https://telegram.me/empireoflies

تلاش علینژاد برای بازگشت دوباره به عرصه شهرت

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مسیح علی نژاد که سابقا با ایجاد کمپین آزادی های یواشکی نامی برای خود در بین ضد انقلابیون دست و پا کرده بود و از این شهرت توانسته بود برخی از ارگان های کشور های غربی را مجاب کند که در قبال این شهرت می تواند در برنامه های ضد ایرانی آنها سهیم باشد و از همین طریق پول هنگفتی را از آنان طلب نماید در ماه های اخیر به دلیل چند اشتباه تاکتیکی تمامی سرمایه ای را که در چند سال اخیر به واسطه فعالیت ضد ایرانی و در ظاهر مردمی بر باد داد و تبدیل به چهره ای شد که در اذهان ایرانیان هم سان افرادی مثل اوباما و نتانیاهو که تحریم های ظالمانه را بر علیه ملت ایران تحمیل نموده اند از وی یاد می شود.

این افتضاح کاری برای وی بسیار گران تمام شد تا جایی که بسیاری از افرادی که تا پیش از این در فعالیت های حقوق بشری و به اصطلاح آزادی خواهانه توسط علی نژاد حمایت می شدند در ماه گذشته به واسطه تحریم ورزش زنان ایران توسط علی نژاد از وی روی برگردانده و در مقابل وی نیز صف آرایی کردند و در فضای رسانه ای به خصوص رسانه های فارسی زبان وی را فردی شهرت طلب و ناقض حقوق زنان در ورزش دانستند و به مخالفت با وی پرداختند.

با این روند در ماه های بعد از تلاش علی نژاد برای تحریم ورزش ایران به وجه او در میان ایرانیان و حتی ضد انقلاب آسیب شدیدی وارد شد تا جایی که حتی بی بی سی فارسی رسانه ای که زمانی علی نژاد در آن مشغول به کار بود حتی در مقابل وی به جمع منتقدانش پیوست و وی را در رابطه به تحریم ورزش ایران توبیخ نمود.

البته همه این سرشکستگی ها را باید به انتقاداتی که از گذشته جمعی از حامیان حقوق زنان از وی داشتند اضافه نمود که وی را متهم به شهرت طلبی و تلاش برای بالا رفتن از نردبان حقوق و آزادی های اجتماعی زنان در ایران می کردند.

از همین روی وی در روز های اخیر فعال شده و با استعانت از برخی نهاد های مدنی در آمریکا تلاش دارد تا خود را مجددا به عرصه شهرت برگرداند. وی هفته گذشته در مراسمی در آمریکا در کنفرانس زنان در جهان شرکت نمود و دوباره حرف هایی را که قبلا طوطی وار تکرار می کرد را مطرح نمود البته ظاهرا امسال تجربه سال گذشته را داشت و مثل تازه به دوران رسیده ها به سمت مجری مراسم ندوید تا وی را روی سن بغل کند و کمی سنگین تر شده بود.

همچنین چند روز قبل وی در میهمانی کمیته بین المللی دفاع از روزنامه نگاران شرکت کرد و در این میهمانی با جیسون رضائیان جاسوس سازمان سیا که مدتی هم در ایران در زندان به سر برده عکس یادگاری می گیرد.

ترافیک برنامه های علی نژاد این روز ها بسیار زیاد شده تا جایی که وی فکر می کند با حضور در کنفرانس ها و میهمانی ها می تواند برای ادامه اقدامات ضد ایرانی اش اسپانسر مالی پیدا کند زیرا گفته می شود وی برای انتشار گزارش های از صفحه آزادی یواشکی در نشریات آمریکایی و اروپایی تنها در یک سال بیش از سی هزار دلار هزینه نموده است.

در ادامه طی مسیر قطار شهرت طلبی علی نژاد وی قصد دارد هفته آینده در مجمع سالانه تلاش برای حقوق بشر در ایران که به میزبانی دانشگاه CSUN و در اول دسامبر در لس‌آنجلس برگزار می شود به همراه برخی از فعالین ضد انقلاب سخنرانی کند. وی سال گذشته نیز در این همایش شرکت نمود و با مجری این مراسم هما سرشار از ضد انقلابیون یهودی هم عکس یادگاری انداخت تا هر چه بیشتر توجه طیف های مختلف اپوزیسیون را به خود جلب نماید.

پیش بینی می شود با این روندی که وی در پیش گرفته در آینده نزدیک وی دست به اقدامات محیر العقول دیگری مانند از گریه برای سخنرانی دکتر ظریف گرفته تا تحریم ایرانیان دست بزند تا تشت رسوایی خود را بیش از پیش به صدا در آورد.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme