https://telegram.me/empireoflies

تلاش ناموفق BBC و VOA برای تجزیه کردستان عراق

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روز های اخیر پس از بازپس گیری مناطق اشغال شده عراق به دست بارزانی ها که به بهانه مبارزه با داعش استان کرکوک را سال ها پیش تصرف کرده بودند بسیاری از شبکه های فارس یزبان غربی مسبب این اقدام را سپاهیان اسلام دانستند و ادعا کردند که ایران در پی تصرف عراق است و شیعیان جنایت هایی را در شهر کرکوک کرده اند و شایعات زیادی را در این خصوص منتشر کردند البته خیلی زود دستشان رو شد و مشخص شد این عکس ها مربوط به جنایت های داعش است. در این میان خبرنگاران و تحلیل گران شبکه های فارسی زبان بیشترین نقش را ایفا کرده اند.

از مانکنهای کلاشنیکف به دست گرفته تا عوامل ایرانستیز و تجزیه طلب با نام جعلی خبرنگار همگی بخشی از این شعبده بزرگ هستند. اینکه چگونه افرادی که آرزوی نابودی و تکه تکه شدن ایران را در سر دارند و خود را ایرانی نمیدانند به عنوان خبرنگار, کارشناس و مجری به استخدام رسانه های فارسی زبان در آمده اند به همان اندازه تعجب آور است که چشم آبی های غربی مفت و مجانی برای ملت ایران صدای امریکا, بی بی سی فارسی, من و تو, دویچه وله و رادیو فردا تاسیس کرده باشند. البته جای تعجب هم نیست زیرا پروژه ایرانستان نخست مستلزم ملیت سازی در ایران است و استخدام قشونی ایرانی نما ولی ایرانستیز به عنوان کارمند و یا تحلیل گر و کارشناس بخشی از پروژه است.

هر فردی شغلی دارد و شغل این افراد تحلیل های کاملا یکطرفه, مغرضانه و جهت دار است که البته برای چنین کاری پول خوبی دریافت میکنند. کافی است به صفحه های شخصی این افراد در فیسبوک نگاهی انداخت تا به افکار ایرانستیزانه آنها پی برد. نابودی ایران به سبک سوریه تقسیم ایران به چند کشورک جعلی آرزوی نهایی آنان است آرزویی که مستقیم و آشکار آن را بازگو نخواهند کرد ولی در لا به لای خطوط نوشته هایشان میتوان به خوبی به آن پی برد.

آماده سازی افکار عمومی ایرانیان برای پذیرفتن فدرالیسم قومی و تقسیم ایرانیان به چندین ملیت هدف اصلی این رسانه های بیگانه ولی فراگیر میباشد و استخدام افرادی با گرایشات قومگرایانه و ایرانستیزانه کاریست که باید انجام بدهند. برنامه های سرگرم کننده این رسانه ها برای جذب مخاطب است و سرگرمی و یا آگاه کردن مردم نیت آنها نبوده و نیست. اینکه در نبود یک رسانه به راستی ملی و یا برای گریز از عقرب جراره ایی به نام صدا و سیما ما مردم ایران به مار غاشیه پناه آورده ایم خود به تنهای غم انگیز است ولی اینکه پس از دست کم یک دهه به نیت و اهداف انها پی نبرده باشیم جای تاسف است.

آیا تا کنون به فعالیت های هماهنگ و مشترک و کاملا ضد ایرانی و تفرقه انگیز این بلندگو های سیاست قدرتها (به ظاهر رسانه) اعتراض جدی از سوی مردم ایران و یا از سوی آنچه اپوزیسیون نامیده میشود صورت گرفته.

کار رسانه های امروزی اطلاع رسانی نیست بلکه مهندسی اجتماعی میباشد در راستای اهداف گردانندگان اصلی همین رسانه ها. اینکه افرادی سرشار از کینه و نفرت, افرادی که چشم دیدن یک ایران یکپارچه و سربلند را ندارند به عنوان خبرنگار و یا تحلیل گر به استخدام دائم اینگونه “رسانه” های فارسی زبان در آمده اند خود به تنهایی نمایانگر برنامه های درازمدت صاحبان اصلی این رسانه ها میباشد. بی تفاوتی و گاه هم سوی شدن با این افراد و رسانه ها نیز در آینده عواقب خوبی نخواهد داشت.

هیمن سیدی, ژیار گل, علی جوانمردی, کاوه آهنگری ، تنها بخش کوچکی از تجزیه طلبان پان کورد میباشند و میتوان نامهای افراد دیگری با افکار پانتورکیست و یا پان عربیست به آنها افزود. اینها شاید به عنوان کرد, ترک, عرب یا بلوچ چشم دیدن یکدیگر را نداشته باشند ولی شعبده بازان و کنترل کنندگان آنها را زیر چتر فارس ستیزی (بخوانید ایرانستیزی) گردهم آورده اند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme