https://telegram.me/empireoflies

تمجید سایت بدنام از پدر انقلاب‌های مخملی

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «جورج سوروس» سرمایه‌دار بزرگ یهودی است که در سالهای گذشته نقش جدی و مهمدی در وقوع انقلاب‌های رنگی در کشورهای مختلف جهان داشته و اهداف استکبار جهانی و دولت آمریکا را دنبال کرده است. سوروس که سعی دارد خود را به‌عنوان فردی نیکوکار و خیر آمریکایی معرفی کند، خود را پیرو فیلسوف مشهور «کارل پوپر» می‌داند و می‌کوشد تا ارزش‌های غربی را در سراسر جهان گسترش دهد.

چند روز پیش سایت ضدانقلاب «بالاترین» که از آتش‌بیاران فتنه ۸۸ بود، با انتشار مطلبی به تقدیر و تعریف از سوروس پرداخت و در وصف این سرمایه‌دار یهودی نوشت: “مدت چهل سال است که کارش ترویج و تشویق دموکراسی و رواداری انسانی در گوشه و کنار جهان با اولویت کشورهایی با جوامع بسته است … تلاش‌های آموزشی او از راه ترویج مبارزات غیرخشونت‌آمیز برای رهایی مردمان دربند حاکمان ناموجه؛ بی‌نظیر، الهام‌بخش و رهایی‌بخش بوده و خواهد بود …”

بالاترین در ادامه از این ثروتمند صهیونیست با عنوان «سوروس کبیر»، «دردانه جهانی» و «آدم حسابی» یاد کرد و نوشت: “ایشان امروز ۱۱ میلیارد دلار دیگر از ثروتش را به بنیاد ترویج دموکراسی از راه های خشونت پرهیز بخشیده و گفته است که بقیۀ مایملک باقی مانده اش – بعد از مرگ – را هم به همین بنیاد و با هدف ترویج رواداری و جامعۀ باز خواهد وصیت کرد … چه خوب شد که جورج سوروس به‌من این افتخار را داد که با اشاره اصالت رفتار او به‌عنوان یک امریکایی فریاد کنم: من این امریکا را دوست دارم. و بدیهی است که همۀ زور اقتصادی و سیاسی و علمی و نظامی امریکا را هزینه کرد رهایی انسان از جهالت و جزمیت می‌خواهم! یا…هو”

پس از تعریف تمجید سایت «بالاترین» از سوروس به‌سبب حمایت‌هایش از اپوزیسیون ایران و بخصوص در جریان فتنه ۸۸، خوب است تا نگاهی داشته باشیم به سوابق این عامل پیشبرد اهداف استکباری جهانی در سالهای گذشته:

از سوروس در تحلیل‌ها و مقالات رسانه‌های خارجی غالباً بعنوان «سرمایه‌دار بزرگ آمریکایی و یکی از معماران اصلی انقلاب مخملین» نام برده می‌شود. سوروس بخش زیادی از سرمایه خود رابه کار تحقیق در کشورهای مختلف جهان تخصیص داده و به همین منظور موسسه‌های تحقیقاتی زیادی را دایر نموده بطوری که شبکه سازمانهای سوروس در سراسر جهان و به خصوص در اروپا و جمهوریهای شوروی سابق ایجاد شده است.

فعالیت‌های سوروس با هدف ایجاد زیربنای اجتماعی و سیاسی «جامعه باز» (مقصود از آن، جامعه ای است که افرادش پیوسته جویای چرایی کارها باشند و در مقدسات و مسلمات و تابوها شک کنند و تصمیمات اجتماعی را پس از بحث با یکدیگر به معیار عقل بگیرند، و حال آنکه از این منظر در جامعه بسته، افراد در همه کارها مقلدند و به مقدسات و مسلمات، ایمان کورکورانه دارند) صورت می‌گیرد، غالباً نیز معتقدند هدف از طرحهای خیریه (!) سوروس نه حمایت از علم و آموزش بلکه ایجاد تغییرات تمدنی در کشورها می‌باشد. هدف نهایی سوروس تشکیل ائتلاف جوامع باز است تا وظایف سازمان ملل را به خود اختصاص دهند. وی معتقد است سازمان ملل متحد سازمانی نیست که در تشویق جامعه باز موفق باشد.

سوروس با انتقاد از بوروکراسی دولتی، ترجیح می‌دهد تا جای ممکن کمک‌های خود را مستقیماً در اختیار نیازمندان (!) قرار دهد. بر مبنای ادعای رسانه‌های آمریکایی، سوروس در سالهای بیش از ۵ میلیارد دلار در ایالات متحده و دیگر کشورهای جهان برای امور خیریه (!) اهدا کرده است.

تامین مالی و سرمایه گذاری هنگفت سوروس در کشورهای مختلف بر روی محورهای زیر صورت گرفته است: ایجاد شبکه اطلاع رسانی و تاسیس فرستنده های رادیویی و تلویزیونی علیه کشورها. ایجاد سیستم آموزشی مورد نظر. حمایت از روزنامه ها و تلویزیون. توسعه فرهنگ (فرهنگ سازی). تاسیس انجمن وکلای مدافع در کشورها. برگزاری کنفرانس منطقه ای در خصوص زنان با دعوت از نمایندگان سازمانهای بین المللی و غیردولتی محلی. حمایت از مطبوعات آزاد. حمایت از برنامه دموکراسی و رسانه ها. حمایت از پروژه تکثیر دموکراتیک رسانه ای. حمایت از مطبوعات قومی و محلی. حمایت از اپوزیسیون داخل و خارج. راه اندازی و حمایت از فعالیت سایت اینترنتی خبرگزاری در کشورها.

با این سوابق سوروس، بعید نیست که عناصر اپوزیسیون هنوز به کمک‌های دلاری او برای مقابله با نظام جمهوری‌اسلامی پشم داشته باشند و از طرف دیگر دولت‌های غربی به روی او برای کمک به عناصر ضدانقلاب حساب باز کرده باشند. به هر روی این موضوع نشان دهنده ارتباط بین عناصر و گروه‌های اپوزیسیون با افرادی مانند سوروس است.

انتهای متن/

«جورج سوروس» سرمایه‌دار بزرگ یهودی است که در سالهای گذشته نقش جدی و مهمدی در وقوع انقلاب‌های رنگی در کشورهای مختلف جهان داشته و اهداف استکبار جهانی و دولت آمریکا را دنبال کرده است. سوروس که سعی دارد خود را به‌عنوان فردی نیکوکار و خیر آمریکایی معرفی کند، خود را پیرو فیلسوف مشهور «کارل پوپر» می‌داند و می‌کوشد تا ارزش‌های غربی را در سراسر جهان گسترش دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme