https://telegram.me/empireoflies

تلاش گوگل و یاهو برای تخریب شیعه

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اگر این روزها کلماتی مانند «عاشورا» و «محرم» را به صورت لاتین (Ashra – Moharram) در موتورهای اینترنتی جست‌وجو کنید، با تصاویر گوناگونی از قمه‌زنی، خشونت و آسیب رساندن به بدن به بهانه عزاداری مواجه می‌شوید!

چند سال است که موتور‌های جست‌وجوی اینترنتی به ویژه گوگل و یاهو، تصاویری را با موضوع و مضمون عاشورا و محرم در برابر دیدگان کاربران اینترنتی قرار می‌دهند که از یک برنامه‌ریزی سازمان‌یافته و تاکتیکی برای تخریب ارزش‌های اعتقادی و اخلاقی شیعیان حکایت دارد.

با جست‌وجوی کلمه moharram در گوگل با اینگونه تصاویر مواجه می‌شویم.

با جست‌وجوی کلمه moharram در گوگل با اینگونه تصاویر مواجه می‌شویم.

جالب اینجاست که علاوه بر این قسمت، کاربران در بخش فیلم موتورهای جست‌وجو هم با سکانس‌هایی از قمه‌زنی و خشونت مواجه می‌شوند.

یکی از نکات قابل‌توجه در این روند، تغییرات مدام و به‌روز اینگونه تصاویر در این پایگاه‌های جست‌وجوگر است، هر چند برخی پایگاه‌هایی که از این تصاویر استفاده کرده‌اند، به دلیل فعالیت‌های غیرقانونی یا محتوای نامناسب، فیلتر هستند؛ اما تصاویر جهت‌دار این پایگاه‌ها، مرتبط با عاشورا و محرم در صفحات جست‌وجوی عکس گوگل و یاهو هنوز قابل مشاهده است.

محوریت اصلی تمام این تصاویر هم مراسم‌های قمه‌زنی مردان، زنان و کودکان است.

از شواهد موجود به نظر می‌رسد برنامه‌ریزی هوشمندانه و دقیقی برای تخریب ارزش‌های شیعه در پشت پرده این ماجرا قرار گرفته است.

گفتنی است، چند روز پیش خبرهایی درباره همکاری‌های گسترده شرکت گوگل با وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در رسانه‌ها منتشر شده بود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme