https://telegram.me/empireoflies

تمجید خواننده لس آنجلسی از شجریان

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ابراهیم حامدی خواننده لس آنجلسی در کنسرتی که در یکی از کشور های همسایه داشته در انتهای برنامه خود از محمد رضا شجریان تعریف و تمجید کرده و برای وی آرزوی سلامتی کرده و از حضار نیز خواسته برای سلامتی او دعا کنند .

شجریان در فتنه ۸۸ به دعوت شبکه خبری بی.بی.سی فارسی پاسخ مثبت داد و با تاختن به اظهارات رییس جمهوری وقت، به طور آشکار به جرگه مخالفان سیاسی پیوست و در همین مصاحبه بود که تاکید کرد که نمی خواهد صدایش از صداوسیمای ایران پخش شود.

او گفت: “به گفته آقای احمدی نژاد، خس و خاشاک به حرکت درآمده اند، صدای من در صدا و سیما جایی ندارد، صدای من صدای خس و خاشاک است و همیشه هم برای خس و خاشاک است!”

وی به این مواضع هم بسنده نکرد و برای جریانی که اعتراضش به نتیجه انتخابات به مقابله به انقلاب و عاشورای حسینی رسیده بود، سرودی خواند که به اعتقاد بسیاری کارشناسان موسیقی در نوع کارهای استاد شجریان بی نظیر است؛ نه از نوع کیفیت آهنگ و مضمون شعر، بلکه به لحاظ سرعت تولید اثر، چرا که مشهور است شجریان برای تولید کارهای خود بسیار وقت صرف می کند اما از زمان سرودن شعر و تنظیم آهنگ سرود سبزها شاید یک ماه هم زمان نگذشت!!

شجریان شهریور ۸۸ نیز در برنامه شبکه تلویزیونی صدای آمریکا شرکت کرد و در سخنان عجیبی درباره انتخابات ریاست جمهوری دهم عنوان کرد: این انتخابات نباید چنین نتیجه‌ای می‌داشت!
وی البته هرگز توضیحی نداد که چگونه می‌توان در رسانه‌های ضدایرانی و محافلی که هر روز ده‌ها توطئه سیاسی و تبلیغاتی علیه مردم ایران تدارک می بینند، حضور یافت، در راستای خواسته آنان سخن گفت و در عین حال مدعی حمایت از مردم ایران هم بود؟!وی همچنین اشعاری در وصف فتنه گران نیز داشته است .

از طرفی ابراهیم حامدی مشهور به «ابی» که پس از پیروزی انقلاب اسلامی از کشور فرار کرد و در لس آنجلس به پادویی برای سلطنت‌طلب‌ها مشغول شد، با یک خواننده اسرائیلی همکاری داشته و هنوز نیز این همکاری ها را ادامه می دهد.

ابی که در جریان وقایع سال ۸۸ از کودتای سبز علیه ملت ایران حمایت می‌کرد،و در حمایت از فتنه گران یکی از معدود خواننده هایی بود که اقدام به ساخت ویدئو هایی کرد .

از این باب این دو خواننده را که هردو از فتنه گران حمایت کردند و به هم میهنانشان پشت نمودند می توان دارای وجه مشترک دانست.البته جای تاسف دارد که هنرمندی مثل شجریان که زمانی ادعیه مذهبی را برای ملت ایران می خواند در سال های اخیر با مواضع غلط سیاسی خود به جایگاهی رسیده که خواننده مبتذل خوانی  مثل ابی که سابقه همکاری با اسرائیل را در کارنامه خود دارد از وی حمایت می کند و برای عاقبت به خیری اش دعا می کند.
انتهای پیام/
https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. مهم نیست که شما و آن اشغال هایی مثل شما در رابطه با استاد شجریان چه می گویید شما فعلاً فقط به گندکاری هایی که احمدی نژاد انجام داده بنازید کسی که این مردم را خس و خاشاک دانست کسی که در نظر این مردم از همان سال ۱۳۸۸ به اندازه یک اشغال هم ارزش نداشت.

    • چه ربطی به این موضوع داره؟؟ دولت تدبیر و امید گن کاری نکرده؟؟!! کدوم کشوری دستاورد های خودش رو با سیمان پر می کنه ؟؟ طرف مقابل هم به هیچ کدوم از تعهداتش پایبند نیست…..

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme