https://telegram.me/empireoflies

تمجید «امید دانا» از فیلم «لاتاری» !

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سرانجام پس از گذشت حدود ۴ ماه از پایان اکران فیلم سینمایی لاتاری، ساخته محمدحسین مهدویان، نسخه نمایش خانگی این فیلم سینمایی منتشر شد.

این فیلم سینمایی از همان ابتدای اکران با استقبال مخاطبان همراه شد و بیش از ۱۴ میلیارد تومان فروش رفت. این در حالی است که این فیلم در جشنواره فیلم فجر سال ۹۶ با بی مهری تمام داوران همراه شد و در هیچ یک از رشته های اصلی جایزه ای را دریافت نکرد.

این بی مهری داوران باعث شد تا عده ای از منتقدان دلیل آن را مسائل سیاسی بدانند و از طرفی اصلاح طلبان نیز این فیلم را مروج خشونت بدانند!

اما نکته جالب توجه واکنش امید دانا، از فعالان اپوزیسیون به این فیلم است.

امید دانا که اخیرا و پس از آغاز نمایش خانگی این فیلم آن را مشاهده کرده است در این خصوص نوشت: “هم اکنون فیلم #لاتاری را دیدم، براستی بچه حزب الهی ها نشان دادند اگر بخواهند خیلی بهتر از #نئولیبرالها و #غربزدگان فیلمهایی پرمحتوا بر پایه ارزش های #آریایی بسازند.

موضوع #غیرت و حس تنفر از دشمنان وجودی کشورمان بویژه در کشورهای شیخ نشین حوزه #شاخاب_پارس (خلیج فارس) موضوع جذابی بود که کارگردان جوان کشورمان #محمدحسین_مهدویان به خوبی ثابت کرد میتوان در برابر سینما پوچ #هالیودی ایستادگی کرد.

وقتی داشتم فیلم جذاب لاتاری را می دیدم یاد فیلم های کسل کننده و گلوبالیستی #اصغرفرهادی افتادم که عموما وسط فیلم خوابم می برد ولی خب مافیای سینما بایستی به مزخرفات فرهادی ها جایزه بدهد ولی برای چنین فیلم با ارزشی اینگونه خصمانه برخورد کنند.
نکته بسیار مهم مقایسه فیلم لاتاری و #فروشنده می باشد، مهدویان در فیلم تلاش می کند از ایرانی یک انسان قوی بسازد و برعکس اصغرفرهادی به زور زرق و برق روشنفکری از ایرانی یک موجود خنثی و بی غیرت میسازد.

امیدوارم آقای مهدویان در همین چارچوب و با همین کیفیت بالا فیلمهایی بر اساس ارزش های #ایرانی بسازند و خاری شوند در چشمان #غربگرایان!”

اعتراف یک فعال اپوزیسیون به نشان دادن غیرت ایرانی در این فیلم دقیقا همان نکته ای است که بسیاری از فعالان رسانه ای نیز به آن اشاره کردند و البته با واکنش منفی اصلاح طلبان همراه شد!

 

انتهای متن/

سرانجام پس از گذشت حدود ۴ ماه از پایان اکران فیلم سینمایی لاتاری، ساخته محمدحسین مهدویان، نسخه نمایش خانگی این فیلم سینمایی منتشر شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme