https://telegram.me/empireoflies

تلاش معصی علی‌نژاد برای بازیابی آبروی از دست رفته !!

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، معصی (مسیح) علی‌نژاد ضدانقلاب لندن‌نشین که در ماه اخیر با ایجاد صفحه ضدفرهنگی “آزادی های یواشکی زنان در ایران” با هدف ترویج بی‌حجابی، بی‌حیایی و بی‌بند و باری در بین زنان ایرانی در رسانه‌ها مطرح شد، در روزهای گذشته پس از تجاوز به او در یکی از خیابان‌های شهر لندن و انتشار این خبر در رسانه‌ها مورد هجمه بسیاری از کاربران فضای مجازی و حتی دوستان خود قرار گرفت، تا جایی که برخی از دوستانش جایگاه و اعتبار او را از دست رفته دانستند.

اما معصی (مسیح) علی‌نژاد این روزها به دنبال بازیابی آبروی از دست رفته و بهبود وجهه خود در بین مخاطبانش است. در یکی از موارد او پس از گذشت حدود ۲ هفته با انتشار خبر گم شدن دختری در شمال کشور به همدردی با خانواده این کودک هشت ساله پرداخت تا خود را فردی موجه و انسان‌دوست جلوه دهد.

این ضدانقلاب لندن‌نشین همچنین با برخی از اعضای خانواده مائده کبریایی دختر دانش‌آموز اهل بندرانزلی که چندی پیش در برابر مدرسه خود گم شده بود بدون آنکه خود را به عنوان خبرنگار رسانه‌های بیگانه معرفی کند مصاحبه کرد و سعی نمود تا مسئولان ایرانی را عامل اصلی این اتفاق جلوه دهد.

معصی (مسیح) علی‌نژاد که سابقه همکاری گسترده با سرویس جاسوسی انگلیس (MI6) را در پرونده خود دارد، سعی کرد با سوء استفاده از ناراحتی و احساسات خانواده کودک مفقود شده مذکور، خود را کاسه‌داغتر از آش و پشتیبان اصلی خانواده کبریایی در ماجرای دزدیده شدن دخترشان نشان دهد.

مسیحالبته شایان ذکر است علی‌نژاد در حالی برای خانواده این کودک اظهار همدردی و دلسوزی می‌کند که خود و همکارانش در شبکه های بیگانه در سال ۸۸ با فریب و عملیات روانی که بر روی جوانان کشور انجام دادند باعث ایجاد درگیری و کشته شدن تعدادی از این افراد شدند و اکنون در حال دلسوزی و همدردی با خانواده های همان کشته شدگان هستند.

علی‌نژاد حتی به پدر و مادر خود نیز رحم نکرده و هر روز درد سر جدیدی برای آنها ایجاد می‌کند. پدر معصی علی‌‌نژاد که از بسیجیان فعال روستای قمی کلا است به شدت از فعالیت های فرزند ناخلف خود ناراضی است و در حال حاضر در حدود ۴ سال است که با دختر خود به دلیل گستاخی و خروج از دین قطع رابطه نموده. مادر علی‌نژاد نیز از هنگام فرار معصی و پناهنده شدنش به انگلستان دچار انواع بیماری های روحی شده است.

حال سوال اینجاست که چگونه فردی که ذره‌ای دلش برای افرادی که به کشتن داده و حتی پدر و مادر پیر و مریض خودش نمی‌سوزد در حال همدردی با خانواده کودکی است که ربوده شده؟

اگر به آمار جرم جنایت نگاهی بیاندازیم متوجه خواهیم شد که همین جنایتکاران و آدم ربایان و … نیز خود از طرفداران پر و پا قرص ماهواره و امثال علی‌نژادها هستند. کافیست با بررسی آمارها متوجه شویم که چند % از افرادی که از ماهواره استفاده نمیکنند خلاف کار هستند و چند % از بینندگان شبکه های ماهواره ای به جرم جنایت می‌پردازند. اینگونه به علی‌نژادها ثابت خواهد شد که آنها خود در افزایش فساد و فحشا و جرم و جنایت در این کشور چه میزان موثر هستند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme