https://telegram.me/empireoflies

تلاش نافرجام «منافقین» برای تجمّع سیاهی‌لشگرها با پول!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: درحالی که هنوز خاطرات مضحک برگزاری تجمعات پیشین گروهک تروریستی منافقین که معمولاً در پاریس فرانسه برگزار می شود و در یکی از آخرین موارد نیز حدود ۲ سال پیش، حضور جمعیتی کمتر از انگشتان دو دست، عملاً موجب تغییر برنامه منافقین در واپسین لحظات و برگزاری نشستی حقیرانه و بی خاصیت به جای تجمع سیاسی گردید، شنیده ها از برگزاری تجمعی دیگر توسط این گروهک تروریستی حکایت دارد.

شنبه هفته آینده تجمع منافقین در پاریس برگزار خواهد شد. این همایش که با صرف بودجه های سنگین با دعوت از بعضاً افراد بی خانمان برای پُرکردن سالن همراه است، سعی دارد خود را همچنان زنده نشان دهد.این درحالی است که در آستانه برگزاری تجمع دو سال پیش آنچنان که بدان اشاره شد، عوامل این گروهک چند روز قبل دست به بسیج گسترده‌ای زده و با مراجعه به تمام کمپ ها و خوابگاه‌ها، در تمامی اماکنی که پناهندگان و آوارگان عرب، افغانی، آفریقایی و… وجود دارد، مراجعه و از آن‌ها در خواست کردند تا در تجمع آن‌ها شرکت کنند.گفتنی است، آن‌ها حتی برای پرکردن سال اقدام به پرداخت مبالغ نقدی نیز نمودند و آنچنان همان زمان به صورت رسمی نیز در رسانه ها بازتاب یافت، سران منافقین وعده دادند که درصورت شرکت در این تجمع (!) هر فرد ۵۰ یورو دریافت می‌کند.

تلاش نافرجام «منافقین» برای تجمّع سیاهی لشکرها با پول!جالب اینجاست که خریدن شرکت کنندگان و تجمع کنندگان هم نتوانست در نهایت تجمع منافقین را به آنچه مدعی اش بودند، مبدل سازد و در نهایت به نشستی حقیرانه با حضور نزدیک به ۱۰ نفر بسنده کردند.

این درحالی است که کشورهای اروپایی (به ویژه فرانسه) همچنان بی توجه به عدم در اختیار داشتن پشتوانه مردمی ازسوی گروهک تروریستی منافقین و همزمان بدون در نظر گرفتن خطرات مهلکی که گروهک منافقین به عنوان یک گروه افراطی مسلح و البته تروریستی و چریکی می تواند برای مردم کشورهای اروپایی و دیگر مردمان جهان به همراه داشته باشد، کماکان به ساپورت مادی و معنوی کامل این گروهک ادامه می دهد.

براین اساس به نظر می رسد، دولتمردان اروپایی لااقل به منظور حفظ امنیت مردمان شان، می بایست با رویکردی منطقی تر و عقلانی نسبت به خطرات حضور منافقین در کشورهای اروپایی با سابقه تروریستی با هشیاری بیشتری عمل کنند.

به این تفسیر، مسئله اینجاست که حتی اگر مخالفت و معاندت سیاسی، نظامی، امنیتیِ منافقین با کشورمان به ظاهر در راستای سیاست های کشورهای اروپایی حامی صهیونیسم، همچون فرانسه باشد، دولتمردان این کشورها نباید فراموش کنند که بازی کردن با جان شهروندان شان، بی شک عواقب منفی و خشونت آمیزی فراتر از تصور به همراه خواهد داشت.

تلاش نافرجام «منافقین» برای تجمّع سیاهی لشکرها با پول!

حال در شرایطی که استفاده از طرفداران کرایه‌ای به یک امر معمول در میان عوامل فرقه تروریستی مجاهدین خلق تبدل شده، آن‌ها همواره برای برگزاری جشن‌ها و تجمعات خود دست به دامن اتباع غیرایرانی و عموماً متقاضیان پناهندگی افغانی و آفریقایی در کشورهای اروپایی می‌شوند.

این درحالی است که سران منافقین در بعضی موارد نیز از دانشجویان در حال تحصیل خارجی در کشورهای اروپایی تحت عنوان سفرهای توریستی و در پوشش سازمان‌ها و تشکل‌هایی که ظاهر هیچ گونه ارتباطی با مجاهدین خلق ندارند، به جمع خود می‌کشانند.

بر این اساس، در سال های گذشته بارها شاهد اتخاذ چنین سیاست هایی ازسوی منافقین بوده ایم و در این راستا، همین دو سال پیش بود که این گروهک تروریستی برای پُرکردن صندلی‌های خالی سالن جشنی که به مناسبت ۳۰ خرداد، سالروز ورود به فاز مسلحانه تروریستی در ویلپنت پاریس برگزار کرده بود، دست به دامان دانشجویان قرقیزستانی شده بود.

تلاش نافرجام «منافقین» برای تجمّع سیاهی لشکرها با پول!گفتنی است، اعتراف علنی برخی از این دانشجویان در سال های اخیر، همزمان با افشای ماهیّت پلید و حقیرانه این گروهک تروریستی، رهبران اروپایی حامی این گروهک را نیز رسوا کرد. بر این اساس، درپی برگزاری جشن ۳۰ خرداد سال ۹۲ که با همکاری عده ای از دانشجویان قرقیزستانی در فرانسه برگزار شد، «آلینا آلیمکولوا» یکی از این دانشجویان که به همراه همکلاسی‌اش در این جشن ها شرکت کرده بود، در این خصوص به رسانه ها، گفته بود: «هزینه سفر به طرز وحشتناکی ارزان بود؛ ۳۵ یورو (معادل ۴۶ دلار)؛ من با سازمان‌دهنده سفر مکاتبه کردم و فهمیدم که باید در قبالش کاری انجام داد اما ناراحت نشدم. اون برایم توضیح داد که باید در یک تجمع چندساعته در پاریس شرکت کنم و قول داد که این تجمع اعتراضی مسالمت‌آمیز و به دور از خشونت خواهدبود و در صحت و سلامت کامل به خانه برخواهم گشت!»

فارغ از این اما طی سال‌های گذشته، وضعیت فلاکت بار منافقین در لیبرتی و عراق و موج گسترده جدا شدن اعضا از سازمان موجب کاهش اهمیت آن نزد سازمان های جاسوسی شده است و با این تفاسیر به نظر می رسد، برگزاری این همایش در شرایط کنونی، یک اقدام تبلیغاتی و تشریفاتی است.

نکته حائز اهمیت دیگری که عطف توجه به آن از اهمیتی ویژه برخوردار است، مهمانانی است که به عنوان مدعو در این همایش ها شرکت می کنند که آن چنان که از شوهد و قراین پیداست، مهمانان شرکت کننده در این همایش همگی عنوان مقام سابق را دارا هستند که هیچ ارزشی جز تبلیغات برای منافقین نخواهد داشت.تلاش نافرجام «منافقین» برای تجمّع سیاهی لشکرها با پول!

شایان ذکر است، رهبران گروهک تروریستی مجاهدین خلق (منافقین) بیش از هر کس دیگری به فقدان شدید مشروعیت این گروه در میان ایرانی‌ها آگاه اند.

این درحالی است که گزارش وزارت خارجه آمریکا که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد نیز تصریح می‌کند که مجاهدین خلق در میان ایرانیان فاقد اعتبارند و این امر سبب شده تا آن‌ها در برگزاری یک تجمع چنده نفر با مشکل مواجه شوند؛ معضلی که در سال‌های گذشته برای حل آن، به کرایه و اجاره کردن طرفدار روی آورده‌اند تا مگر تعداد شرکت کنندگان را به حد نصاب برسانند!

انتهای پیام/بولتن نیوز

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme