https://telegram.me/empireoflies

تمسخر احکام اسلامی توسط هم جنس بازان صدای آمریکا

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سامان اربابی از دوجنسه های صدای آمریکا و هم زمان هم جنس بازی را در این شبکه به حد اعلا رسانده است.وی که از دست اندر کاران برنامه تبلت صدای آمریکاست چندی پیش در انیمیشنی مردم ایران را به سگ و گربه تشبیه کرده بود و صدای مخاطبان صدای آمریکا را روی حیوانات گذاشته بود و با این شیوه انمیشن ساخته بود.

وی همچنین در این شبکه به اتهامات اخلاقی و فساد اخلاقی شهره است تا جایی که به ندرت کارکنان خانم در این شبکه با وی همکاری می کنند.وی همچنین سابقه نزاع و درگیری با کارمندان دیگر این شبکه را دارد و گفته شده یکی از دلایل اخراج کامبیز حسینی از این شبکه درگیری شدید فیزیکی وی با سامان اربابی بوده است.

اخیرا وی با انتشار عکسی از خود و مسیح علی نژاد در اینستاگرامش گشت امنیت اخلاقی و احکام اسلامی مثل حجاب و نجس بودن خوک را به باد تمسخر گرفته است.مسیح علی نژاد که سال هاست در آمریکا به برنامه سازی بر علیه نظام اسلامی و ارزش های آن مشغول است این روز ها چه در برنامه سازی و چه در زندگی عادی گرایش زیادی به هم جنس بازان پیدا کرده است.

سامان اربابی

سامان اربابی و مسیح علی نژاد وقتی احکام اسلامی را تمسخر می کنند

لازم به یاد آوریست که این  روز ها رسانه های فارسی زبان در خصوص گرایش جنسی برخی از افراد در شبکه های خود نسبت به هم نوعانشان برنامه های ویژه ای را تدارک دیده اند. بی بی سی جهانی دو هفته قبل درست چند روز قبل از حمله یک افغان تبار به باشگاه هم جنس بازان یک گزارش مستند از فردی ایرانی و ملبس به لباس روحانیت (احتمالا زوج هم جنس باز فرد مورد اشاره در برنامه تبلت )در ترکیه تهیه نموده بود که از گرایش جنسی خود به هم نوعانش خبر می داد و مدعی بود در ایران برای هم جنس بازان خطبه عقد می خواند و در آن سوی دنیا در صدای آمریکا که تبلیغ هم جنس گرایی در برنامه ای که برخی از دست اندر کاران آن خود اعتراف می کنند که هم جنس باز هستند.

یکی از ایرانیان خارج کشور در پیامی به سایت امپراتوری دروغ در خصوص این اقدام کارکنان صدای آمریکا گفته:”اگر ناگهان “VOA” فارسی جمع شود یا بخواهد سیاستش را تغییر دهد و دیگر قرار نباشد جمهوری اسلامی و ارزشهای آن را مسخره کنند ، یکی مثل “سامان اربابی” و مسیح علی نژاد هم کارشان را از دست خواهد داد. (و همه ی آن افراد دیگری که در سنگرها و جبهه ها و پشت جبهه ی جنگ نقش و سهم و “شغل” داشته اند) برای آنها پایان یافتن جنگ بین ایران و آمریکا ، به معنی از کار بیکار شدن و شاید که پایان زندگی ست. همانهایی که از صدقه سر این جنگ ،”بچه معروف” شدند. یا حتی خودشان را هم گذاشتند جای مبارزان و قهرمانان جنگی! … خب آنها با همه ی وجود تلاش می کنند و خدا خدا می کنند و آرزومند اند که این جنگ هرگز تمام نشود. گیرم این زد و خورد کشورشان را نابود کند یا همه ی آن مردمی که اینها ادعا می کنند برای آنها دارند دلسوزی می کنند در این جنگ بمیرند. آنها له شدن مردم زیر فشار جنگ و تحریم را به صلح و پایان جنگی که به معنی اتمام “شغل” آنان است ترجیح می دهند.”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

 1. صدا و صوت غرب گی پرور عصبانی است

  عصبانی هستند
  حالا فرض کن بردی
  فرض کنیم شما امریکا بردبد! (بر قرض محال)
  قضیه گی پروری را که باختید! نباختید؟
  مگر نه شما جهان و پیروزی هایتان را در جهت و بخاطر گی پروری و فمینیسم و اشاعه اباحیگری میخواستید
  خوب اینجا که جوانی از خودنان و از فرهنگ و تربیت خودتان، خودتان را زد کلوپ خودتان را زد باشگاه فسق و اباحی گری تان را زد
  شهر فسق قوم لوط بر سر ان قوم تباه میشود سرانجام

 2. بی بی سی عزادار است

  سلام بر لوط ع
  این واقعه دنیای بی تقوایی و اشاعه اباحیگری و فسق را در جهان غرب چنان تکان داد که به حرکاتی بسیار مضحک از روی ناچاری پرداختند
  شدت این ضربه بر دستگاه گی پروری و فمینیسم انگلیس بی بی سی و صوت و تصویر امریکا چنان بود که وحشت کردند که هرچه بافته بودند پنبه شد و از داخل خود جامعه امریکا انها را – بیتقوایان ظاهر کننده را زدند
  و غربیها گفتند: این از دنیای خارج امریکا بوده!!
  سؤال: خوب چرا؟ این که جوانی از خودتان بود با فرهنگ خودتان و تولد امریکا و تازه در همین نوع کلوپها هم میگذراند؟
  و گفتند ها! ها! احه داعش بوده!!
  سؤال کی داعشی بوده پدرش مادرش داعشی بوده؟ کی داعشی بوده چرا دروغ؟
  غربیها: ها ها! ها لحظه اخر تلفن زده به داعش عرض سلام و احوالپرسی کرده!!!!! بخندید بر سرانجام غرب گی پرور
  رئیس جمهور امریکا اوباما قبلا گفته بود: در افتخارات من همان بس که برغم وجود و تایید قانونی گی ها در ارتش امریکا ولی هیچ رئیس جمهوری لایحه اجازه اشکاری و ظاهریت فعالیت انها را در ارتش نداده بود تا من همانطور که در وعده های انتخاباتی ام گفته بودم این لایحه را دادم!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme