https://telegram.me/empireoflies

تمسخر «ربع پهلوی» توسط خبرنگار BBC

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش در پی برخی اعتراضات صنفی در بازار تهران که مورد سواستفاده گروه‌های ضدانقلاب از جمله منافقین قرار گرفته بود، «ربع پهلوی» فرزند منتسب به شاه مخلوع با توهم اینکه خبری شده، در توییتی خطاب به نیروهای امنیتی و انتظامی ایران، آنها را به تسلیم در برابر اعتراضات فراخواند و نوشت: “اخطار به نیروهای انتظامی-امنیتی. از خشونت با معترضان بپرهیزید و سلاح‌تان را زمین بگذارید. آغوش ملت به روی آنها که به ⁧‫فرقه تبهکار‬⁩ پشت کنند باز است اما کسانی که تا آخرین لحظه برای حفظ این رژیم ضدایرانی جنایت کنند در ⁧‫فردای براندازی‬⁩ محاکمه و پاسخ‌گو خواهند شد. به ملت بپیوندید!”
«ربع پهلوی» در پیام خود با وجود آنکه در جایگاه ضعف قرار دارد و حتی بسیاری از طرفدارانش از او جدا شده‌اند اما با تکبر و غروری مانند پدران دیکتاتورش با لحنی طلبکارانه نیروهای امنیتی و انتظامی را تهدید می‌کند که اگر خشونت علیه معترضان را تمام نکنید و سلاح بر زمین نگذارید، بعد از سرنگونی حکومت شما را محاکمه می‌کنیم!
این اپوزیسیون ورشکسته که عمری‌ست منتشر سرنگونی حکومت ایران است، در حالی چند اغتشاشگر را معترض می‌نامد و می‌کوشد اعتراضات مسالمت‌آمیز برخی هموطنان را سیاسی جلوه دهد که حتی طرفدارانش هم سخنان او را جدی نمی‌گیرند. فرزند شاه مخلوع در ادبیاتی مانند گروهک تروریستی منافقین که حاصل همنشینی با آنها است، نظام جمهوری‌اسلامی را «فرقه تبهکار» و «رژیم ضدایرانی» نامید. این در حالی است که در سالهای گذشته اسنادی درباره ارتباط «ربع پهلوی» با سرویس‌های جاسوسی غربی بخصوص آمریکا منتشر شده و مشخص شده که او از دهه ۶۰ میلادی از آمریکایی‌ها پول می‌گرفته تا با حکومت ایران مخالفت و مبارزه کند.

در این میان، «سیاوش اردلان» مجری شبکه بی‌بی‌سی فارسی در مطلبی با اشاره به توییت «ربع پهلوی» به کنایه او را با گروهک تروریستی منافقین مقایسه کرد و گفت: “داریم بر میگردیم به سالهای آخر دهه پنجاه و اول دهه شصت که هر روز اپوزسیون پیام میداد پیروزی نزدیک است”

گویا خبرنگار بی‌بی‌سی هم متوجه شده که عناصر اپوزیسیون در چه توهمی به سر می‌برند و هنوز بعد از ۴۰ سال از خواب بیدار نشده و واقعیت جامعه ایران را نفهمیده و سرنگونی حکومت ایران را به چند روز آینده موکول می‌کنند. هرچند که فهمیدن واقعیت جامعه ایران چندان به نفعشان نیست و اگر بر حساس واقعیت‌ها اقدام کنند شاید دیگر نتوانند از دولت‌های غربی کمک‌های چندین میلیون دلار کسب کنند.
 
انتهای متن/

 

چند روز پیش در پی برخی اعتراضات صنفی در بازار تهران که مورد سواستفاده گروه‌های ضدانقلاب از جمله منافقین قرار گرفته بود، «ربع پهلوی» فرزند منتسب به شاه مخلوع با توهم اینکه خبری شده، در توییتی خطاب به نیروهای امنیتی و انتظامی ایران، آنها را به تسلیم در برابر اعتراضات فراخواند و نوشت: “اخطار به نیروهای انتظامی-امنیتی. از خشونت با معترضان بپرهیزید و سلاح‌تان را زمین بگذارید. آغوش ملت به روی آنها که به ⁧‫فرقه تبهکار‬⁩ پشت کنند باز است اما کسانی که تا آخرین لحظه برای حفظ این رژیم ضدایرانی جنایت کنند در ⁧‫فردای براندازی‬⁩ محاکمه و پاسخ‌گو خواهند شد. به ملت بپیوندید!”

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. نام جدید این وطن فروش

    پهلوک

    PAHLAVAK

    است

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme