https://telegram.me/empireoflies
تصویر از صفحه فیسبوک «آرش سیگارچی»

تلاش مجری VOA برای ترویج مشروبات الکلی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «آرش سیگارچی» از عوامل شبکه «صدای آمریکا» (ارگان رسانه‌ای دولت و وزارت خارجه آمریکا) است که سابقه بسیاری در وطن‌فروشی دارد و از راه خوشخدمتی به آمریکایی‌ها جوایز زیادی نیز کسب کرده است.

وی که با کمک شماری از دوستان روزنامه‌نگار خود، با هوچی‌گری و خبرسازی‌های دروغین درباره شکنجه‌شدن در زندان جمهوری اسلامی، مقدمات پناهندگی خود به آمریکا را فراهم کرد و حتی شایعه کرد که در زندان دهانش را دوختند، اکنون با خدمت به آمریکایی‌ها امرار معاش می‌کند.

«آرش سیگارچی» نمونه آشکاری از افرادی است که شیفته ینگه دنیا شدند و سال‌ها در راه رسیدن به قبله آمال خود، مشق کردند و برای این که راه و جایی در رسانه‌های فارسی زبان خارج از کشور برایشان باز کند و در نهایت به وصال زندگی در غرب برسند، چند سالی به طور خزنده، تبلیغات منفی و مخرب رسانه‌های غربی را مستقیم یا غیرمستقیم در مطبوعات داخلی پوشش می‌دادند.

سیگارچی که در ایام فتنه ۸۸ از حامیان اغتشاشات بود و به پوشش گسترده اخبار ناآرامی‌ها می‌پرداخت تا به عقده گشایی علیه جمهوری‌اسلامی دست بزند، از نظر اخلاقی در شرایط وخیمی قرار دارد. سال گذشته «رافونه سام دلیری» همسر سیگارچی از او جدا شد که یکی از دلایل این امر انحرافات اخلاقی سیگارچی و ارتباط وی با زنان مختلف و برخی همکارانش بود.

فساد اخلاقی سیگارچی به‌حدی وخیم و عیان است که برخلاف بسیاری از عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که سعی می‌کنند شخصیتی موجه از خود نشان دهند، اما وی به‌طور علنی به انجام اعمال مغایر فرهنگ و ارزش‌ها مردم مسلمان ایران دست می‌زند.

«آرش سیگارچی» که چند سال پیش به‌دلیل مصرف زیاد مشروبات الکلی مدتی به این مواد اعتیاد پیدا کرده بود به این دلیل مدتی از حضور در برابر دوربین‌های شبکه VOA منع شده بود، چند ماه پیش در صفحه فیسبوکش با انتشار تصویری نوشته بود: “پنیر و شراب سفید … گاهی هوس کنم یک بطری می‌گیرم. آخ که با لوبیا و کباب چه حالی میده!”

بر اساس قوانین بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، حضور عوامل این شبکه‌ها در شبکه‌های اجتماعی باید با اجازه مقامات ارشد و در جهت اهداف این شبکه‌ها و دولت‌های مطبوعشان باشد؛ در واقع افرادی مانند «آرش سیگارچی» در صفحه فیسبوک خود هم برای دولت آمریکا کار می‌کنند.

این مجری رسانه‌های آمریکایی، که در ایام ماه مبارک رمضان به‌طور عمدی روزه‌خواری خود را علنی می‌کند، دیروز نیز در صفحه فیسبوک با دعوت چندباره مخاطبین خود به استفاده از مشروبات‌الکلی و با بیان اینکه به بهشت و جهنم اعتقادی ندارد، خود نوشت: “کنیاک با بال بزنید، نگران جهنم نباشید. مستقیم در همین جهان به بهشت هدایت می‌شوید …”

گویا ترویج افکار انحرافی و فساد اخلاقی توسط عوامل رسانه‌های بیگانه در بین مخاطبین ایرانی، به بخشی از وظایف آنها تبدیل شده است.

تصویر از صفحه فیسبوک «آرش سیگارچی»

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «آرش سیگارچی» از عوامل شبکه «صدای آمریکا» (ارگان رسانه‌ای دولت و وزارت خارجه آمریکا) است که سابقه بسیاری در وطن‌فروشی دارد و از راه خوشخدمتی به آمریکایی‌ها جوایز زیادی نیز کسب کرده است. وی که با کمک شماری از دوستان روزنامه‌نگار خود، با هوچی‌گری …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme