https://telegram.me/empireoflies

تلاش‌های پشت‌پرده جریان فمینیستی در عرصه فرهنگی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سال های اخیر بر جریان متکثر و چندگانه فمینیست گرایی موج جدید و منحرفانه ای با علامت فمینیسم اسلامی راه اندازی شده است که تلاشی جدید جهت جذب افرادی است که شاید با فاصله و نوعی شک با جریان رایج فمینیستی برخورد می کردند.

روز سه شنبه ۸ مارس ۲۰۱۶ روز جهانی زن به روایت غربگرایان منفک از قالب آئینی و دینی این سرزمین است، چرا که بنا به دلربایی یاس معطر دین گرانقدر اسلام، روز تولد زهرای مرضیه(س)عنوان زن را به درستی در پیشانی خود برای زنان آگاه و مسلمان ایرانی تعیین کرده است تا گوهر گرانقدر زن مسلمان و عنوان خوش سیمای مادرانگی در این روز به فرخنده گی گرامی داشته شود.

این در حالی است که اگر در این روزها سری به صفحه بیراه برخی گروه ها در فضای مجازی و شبکه های مختلف اجتماعی زده باشیم٬ می‌توانیم به پیام‌های تبریک و منحرفانه برخی زنان و افراد سرخوش از ۸ مارسی بودن! را مشاهده کنیم که در پُزی شبه روشنفکرانه و ادای غربگرایی و غریبگی با احوال این سرزمین در جشنی دورهمی، گمگشته‌ای خود را خوش می‌دارند! همان ها که از دانش روز و اطلاعات مختلف کاملا تهی بوده اما در نوع کلام و گفتار به دنبال گنجاندن چند تک واژه انگلیسی و چند کلمه حفظ شده هستند تا با زحمتی بسیار به نمایش دانایی بپردازند! و متاسفانه این مساله در عالم فرهنگ و هنر و نزد برخی شبه منتقد هم یافت می شود.

آن چه مسلم است در این سال ها غرب از طرق مختلف و به خصوص از طریق تولید آثاری از جنس فیلم «حق رای زنان» (Suffragette) سعی داشته به نوعی به مساله احقاق حقوق زنان در جوامع مختلف و به خصوص در کشورهای جهان سوم دامن زده و از طریق ایجاد شعباتی مختلف به نمایندگی از افرادی مشخص مانند «ملاله یوسف ‌زی» در پاکستان به این مساله رنگ و بوی پروپاگاندای رسانه ای بدهد.

در کشورهایی اسلامی مانند ایران این جریان از طریق مسیرهای مرموز و با توسل به شبکه های حمایت کننده ماهواره ای و توسط افرادی مساله دار در فضای اجتماعی به خیزش خود ادامه می دهد و در این بین امثال مسیح علی نژاد از طریق کمپین هایی رسوا کننده چون «آزادی‌ های یواشکی» و «نه به حجاب» در صدد در اختیارگیری فضایی برای جولان عقاید فاسد و گمراه کننده غربی هستند که متاسفانه برخی افراد بی بنیه از تفکر و فریب خورده و برخی از افراد به ظاهر هنرمند نیز در این پروژه های اغفال کننده مشارکت می کنند! اصلا سوال از برخی افراد نادانسته این است که جشن روزی که ریشه در اعتراض جمعی از زنان کارگر کارخانه نساجی در سال ۱۸۵۷ نیویورک داشته چه تناسبی با افرادی دارد که فرسنگ ها به لحاظ روانی و موقعیت کاری دور از این فضا هستند؟

از سویی در سال های اخیر بر جریان متکثر و چندگانه فمینیست گرایی موج جدید و منحرفانه ای با علامت فمینیسم اسلامی راه اندازی شده است که تلاشی جدید جهت جذب افرادی است که شاید با فاصله و نوعی شک با جریان رایج فمینیستی برخورد می کردند و حال از طریق فریبخانه تازه غرب، زن مسلمان در جایگاه دادخواه حقوق زنان قرار گرفته و داعیه این دارد که با با رویکردی پسامدرن و با نگاهی روشنفکرانه به دین اسلام می توان از برداشت های نامطلوب رخ داده بر این دین و آئین پردازشی دوباره داشت! از این رو شاهد حجاب های معلق میان آزادی و پوشش مندی! در کشورهای مسلمان مانند ایران هستیم و برخی زنان سیاستمدار و دختر زاده! برخی مسئولان امر نیز رهبران این نوع نگاه در کشور با انواع پروژه های شگفتی آور! می باشند.

روز ۸ مارس بهانه ای است برای منحرفان از مسیر ارزش مدارانه زن ایرانی تا در نگاهی غریبه با احوال اصیل مردمان این سرزمین از دام های پهن شده در پروژه هایی چون حجاب اختیاری! و آزادی زن ایرانی دفاع کنند؛ رویه ای که به تدریج در آثار داستانی و نمایشی ما به شکلی کمرنگ و از طریق نشانه هایی در لایه های زیرین اثر خود را نمایان کرده است و متاسفانه نبود ساز و کار لازم در برخورد با این پدیده برنامه ریزی شده بیگانه که هدفی جز انحطاط اخلاقی گوهر زن ایرانی ندارد، موجب افزایش گرایش به این رویه نامطلوب شده است و با وجود فضای باز ایجاد شده در حوزه فرهنگ و هنر شاهد تزریق یک سری اندیشه های منحط از طریق آثار ادبی و فرهنگی هستیم که این مساله دردی مضاعف بر پیکر قصورات صورت یافته در حوزه سخت افزاری حوزه فرهنگ و هنر می باشد.

مساله جولان داده به روز جهانی زن و دنبال سازی عنوان احقاق حقوق زنان به اشکال مختلف وقتی در تیررس برنامه ریزی شده سران سیاستمدار غربی شکلی اجرایی به خود می گیرد که بدانیم سازمان امنیت ملی آمریکا NSA با استقرار تعداد زیادی سوپر کامپیوتر در یکی از مقر‌های اطلاعاتی خود به طور دائم به رصد تحولات رخ داده در فضای اجتماعی می پردازد تا از تعداد طعمه های ایجاد شده از صید شکار خود مطلع شود!

انتهای پیام/سراج ۲۴

در سال های اخیر بر جریان متکثر و چندگانه فمینیست گرایی موج جدید و منحرفانه ای با علامت فمینیسم اسلامی راه اندازی شده است که تلاشی جدید جهت جذب افرادی است که شاید با فاصله و نوعی شک با جریان رایج فمینیستی برخورد می کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme