https://telegram.me/empireoflies

تمسخر شازده پهلوی توسط ضد انقلاب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اقدامات شاذ ربع پهلوی در چند وقت اخیر نه تنها صدای برخی از حامیان وی را درآورده بلکه ضد انقلاب خارج نشین نیز وی را با این اقدامات تمسخر می کنند و اندک آبرویی را که هم در میان سلطنت طلبان و ضد انقلاب دارد نیز به باد می رود.

هر چند هر روز شاهد اختلاف و درگیری بین عناصر و گروه‌های مختلف مخالفان جمهوری اسلامی و ضدانقلاب  در خارج کشور هستیم. ولی شکاف و اختلاف بین گروه‌های مختلف اپوزیسیون در آ؛ستانه انتخابات که از سال ها پیش برای آن روز شماری می کرده اند خیلی جالب به نظر می رسد.

از آن جایی که رضا پهلوی برخلاف نظر عمده سلطنت طلبان در اوایل به قدرت رسیدن ترامپ نامه‌ای به وی نوشت و از وی درخواست کرد مردم ایران زمین را بیش از پیش تحریم نماید تا حکومت ایران تسلیم درخواست‌های ظالمانه دولت آمریکا شود، سلطنت طلبان در ماه های اخیر به فکر ساختن رهبرانی دیگر غیر از وی برای خود هستند افرادی مثل امید دانا و سعید شمیرانی همگام با دیگر مخالفان وی از جمله شهرام همایون اندک اندک در حال رشد هستند تا جایی که رضا پهلوی عملا از سردمداری این جریان برکنار شده است.

چند روز پیش یکی از نویسندگان سایت گویا نیوز که وابسته به سازمان سیا می باشد در مقاله ای به تمسخر اقدامات رضا پهلوی به خصوص مصاحبه اخیر وی با آسوشیدپرس و بیانیه وی خطاب به جوانان ایرانی پرداخته. وی در بخشی از متن خود نوشته :”موضوع عجیبى ست موضوع شاهزاده! ما هر چه سعى مى کنیم، ایشان را به منطقى برسانیم که واقعیت پیرامون خود را درست و دقیق ببیند، و بر اساس آن عمل کند، باز با کمال تاسف، از یک کانال غلط به یک کانال غلط دیگر آمدن ایشان را شاهدیم که موجب حرکتى غلط اندر غلط خواهد شد.”

این نویسنده که مداوم با اسم مستعار می نویسد گفته:”چندى پیش رضا پهلوی به ناگهان بیانیه اى صادر کرد که در آن خواهان انقلاب مردم شده بود. این بیانیه زمانى صادر شد، که نه نشانه اى از تحول در اجتماع ما وجود داشت، نه زمینه اى براى انقلاب کردن مردم. حدس ما به این رفت که چون ترامپ آمده است، شاهزاده توپ خود را با باروت او پر کرده است.

بعد از صدور این بیانیه، طبق معمول و به عادت معهود، دوباره سکوت شاهنشاهى بر قرار شد و نخودها، بعد از به به و چه چه کردن بسیار و شاهنشاه را به عرش بردن، همگى به سر خانه و زندگى شان برگشتند.”

وی در نهایت نوشته که وظیفه داریم خدمت ایشان بگوییم که این لحن و بیان جدید هم، لحن و بیان خوبى نیست. جورى حرف بزنید و عمل کنید که مردم -مردم واقعى، نه این جماعتى که در خارجِ امن و امان، موقع اجتماع در دور و بر شما، تعدادشان به ١٠٠ نفر نیز نمى رسد- بارى جورى حرف بزنید و عمل کنید که مردم واقعى به حرف تان گوش کنند و راهى در مقابل شان باشید.

انتهای پیام/

 

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme