https://telegram.me/empireoflies

تل‌آویو برای سرکوب مخالفان خرید محصولات صهیونیستی نیروی ویژه ایجاد کرد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رژیم صهیونیستی از ایجاد یک گروه عملیاتی برای شناسایی و اخراج افرادی خبر داد که در حوزه تحریم کالاهای صهیونیستی فعال هستند.

به گفته مقامات رژیم صهیونیستی این رژیم یک نیروی عملیاتی در سطح وزارت تشکیل داده که هدف آن شناسایی و اخراج هر فعالی است که در زمینه تحریم کالاهای اسرائیلی فعالیت دارد.

فعالان بین‌المللی تحریم کالاهای صهیونیستی در تلاش هستند تا حمایت سرکوب فلسطینیان از سوی این رژیم را متوقف کنند، اما تل‌آویو این جنبش را به عنوان یک تهدید امنیتی معرفی کرده است.

این نیروی عملیاتی جدید که روز یکشنبه خبر تشکیل آن به صورت رسمی از سوی گیلاد اردان، وزیر امور استراتژیک و آریه دری، وزیر داخلی این رژیم اعلام شد به جاسوسی درباره فعالیت صدها فعال اجتماعی و همچنین سازمان در اراضی اشغالی خواهد پرداخت. سپس اطلاعات تهیه شده برای شناسایی فعالان تحریم کالاهای اسرائیلی در خارج از اراضی اشغالی و اعلام شکایت علیه آنها و در نهایت اخراج این افراد مورد استفاده قرار خواهد.

اردان دراین باره مدعی شد: نیروی عملیاتی اقدامی ضروری در راستای مشخص شدن مقاصد پلید فعالانی است که در تلاش برای انتشار دروغ تحریف واقعیات منطقه هستند.

دری در ادامه گفت: ما مسئولیت داریم هر کار ممکن برای سرکوب جنبش تحریم را انجام داده و مشخصا نشان دهیم که اجازه آسیب رسیدن به اسرائیل را نخواهیم داد.

در این هفته ریتا فایه، فعال سوئیسی پس از ورود به فرودگاه بین‌المللی بن گوریون از اراضی اشغالی اخراج شد.

انتهای پیام/تسنیم

رژیم صهیونیستی از ایجاد یک گروه عملیاتی برای شناسایی و اخراج افرادی خبر داد که در حوزه تحریم کالاهای صهیونیستی فعال هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme