‌رسد که خبری از درگیری و اختلاف بین عناصر و گروه‌های مختلف اپوزسیون جمهوری اسلامی در رسانه‌ها منتشر نشود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.07 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme